Jump to content

Nathan_Brown

Narys

 • 36

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

381 profilio peržiūros
 1. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Egidijus_Keza • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Explosive_Speed • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Relog kai esi sugautas teisėsaugos. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : http://www.part.lt/perziura/666650d429cea53035a7bd3dcb5c3d09158.png
 2. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Nathan_Brown • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Lemon_Madeit • Už ką buvote užblokuotas ?: Serverio klaidu naudojima. • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : Kažkodėl rodo kad Orange_Mst užblokavo http://www.part.lt/perziura/a3382fed7215f0258ffd3aafdf368e64257.png http://www.part.lt/perziura/acff242fd1de3499e501bd3daa390ea191.png
 3. Tai pats irgi nesek pasakų nei tavo nei mano aiškinimai beverčiai nes niekas neatkreips į tai dėmesio, svarbiausia įrodymai bet tai nepilnai pagrįsta, jei butu video kad grynai buginu su blokadom tą furgona tai nekomentuočiau šios temos nes įrodymuose viskas matytus.
 4. Kiek žinau per kontrabanda galim naudoti blokadas. Ir tu nemanai kad trūksta įrodymu? Nes kiek matau kad mašina skrenda per mano blokada ir apsiverčia. Nori tik pakenkti savo admin komandom kad gaujiniai persivežtu paketus.
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Nathan_Brown 2. Parduodamos tr. priemonės pavadinimas: Turismo 3. Parduodamos tr. priemonės kaina: Kas daugiausia pasiūlys tam ir atiduosiu. 4. Informacija apie tr. priemonę - rida, išvaizda: Mašinos rida 500km su viršum išvaizda graži yra tune. 5. Tr. priemonės nuotraukos: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Nathan_Brown 2. Parduodamos tr. priemonės pavadinimas: Sabre 3. Parduodamos tr. priemonės kaina: Kas daugiausia pasiūlys tam ir atiduosiu. 4. Informacija apie tr. priemonę - rida, išvaizda: Graži mašina matosi nuotraukoje, yra tune rida 600km. 5. Tr. priemonės nuotraukos: 6. Papildoma informacija( jei neturite ko pridurti - šio punkto galite nekopijuoti ): Norėčiau kad pradėtumėt nuo mašinos salono/turgaus kainos. Deku.
 6. Už! ŽAidėjas gauna vieną įspėjimą už Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;
 7. Čia yra kažkoks colormodas tik labai pilkas, Ryškiu spalvų labai maža. Man reikia ryškaus kad atrodytu tikroviškiau. Nuotraukos nepateikiau ne aš jo ieškau ir nerandu.
 8. Jūsų Vardas_Pavardė : Nathan_Brown Kokios Modifikacijos ieškote? : Colormodas kad atrodytų kuo tikroviškiau. Ir butu gerai gamtos texturu, kaip žolė medžiai. Nuotrauka/Video [Nebūtina] : Mano dabartinas sa andreasas Apibūdinkite šią modifikaciją : -
 9. Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Nathan_Brown Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Užsiregistravau vasarą bet taip neteko rimtai žaisti. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ Kokius 5 metus su vienais metais atostogomis Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​ Forume ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nes čia nemažai sistemų sukurta ir texturų kurie ir sudomino pasirinkti ši serverį. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, lengva buvo. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Teko dirbti tik medkirčiuose, gan įdomu. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nebuvo tikrai. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Važiavau į elektronikos parduotuve norėjau nusipirkt, bet sendelyje nebuvo taip ir nespėjau. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Kai vasarą užsiregistravau vaikščiojau po miestą pradėjo šaudyt ir ne viena kartą. Bet spėjau pasislėpt. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Man pakanka. ​Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Nenaudojau. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Neteko. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Kaip ir pakankamas tik pildant į emigracija nežinojau nuo kokios patirties negalim pildyt. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Turbut kad kai užsiregistruoja naujokas adminams rodytu ir jie turėti nusitelipurtuot ir pasikulsuntuotu.
 10. Su kokiu nicku geriau pradėt žaistii jusu serveryje Natha_Brown ar Mclure_Lawrence ? :)

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...