Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Deivis_Chill

Neaktyvus

 • 24

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Deivis_Chill

 • Gimtadienis 2002.07.25
 1. Taip labai patiko, man bene vienas iš geriausių kada matytų Kalėdų eventų !
 2. Jau įpusėjau vykdydamas, sėkmės kitiems šaunus ir įtraukiantis eventas !
 3. Labas rytas, su šventom !

  1. Rage Assassin

   Rage Assassin

   Laba rytaaaaa. Tave irgi

  2. And Morello
 4. Tai kaip visa laiką gražūs šaunuolis, visada gražūs tavo darbai palaikau PATINKA.
 5. Pažiūrėjus kaip pradžioje buvo tavo drift skillai ir pažiūrėjus kokie dabar yra tikrai tobulėji ir dedi pastangas !
 6. Pritariu idėjai, nes daugeliuose modifikacijų ir aš pats matau policijos darbe ginklus kaip shutgun ir panašiai tai manau būtų ne pro šalį įdėti !
 7. Anketa: Jusu V_P žaidime? Deivis_Chill Ką darysite su prizu(mašina)? Važinėsiu, kadangi serveryje reikia mašinos. Ką darysite su prizu (Pinigai)? Nusipirksiu butą, nes reikia man jo dėl pasiekimo ir dėl gyvenimo. ar tikitės laimėti? Nelabai. Skaičius (1-100): 96
 8. • Jūsų Vardas_Pavarde? Deivis_Chill • Ką veiksite su prizu? Važinėsiu su ledine sabre <3 • Kodėl norite laimėti? Nes reikia gerų ratų serveryje • Ar tikites laimėti? Ne.
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavarde Deivis_Chill 2. Ar atlikote viską kas buvo nurodyta? TAIP
 10. ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Deivis_Chill Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ 2016-06-24 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 2 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : ​Viename serveryje kažkas reklamavo tai sugalvojau užsiregistruoti. ​Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Užsidarė serveris, pasirinkau dėl gerų sistemų. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvykdžiau visus apmokymus, nebuvo suprasti ir įvykdyti. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Neteko dar. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : NE. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ TAIP. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Nebuvau kol kas dar. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Taip yra pakankamai, ir surasti nebuvo sunku. ​Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Kai reikia pagalbos naudoju, ir naudojau kaip užsiregistravau, taip man padėjo. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip, teko kviesti TAKSI. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Viskas aišku, neteko susidurti su neaiškumais. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Nereikėtų nieko keisti mano manymų.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...