Jump to content

Ramuncikas

Neaktyvus

 • 30

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Ramuncikas

 • Gimtadienis 2002.01.29

Paskutiniai profilio lankytojai

714 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? Ramuncikas_OtsKokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin'ai, HUD, kita) Skin Komentaras apie modifikaciją (kuo išsamiau) norėčiau,gal būt padesit surasti Vaizdo medžiaga (Foto/Video) (nebūtina) visu skinu
 2. Tai ką jūs chebryte ? pasiilgau greenside cbugo
 3. Taigi sveiki, norėčiau paklausti kiek fps būtų ant samp/csgo jai Vaizdo korta būtų ASUS GTX 660 3GB , Procesorius : I5-2400 3.10Ghz 8GB RAM ? Tiesiog noriu pasidomėti koks apytikslis FPS kiekis būtų ir ar eitų per shadowplay filmuoti ?
 4. judat tėvai kad ir be manes bet aš už jus
 5. nebuciau,bane ir free ngs viskas ok butu,bet nemanau kad atlaikysit spaudima nuo sanpano
 6. Anketa: 1. Jūsų norima modifikacija: Enb 2. Modifikacijos apibūdinimas: Kad nors kažkiek pakeistų žaidimo grafiką ir ją pagražintu 3. Ar turite brolį/sesę?: tr 4. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Free_Style
 7. *Kokios modifikacijos jums reikia?: ENB *Ką turėtų ji keisti?: Žaidimo išvaizdą. *Modifikacijos pavyzdys(nebūtina)?: - *Papildomi komentarai?: - Kad būtu lievam PC tas ENB (daug resursų nereikalautų, bet ir pakeistų išvaizdą žaidime).
 8. O kas kad jūs tą greitį matysit? Porą starų dadėsit ir viskas. Ir plius nevisada pagausit. Prieš.
 9. Anketa *Kokios modifikacijos jums reikia?: Surenos skinų *Ką turėtų ji keisti?: Surenos gaujos narių skinus *Modifikacijos pavyzdys(nebūtina) neturiu *Papildomi komentarai?: Kad būtu gražus (pagal tave)
 10. Sveikas, malonu susipažinti linkiu sėkmės tiek žaidime tiek tikrovėjė.
 11. Anketa *Kokios modifikacijos jums reikia?: Ginklų *Ką turėtų ji keisti?: Ginklų skinus (gali keisti ir garsus geriau kad ir garsus keistų). *Modifikacijos pavyzdys(nebūtina)?: *Papildomi komentarai?: Galėtų būti su auto instaleriu, bet jeigu nerasi tiks ir be.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...