Minsk_Fernand

Narys

Minsk_Fernand

Narys
 • ID

  5195
 • Turinio skaičius

  20
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

164 profilio peržiūros
 1. 6a4ee4d9ef32a9502c64bb11651db82c668.png

  c67bc98194a6ab9854f9a2daca0af49e254.png

  judam mūsarus medžioti

  1. Rodyti senesnius komentarus  13 daugiau
  2. Andrius_Goo

   Andrius_Goo

   numesk acc nr i zona palakstyt

  3. Tomas_Bielka

   Tomas_Bielka

   Dabar, Andrius_Goo rašė:

   numesk acc nr i zona palakstyt

   gi sakiau kad nenoriu ngs

  4. - Tony_Haword
 2. Minsk_Fernand

  [Mod] Ieškau mašinos modo.

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Minsk_Fernando Norima modifikacija(Transportas/skin/hud ir t.t.): Car Komentaras ko būtent ieškote: Ieškau modifikacijos admiralui iš bmw kategorijos. Visai norėčiau, kad kažkas numestų linką to bemwo kurio labiausiai noriu. (Uždėti lietuviški nr, niauktos lempos, ir bagažinei basavykas) iš savo atminties. + ieškau žmogaus, kuris galėtų numerius pakoreguot. Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video. Nebūtina, bet patartina):
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Minsk_Fernando 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Dead_Boy 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): Viršuje numesta fotografija. (Buvo užmutintas 100%)
 4. Minsk_Fernand

  „Bitučių Prokuratūra" -Papeikimai.

  1.Jūsų „Vardas_Pavardė“ serveryje - Minsk_Fernando2.Pareigūno „Vardas_Pavardė“ serveryje - Irritating_Urchin3.Priežastis kodėl rašote papeikimą - Užmetė už bėgimaą. Parašiau, kad tuoj nuvešiu krovinuką ir tėgul tikriną, nes buvo kelio gal 3sec, bei sustojau.4.Jūsų įrodymai - Direktoriaus pastaba:
 5. 1. Jūsų V_P žaidime : Minsk_Fernando2. Į kurį rangą norite keltis? : Antrą3. Jūsų (/bendradarbiai) lentelė :
 6. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Minsk_Fernando• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Gvidas_Ekstremeg• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Apgaudinėjimus (tyčinis komandos naudojimas ne pagal paskirtį tam, kad trukdyti administratorių darbą, o ir su žaidėjais nebuvo susisiekta dėl to)• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/9tQ6AOl Papildau: Tikrai ne dežęs nešioti pinigai buvo pasiūlyti, nes buvo galima prirašyti, kad į /sms rašytų, o ne /padmins
 7. 1. Jūsų V_P žaidime : Minsk_Fernando 2. Jūsų (/bendradarbiai) lentelė praeitos savaitės : Nėra 3. Jūsų (/bendradarbiai) lentelė šios savaitės : 4. Kaip sekėsi dirbti šią savaitę? : Su trukdžiais, bet puikiai.
 8. Minsk_Fernand

  „Bitučių Prokuratūra" -Papeikimai.

  1.Jūsų „Vardas_Pavardė“ serveryje - Minsk_Fernando2.Pareigūno „Vardas_Pavardė“ serveryje - Tony_Express3.Priežastis kodėl rašote papeikimą - Piktybiškas NON-RP darymas be jokios naudos. Švyturėliai neįjungti ir panašiai, kai gali sukelti avarinę situaciją ir trugdyti kitiems vairuotojams. Pareigūnai fūristus baudžia vos užvažiavus kitą kelio pusę, tai kodėl nenubaudus jų pačių?4.Jūsų įrodymai - Direktoriaus pastaba:
 9. 1. Jūsų V_P žaidime : Minsk_Fernando2. Kiek laiko išdirbsite firmoje? : Neesu burtininkas, laiko nenustatysiu, bet ilgai.3. Ar esate susipažinę su visomis serverio bei darbo taisyklėmis? : Taip 4. Įrodymai, jog paaukojote pervežėjų darbo fondui 10000€ :
 10. Sveikinu Deni su Arminu! Sėkmės laikyti firmas, su mielu noru ateisiu palaikyti kompanijos pas kurį nors;)
 11. 103 kw kai vėjas pūčiu :ph34r:

 12. Minsk_Fernand

  Emigruoju Dievas_Adidas

  Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Nuo 2016 metų. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ Gal 3-4 metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Lm* serveryje vis sakydavo, kad čia geras serveris ir geras.. Tad sumaniau užeiti, ir visai patiko. ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Puikios sistemos, geri scripteriai, normalūs mapp darbai. Tiesiog viskas puikiai Todėl ir atėjau čia. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, nelabai. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Dar jokius su pakvietimu. Be pakvietimo gaisrinei,medkirčiuose,valytojuose dirbau. Šiaip kol kas gaisrininkų darbas patiko. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Nelabai, bet kartais tenka. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Pakankamai, ir nebuvo sunku. ​Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Nelabai greitai kai kas reaguoja iš darbų, bet kiti darbuotojai kai kurie greitai. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Taip aiškus. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Na nežinau, gal daugiau reklamuoti skype botuose, supergames.
 13. Minsk_Fernand

  eAdidas | LSPD |

  Tai joa, smagu jog esam abu čia
 14. Minsk_Fernand

  eAdidas | LSPD |

  Ooo sveikas drg manau žinai mane o tavo darbai nuostabūs kaip ir ankščiau buvo.