Titas_Aha

Narys

Titas_Aha

Narys
 • ID

  6037
 • Turinio skaičius

  15
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 1. Titas_Aha

  Snowito'Yolo modifikacijų krautuvėlė

  Jūsų V_P: Titas_Aha Kokios modifikacijos reikia: FPS Boosterio Modifikacijos nuotrauka, video kurios jūs ieškote: Neturiu Modifikacijos apibūdinimas keliais žodžiais (nebūtina jei yra video arba ft): Tiesiog daug mačiau , kad naudoja FPS boosterius ir nerandu jokių kurie gerai veiktu ir nechrachintu
 2. Titas_Aha

  Parduodu kelis skins

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Titas_Aha 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą, (Pavadinimas, ID, Retumas): 32 ID , 34 ID , 200 ID , 262 ID. 3. Pateikite parduodamo aksesuaro nuotraukas (be modifikacijų): 4. Kaina, kiek norite gauti už aksesuarą: Sutartinė 5. Papildoma informacija:
 3. Titas_Aha

  Peikiu Deivis_Mur

  Rimtai,galvoji kad mes akli Jugi puikiai matosi kaip tu esi išlipes iš mašinos nors ir per tuos efektus, o mašinoi sėdi Jockeris.
 4. Titas_Aha

  Parduodu Sultan'a su gražia tune.

  Ir kokia tą ridą, jaigu didelė paimčiau Ir kas dar gero ten.
 5. Titas_Aha

  [0.1.6.3]Pasiūlymas gaujoms.

  Už. Narys gauna žodinį įspėjimą už; Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;
 6. Titas_Aha

  MAŠINŲ GIVEAWAY

  TituxLTU
 7. Titas_Aha

  Emigruoju Titas_Zip

  Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​2016-0-12 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​2-3 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​Draugas pasakė geras projektas tikrai geri savininkai ir t.t ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? :Na man jau atsibodo žaisti Reklama.lt serveryja ir norisi pažaisti greenside.lt serveryje ir kokia nors pareiga. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? :Na nelabai buvo sunku tiesiog biški sunka buvo surasti žvejybos taška. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​Dar nebuvau visu dirbes bet valytojai ar šukšlia vėžiai patiko. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​Jau stengiuosi kuo rečiau ja naudoti. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? :Dar nebuvau. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ :Dabar užtenka. ​Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? :Dar nenaudojau. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? :Dabar naudojuosi nuomomis nes nemokamai. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​Man asminiškai aišku. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? :Dabar kaip matau tai viskas gerai.