Minsk_Fernand

Narys

Minsk_Fernand

Narys
 • ID

  5195
 • Turinio skaičius

  33
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

486 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Minsk_Fernando 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Kestas_Elm 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: /vc ne tam 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 2. Minsk_Fernand

  [Mod] Ieškau mašinos modo.

  reikia sedano kad atitiktu admirala
 3. Minsk_Fernand

  [Mod] Ieškau mašinos modo.

  Labiau norėčiau e30, bet rimto bolido, o ne pixelinio;) Būtų žiauriai fainai tokį atrast.
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Minsk_Fernando 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Gytukas_Riwa 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įž. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 5. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Minsk_Fernando• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Deivydo_Televizija• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:Tyčini NON-RP (daužėsi į furgoną, kitaip sakant neleisdavo pravažiuoti)• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/YKHX6fe
 6. Minsk_Fernand

  [Mod] Ieškau mašinos modo.

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Minsk_Fernando Norima modifikacija(Transportas/skin/hud ir t.t.): Car Komentaras ko būtent ieškote: Ieškau modifikacijos admiralui iš bmw kategorijos. Visai norėčiau, kad kažkas numestų linką to bemwo kurio labiausiai noriu. (Uždėti lietuviški nr, niauktos lempos, ir bagažinei basavykas) iš savo atminties. + ieškau žmogaus, kuris galėtų numerius pakoreguot. Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video. Nebūtina, bet patartina):
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Minsk_Fernando 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Dead_Boy 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): Viršuje numesta fotografija. (Buvo užmutintas 100%)
 8. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Minsk_Fernando• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Gvidas_Ekstremeg• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Apgaudinėjimus (tyčinis komandos naudojimas ne pagal paskirtį tam, kad trukdyti administratorių darbą, o ir su žaidėjais nebuvo susisiekta dėl to)• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/9tQ6AOl Papildau: Tikrai ne dežęs nešioti pinigai buvo pasiūlyti, nes buvo galima prirašyti, kad į /sms rašytų, o ne /padmins
 9. Sveikinu Deni su Arminu! Sėkmės laikyti firmas, su mielu noru ateisiu palaikyti kompanijos pas kurį nors;)
 10. Minsk_Fernand

  Emigruoju Dievas_Adidas

  Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Nuo 2016 metų. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ Gal 3-4 metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Lm* serveryje vis sakydavo, kad čia geras serveris ir geras.. Tad sumaniau užeiti, ir visai patiko. ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Puikios sistemos, geri scripteriai, normalūs mapp darbai. Tiesiog viskas puikiai Todėl ir atėjau čia. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, nelabai. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Dar jokius su pakvietimu. Be pakvietimo gaisrinei,medkirčiuose,valytojuose dirbau. Šiaip kol kas gaisrininkų darbas patiko. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Nelabai, bet kartais tenka. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Pakankamai, ir nebuvo sunku. ​Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Nelabai greitai kai kas reaguoja iš darbų, bet kiti darbuotojai kai kurie greitai. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Taip aiškus. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Na nežinau, gal daugiau reklamuoti skype botuose, supergames.
 11. Minsk_Fernand

  eAdidas | LSPD |

  Tai joa, smagu jog esam abu čia
 12. Minsk_Fernand

  eAdidas | LSPD |

  Ooo sveikas drg manau žinai mane o tavo darbai nuostabūs kaip ir ankščiau buvo.
 13. Minsk_Fernand

  piniginis konkursas!!!!!!!!

  87