Deividas_Bmw

Narys

Deividas_Bmw

Narys
 • ID

  7143
 • Turinio skaičius

  47
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

262 profilio peržiūros
 1. Deividas_Bmw

  Iš kur jūs siunčiatės GTA SA?

  ačiu visiems už pagalba ir pagaliau galiu sugrįžt į greenside po nedidelės pertraukos
 2. Deividas_Bmw

  Iš kur jūs siunčiatės GTA SA?

  Bandžiau rašo 10eur. mokėt. Bet girdėjau, kad iš ten gali ji free atsisiūst. Gal kažka vistiek reik padaryt ne tik atsisiūst?
 3. Deividas_Bmw

  Iš kur jūs siunčiatės GTA SA?

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Deividas_Bmw 2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..): GTA SA atsisiuntimo linkas ar kažkoks GTA SA gavimo būdas :) 3. Problema (apibūdinkite problemą): Patarkit iš kur siustis GTA SA kiek ieškojau neradau :( 4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia):
 4. Deividas_Bmw

  [0.1.8.7] dm arena

  Galėtu įdėti, nes biški nervina spaudinėt ALT ir pasipildyt kulkas.
 5. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Deividas_Bmw– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Ideti i mocus/mašinas rankini stabdį, kurį įjunges mašina negalėtu pajudėti.– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Nebebus tokiu bajeriu kai kai mašina/mocas gražiai priparkuotas aikštelėje ir uzrakintas sprogsta.– Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto): Jau šiandien mocą 3 kart remontavau ir 1 kart elegy, nors transportas yra gražiai pastatytas elektra krautis polomino creek miestelyje arba prie skelbimu kontoros. Tikiuos supratote ką turėjau omeny. .
 6. Deividas_Bmw

  Perku Elegy

  Nusipirkau elegy, galit rakint tema
 7. Deividas_Bmw

  Perku Elegy

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deividas_Bmw 2. Suteikite daugiau informacijos apie perkamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius, rida: kad butu kuo daugiau xflow daliu ant elegy, rida nesvarbu spalva kad gražiai su tune sueitu, bagažinės inventorius irgi nesvarbus. 3. Kaina, kiek ketinate sumokėti už transporto priemonę: Jai gera parodysit tai ir daugiau sumokėsiu svarbiausia kad nebūtu kainos aukštesnės nei 600k 4. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):Norėčiau kad būtų kuo mažiau daužtumo, bet siūlykit, svarbu geras tune.
 8. Deividas_Bmw

  2K Kreditų Giveaway

  Jūsų V_P žaidime: Deividas_Bmw Jusų norimas skaičius nuo 1 iki 150 (Dėmesio skaičiai negali kartotis rinkdamiesi skaičių atidžiai pažiūrim ar nepasirinkote to paties skaičiaus kaip kitas dalyvis): 101 Kokio sekančio giveaway norite ( Būtina parašyti negalima atsakyti nesvarbu ar t.t kitaip anketą atmesiu): manau butu idomus koks visu po 3 tdeziu. Kokiais tikslais planuojate išleisti 2k kreditų: Pirksiu VIP naryste, o likusius tdezem.
 9. Deividas_Bmw

  Perku turismo skubiai

  Kaina siūlyk, visa informacija apie car matysi fotkėse.
 10. Deividas_Bmw

  Apgavo Mike_Moonman

  Viskas Išspręsta taikiai. Galit rankint temą. ;D
 11. Deividas_Bmw

  Apgavo Mike_Moonman

  https://imgur.com/a/NDMkuIv Nu, kad nieko nesakei.
 12. Deividas_Bmw

  Apgavo Mike_Moonman

  Tu cia gali neneluot pardavei versla is manes 80k pasiemiai neblogai. Tu tikras kad tai sakei nes perziurejau ft kad nieko apie tai nesakes sakei tik kad duosi man saibas po 10k i diena ir taip iki rugpjucio 1. Jai nori galiu sukelt tas ft
 13. Deividas_Bmw

  Apgavo Mike_Moonman

  Taigi nieko nesakei, dabar cia sugalvojai sakei kad duosi man tuos pinigus jai padesiu versla vel aktyvu padaryt
 14. Deividas_Bmw

  Apgavo Mike_Moonman

  @Mike_Moo nieko tu man nesakei štai http://www.part.lt/img/cbc9b6aaaf2312bc76a32f6315cce6d5805.png matos jog pardavei verslą ir tepei slides dviem savaitem, manei jog aš leavinsiu serva ir išeisi į profitą, pardavęs verslą ir iš manes šaibas gavęs (80k).
 15. Deividas_Bmw

  [0.1.8.7] grąžinam cbug'ą?

  Nors ir nemoku c-bugo, bet manau grąžinti būtu gerai. Daugiau chiebros susirinktu ir jai grąžinsit c-bug'a turėsiu dar vieną veikla, mokytis c-bug'int.