EwN

Narys

EwN

Narys
 • ID

  2866
 • Turinio skaičius

  58
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

EwN paskutinį kartą laimėjo Sausis 3 2018

EwN turėjo mėgstamiausio turinio!

5 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

1.199 profilio peržiūros
 1. EwN

  Ieskau lspd

  http://www.mediafire.com/file/wxsl3pr847hs9er/2014_LAPD_LSPD_DODGE_CHARGER_PURSUIT_-_RELEASE.rar/file
 2. EwN

  Amnestijų paraiškos

  1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Ewan_Russell.2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?: 2018/09/24 už serverio klaidų išnaudojimą.3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Pripažįstu, kad esu kaltas. Atsiprašau visų kam pakenkiau, daugiau taip nepasikartos.4. Pinigų perlaida į Matthew_Bennett sąskaitą (kartu turi būti pateiktas tikslus laikas, pvz: 2019.02.06 20:22): 2019/07/10 18:12 https://imgur.com/a/km3bFzK
 3. kas į zoną padaužyt?

 4. Vidijo neblogas, bet cbug lievas.
 5. EwN

  Northside Bolen Parque 13

  Gerai dauzot. Dziaukites, kad manes nera.
 6. EwN

  74 Avalon Garden Crips

  Sw naujas video kaip šaudau nuo stogo. laik & subskraib ir bus daugiau vidijo.
 7. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ewan_Russell.• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Misteris_Erikas.• Už ką buvote užblokuotas ?: Kažkokius grasinimus. Specialiai užbanino, nes šaudyt nemoka.• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :
 8. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ewan_Russell.• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Edma_Pyrda.• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas.• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Ewan_Russell. 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Terrence_William. 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Ewan_Russell. 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Aprillia_Goo. 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Edward_Mckinnon, 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Freez_Armani. 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 12. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Loco Syndicate gauja buvo įkurta septynių draugų, Nevados valstijoje 1995 metais. Pagrindinis gaujos vadas pravarde „Kūjis” buvo uždarytas į kaleimą už tai, kad beisbolo lazda sudaužė galvą vienam iš South Beach Posse gaujos narių. 1996 metais Loco Syndicate nužudė gana ne mažą kiekį South Beach Posse gaujos narių. Po metų slaptoji policija atisitiktinai surado susišaudymą tarp dviejų gaujų ir tada visi gaujos nariai buvo sulaikyti, kiti buvo pasodinti net iki gyvos galvos už labai sunkius nusikaltimus ir nelegalios veiklos vykdymą. Keliems gaujos nariams pavyko pabėgti. Iš tų kuriems pavyko pabėgti buvo Lawrence Dentico, Edward Mckinnon ir Ewan Russell. Visi trys nusprendė kolkas pagyventi ramiai kol viskas nurims, todėl persikelė gyventi į Las Venturas miestą. Kelis metus jie gyveno paprastų žmonių gyvenimus, turėjo susiradę darbus, tačiau vieną dieną jiems nusibodo tas pats gyvenimo ritmas, todėl pradėjo galvoti apie praeitį kai buvo gaujoje. Taigi ilgai galvodami nusprendę įkurti savo gaują tik su kitokiu pavadinimu. 2000 metais jie įkūrė gaują „Southside Aztecas”. Las Venturas miestas buvo labai saugus, todėl savo veiklą perkelė į nedidelius kaimelius esačius netoli Las Venturas miesto. Į gaują buvo pakviesti ir seni Loco Syndicate gaujos nariai, bet dauguma kurie buvo paleisti iš kaleimo nusprendė gyventi ramų gyvenimą. Southside Aztecas gauja užsiima ginklų prekyba, narkotikų platinimu, pagrobimais ir kitais panašiais dalykais, kurie atneša jiems pelną. Gauja stipriai pradėjo plėstis, todėl teko veiklą perkelti ir į didelius miestus tokius kaip San Fierro ir Los Santos.
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Ewan_Russell. 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Misteris_Erikas. 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Piktas vyrukas , kad nenušovė. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 14. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Edward_Mckinnon• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Mister_Weed.• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Cheat (no spread). Šaudo atsistojas iš AK47 ir kulkos skrenda tiesia trajektorija.• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :