Deividas_Bmw

Narys

Deividas_Bmw

Narys
 • ID

  7143
 • Turinio skaičius

  44
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

218 profilio peržiūros
 1. Deividas_Bmw

  [0.1.8.7] dm arena

  Galėtu įdėti, nes biški nervina spaudinėt ALT ir pasipildyt kulkas.
 2. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Deividas_Bmw– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Ideti i mocus/mašinas rankini stabdį, kurį įjunges mašina negalėtu pajudėti.– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Nebebus tokiu bajeriu kai kai mašina/mocas gražiai priparkuotas aikštelėje ir uzrakintas sprogsta.– Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto): Jau šiandien mocą 3 kart remontavau ir 1 kart elegy, nors transportas yra gražiai pastatytas elektra krautis polomino creek miestelyje arba prie skelbimu kontoros. Tikiuos supratote ką turėjau omeny. .
 3. Deividas_Bmw

  Perku Elegy

  Nusipirkau elegy, galit rakint tema
 4. Deividas_Bmw

  Perku Elegy

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deividas_Bmw 2. Suteikite daugiau informacijos apie perkamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius, rida: kad butu kuo daugiau xflow daliu ant elegy, rida nesvarbu spalva kad gražiai su tune sueitu, bagažinės inventorius irgi nesvarbus. 3. Kaina, kiek ketinate sumokėti už transporto priemonę: Jai gera parodysit tai ir daugiau sumokėsiu svarbiausia kad nebūtu kainos aukštesnės nei 600k 4. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):Norėčiau kad būtų kuo mažiau daužtumo, bet siūlykit, svarbu geras tune.
 5. Deividas_Bmw

  2K Kreditų Giveaway

  Jūsų V_P žaidime: Deividas_Bmw Jusų norimas skaičius nuo 1 iki 150 (Dėmesio skaičiai negali kartotis rinkdamiesi skaičių atidžiai pažiūrim ar nepasirinkote to paties skaičiaus kaip kitas dalyvis): 101 Kokio sekančio giveaway norite ( Būtina parašyti negalima atsakyti nesvarbu ar t.t kitaip anketą atmesiu): manau butu idomus koks visu po 3 tdeziu. Kokiais tikslais planuojate išleisti 2k kreditų: Pirksiu VIP naryste, o likusius tdezem.
 6. Deividas_Bmw

  Perku turismo skubiai

  Kaina siūlyk, visa informacija apie car matysi fotkėse.
 7. Deividas_Bmw

  Apgavo Mike_Moonman

  Viskas Išspręsta taikiai. Galit rankint temą. ;D
 8. Deividas_Bmw

  Apgavo Mike_Moonman

  https://imgur.com/a/NDMkuIv Nu, kad nieko nesakei.
 9. Deividas_Bmw

  Apgavo Mike_Moonman

  Tu cia gali neneluot pardavei versla is manes 80k pasiemiai neblogai. Tu tikras kad tai sakei nes perziurejau ft kad nieko apie tai nesakes sakei tik kad duosi man saibas po 10k i diena ir taip iki rugpjucio 1. Jai nori galiu sukelt tas ft
 10. Deividas_Bmw

  Apgavo Mike_Moonman

  Taigi nieko nesakei, dabar cia sugalvojai sakei kad duosi man tuos pinigus jai padesiu versla vel aktyvu padaryt
 11. Deividas_Bmw

  Apgavo Mike_Moonman

  @Mike_Moo nieko tu man nesakei štai http://www.part.lt/img/cbc9b6aaaf2312bc76a32f6315cce6d5805.png matos jog pardavei verslą ir tepei slides dviem savaitem, manei jog aš leavinsiu serva ir išeisi į profitą, pardavęs verslą ir iš manes šaibas gavęs (80k).
 12. Deividas_Bmw

  [0.1.8.7] grąžinam cbug'ą?

  Nors ir nemoku c-bugo, bet manau grąžinti būtu gerai. Daugiau chiebros susirinktu ir jai grąžinsit c-bug'a turėsiu dar vieną veikla, mokytis c-bug'int.
 13. Deividas_Bmw

  Apgavo Mike_Moonman

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Deividas_Bmw 2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Mike_Moonman 3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Nu buvo tokia deala, aš jam duodu 80k, kad verslą galėtu atgaivinti. Daviau šaibas sako aš duosiu tau verslo pelno sakau nu gerai. Vakar prisijungė davė 5k ir sakė dar reik 25k aš jam pasakiau atiduosi 80k gal ir duosiu dar 25k. tai po to karto daugiau serve nebemačiau, o dar šiandien žiūru verslas jau pardavinėjamas, tai tiek, jai kyla neaiškumu, paaiškinsiu dar. 4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): nuo 2018-07-14d. iki 2018-07-16d. Tomis dienomis 16d šovė ragą. 5. Įrodymai (būtina): http://www.part.lt/perziura/0ceb4b73e87320ce6e09a58a798eb131825.png Čia matosi kaip pardavė verslą, ir pabėgo su pinigais: http://www.part.lt/perziura/2a802419a1ddece5b3906f6c51784e6b517.png P.S : Jai dėl kažko kils klausimų parašykit.
 14. Deividas_Bmw

  Peikiu Tomas_Quatros

  kokia cia verslo rusis? energija. Kiek aš matau zmoniu musantis bet niekas nekikina o tu sugalvojai kikint
 15. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Deividas_Bmw • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Tomas_Quatros • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Mėto iš servo todėl nes susimušiau su Franklinu_Kaimieciu. Matosi jam mažiau gyvybiu nes vos tik susimuseme iškar kick gavau. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : http://www.part.lt/img/9d52cc7fd2f2433435af456ed1f30830731.png