Matt Paʏne

Narys

Matt Paʏne

Narys
 • ID

  812
 • Turinio skaičius

  49
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  7

Matt Paʏne paskutinį kartą laimėjo Gruodis 31 2018

Matt Paʏne turėjo mėgstamiausio turinio!

5 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

11.426 profilio peržiūros
 1. Marija, susirask darba, kiek galima?
 2. Didžiausias patarimas jog darbuotojai neišeitų išdirbę minimalų laikotarpį - veiklos įvairovė. Jei kiekvieną dieną kolektyvas važinės, kels ridą ir atliks savo funkcijas (pagal darbo pobūdį) jie praras visą motyvaciją dirbt. Kai PD darbe tiek pat veiksmo kiek ir taxi - kodėl nepasirinkus lengvesnio, o gal net ir labiau apmokamo darbo? Taip pat treniruotės pasidarė per daug banalios, kam važinėti eilute ir rėkt ant darbuotojų, kad nesugeba net to padaryt, kai galima padaryt įvairias inscenizacijas, pritaikyti darbuotojų žinias kasdieninėse situacijose ar surengti kažką, kas visiškai atitrauktų nuo darbo ir suartintų kolegas. Na o darbuotojų bendravimas sukuria darbo viduje puikią atmosferą, visiems tapus viena komandą taip pat užsimiršta rutina. Pats būdamas direktoriumi netoleravau bendradarbių įžeidinėjimų, diskriminacijos dėl amžiaus etc. To nerekomenduoju toleruoti ir kitiems. Na o darydami smulkmenas paįvairinate darbą, o tai tik pliusas jūsų, kaip vadovo įvaizdžiui ir žinoma prasiplės lojalių darbuotojų sąrašas jūsų firmoje. O tiems kas tingi skirti minute laiko skaitant - darbo viduje svarbiausia veiklos įvairovė ir vieninga komanda.
 3. Matt Paʏne

  Selijos LAIKRAŠTIS. Nr8

  Puikesnio laikrascio nesu mates, interviu pagaliau buvo su idomiu zmogumi. Laukiam ir isskirtiniu treileriu kitam leidini.
 4. Matt Paʏne

  Selijos LAIKRAŠTIS. Nr5

  Dar tokio kiekio melo nesu matęs ! Kaip šuo gali įkąsti žmogui, kuris yra mašinoje ?!?
 5. Matt Paʏne

  Almighty Black

  jei taip sunku istrint numeriukus ir dar be vertejo issiverst, tai gal paprasyk kokio mafijozo is ngs, kad uz coleada grazia istorija sukurtu. MALADEC.
 6. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Matt_Payne • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Tamsos_Tvarkdarys • Už ką yra giriamas šis administratorius ?: Už begalinę pagalbą, pastangas, norą būti administratoriumi ir visus jo nuopelnus Greenside serveriui ir jo žaidėjams. • Ko palinkėtumėte šiam administratoriui ?: Sveikatos, laimės ir didžiausios ištvermės kovojant su depresija. TVARKDARY mums tavęs reikia ! • Ar jis vertas premijos ?: +
 7. Matt Paʏne

  Old School meet'as 2k17

  like ir leisiu nusifotkint (Gražiausios mašinos rinkimai)
 8. Matt Paʏne

  Peikiamas Policijos departamentas

  Mes išminavom 2 bombas, ne 3, tai čia nemanau ar klaida, o jei tai klaida, turėtų būt pranešta iš aukščiau, jog mes negalim to daryti ir t.t. Blokadas mes dedam KUR NORIM, nes dabar yra sukurta ir interjere, jog galėtume apsiginti, dedam irgi, kiek norim, nes jos TURI HP. Išnešt paketus galit sušaudę blokadas, tuo labiau mus. Taigi manau viską išaiškinau ir jau per daug skiedžiat man atrodo, nes kai kur išsigalvojat ir savo taisykles, kurių GP nėra patvirtinęs. PEACE
 9. Matt Paʏne

  DarkSide

  Nuoširdžiai linkiu sėkmės, tapkit oficialia gauja ir grobkit pastatus.
 10. Matt Paʏne

  Ilgųjų rinkimų pabaiga: naujasis PD direktorius.

  Ačiū,didelė pagarba ir buvusiam bendražygiui - Pofkai.
 11. Matt Paʏne

  Parduodamas JUODAS sultan

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Matt_Payne 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t, bagažinės inventorius): Sultanas yra juodas,full xflow (spoileris alien),yra 2000 ridos. 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): Apačioje 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: 2.000.000 eurų (2m) 5. Papildoma informacija: Berniukai iš SK nerašykit,nemuškit kainos ir t.t,jūsų neigiamas žodis mažiausiai rūpi.Ieškau rimtų pirkėjų.
 12. Matt Paʏne

  Parduodamas full tune SULTAN

  Parduota jaunimas
 13. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Alvydas_Mandirgas • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : James_Surenno • Už ką buvote užblokuotas ?: Čytinimas. • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :
 14. Matt Paʏne

  Kevin_Connor užblokavo Erikas_Nercity

  Gal daugiau nieko nesakyk,kulkos kai šaudai į šoną neina (šiuo atveju ne viena) ir du kartus lesti į komandos draugus,irgi nelogiška.