Deivis_Chill

Narys

Deivis_Chill

Narys
 • ID

  8689
 • Turinio skaičius

  24
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 1. Deivis_Chill

  ()Black Guerrilla Family() Pradėjo veikla

  na bent kažkas naujo serveryje , sėkmės jums !
 2. Deivis_Chill

  JŪSŲ nuomonė apie KALĖDŲ EVENTĄ.

  Taip labai patiko, man bene vienas iš geriausių kada matytų Kalėdų eventų !
 3. Deivis_Chill

  Šv.Kalėdos # 2016.12.25 UPDATE

  Jau įpusėjau vykdydamas, sėkmės kitiems šaunus ir įtraukiantis eventas !
 4. Deivis_Chill

  Giveaway Bobcat

  Deivis_Chill
 5. Deivis_Chill

  2 Grafikos darbai [Impressible]

  Tai kaip visa laiką gražūs šaunuolis, visada gražūs tavo darbai palaikau PATINKA.
 6. Deivis_Chill

  MANO DRIFTO POKYČIAI [2011-2016]

  Pažiūrėjus kaip pradžioje buvo tavo drift skillai ir pažiūrėjus kokie dabar yra tikrai tobulėji ir dedi pastangas !
 7. Deivis_Chill

  [0.1.6.5] Pridėti Shotgun į GSPD

  Pritariu idėjai, nes daugeliuose modifikacijų ir aš pats matau policijos darbe ginklus kaip shutgun ir panašiai tai manau būtų ne pro šalį įdėti !
 8. Deivis_Chill

  Giveaway 150.000$!

  Deivis_Chill
 9. Deivis_Chill

  [Giweaway] Uranus+100k

  Anketa: Jusu V_P žaidime? Deivis_Chill Ką darysite su prizu(mašina)? Važinėsiu, kadangi serveryje reikia mašinos. Ką darysite su prizu (Pinigai)? Nusipirksiu butą, nes reikia man jo dėl pasiekimo ir dėl gyvenimo. ar tikitės laimėti? Nelabai. Skaičius (1-100): 96
 10. Deivis_Chill

  [GIVEAWAY] Sabre!

  • Jūsų Vardas_Pavarde? Deivis_Chill • Ką veiksite su prizu? Važinėsiu su ledine sabre <3 • Kodėl norite laimėti? Nes reikia gerų ratų serveryje • Ar tikites laimėti? Ne.
 11. Deivis_Chill

  GIVEAWAY! Namas su rudu stogu, 800k ir xflow sultanas!

  1. Jūsų Vardas_Pavarde Deivis_Chill 2. Ar atlikote viską kas buvo nurodyta? TAIP
 12. Deivis_Chill

  GIVEAWAY! automobilis " Sabre "

  Deivis_Chill
 13. Deivis_Chill

  Emigruoju Deivis_Chill

  ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Deivis_Chill Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ 2016-06-24 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 2 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : ​Viename serveryje kažkas reklamavo tai sugalvojau užsiregistruoti. ​Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Užsidarė serveris, pasirinkau dėl gerų sistemų. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvykdžiau visus apmokymus, nebuvo suprasti ir įvykdyti. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Neteko dar. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : NE. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ TAIP. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Nebuvau kol kas dar. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Taip yra pakankamai, ir surasti nebuvo sunku. ​Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Kai reikia pagalbos naudoju, ir naudojau kaip užsiregistravau, taip man padėjo. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip, teko kviesti TAKSI. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Viskas aišku, neteko susidurti su neaiškumais. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Nereikėtų nieko keisti mano manymų.