Jump to content

Sweet_Dzo

Neaktyvus

 • 27

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

324 profilio peržiūros
 1. Tas kur laksto nuo kombaino ir tokia dar muzika, kuri labai man priminė "Na palauk" filmuką. Šaunus videkas !
 2. Labai geras video, juokas ima vien paskaičius kas ten darosi ;D
 3. Puikūs atnaujinimai, nustebom su didelėmis kainomis, bet ko norėti, gi gražūs namai.
 4. Na, aš irgi vienas iš nedaugelio esu neparsisiuntes pokemon go ir dar jo nežaides, bet nesakau kad tai yra nesamonė, tiesiog kai kurie žmonės leidžia laiką žaisdami tokius "ieškojimo" žaidimus, o kiti kaip čia buvo paminėta kala šaibas, arba žaidžia greenside.
 5. Zdarė, mldc kad prisistatai serverio žaidėjams, respect ! sekmės tau.
 6. Zdarova, jaunasis "swageri" sekmės šiame projekte, linksmai praleisk laiką !
 7. 1. Parašyti savo V_P koks yra žaidime; Sweet_Dzo 2. Parašyti kodėl norite šių pinigų; Nusipirksiu kokį gražų automobilį 3. Parašyti ką veiksite su laimėtais pinigais; Nusipirksiu mašina, arba ką nors kita gražaus.
 8. Sveikinu naująjį GSPD direktorių ! sekmės tau darbuose !
 9. Sveikas Lukai, malonu susipažinti, sekmės tau žaidime, bei asmeniniame gyvenime !
 10. Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Sweet_Dzo Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ 2016-04-09 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ Apie 5-6 metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​ Draugai, kurie žaidžia čia man ir pasakė. ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Kadangi draugai labai gyrė šį serverį ir prašė prisijunkti, atėjes į serverį man ištiesų patiko visi darbai ir naujovės. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, nelabai sunku buvo. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Gamykloje: labai nuobodus darbas iš pradžių, bet gali daug pasipelnyti, įpač naujokai. Medkirčiu: įdomus ir pelningas darbas. Naftos gamykloje: Tenaise sumokėjau 2000 ir nesupratau kaip ten reike viską daryti, tai galima sakyti į balą pinigai. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nelabai Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Dabar neseniai atėjes į šį serverį tikrai dažnai naudoju, nes padeda rasti objektus. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Taip, nesunku juos rasti. ​Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Nenaudojau Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Nekviečiau Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Informacija aiški. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Manau kad nieko, pokolkas viskas yra gerai.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...