Jason Smith

Narys

Jason Smith

Narys
 • ID

  8896
 • Turinio skaičius

  13
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

1.299 profilio peržiūros
 1. Jason Smith

  Ieškau ENB (Atlygis 25k)

  enb autoinstall? dar high:DDDD nusiritai konkrečei, karoč, kelkis viską į pgr kur numetė kiti kentaurai enb ir vsio. nes autoinstall nerasi tuo labiau dizzo
 2. Jason Smith

  Modifikacijų krautuvėlė

  A N K E T A 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: jason carter 2. Jūsų norima modifikacija: visos modifikacijos, kurios yra fotkej. (jeigu ką galit atsiųst ir į až.) 3. Modifikacijos apibūdinimas: visos modifikacijos, kurios bus nuotraukoj. (colormod, hud, ped) ždž viską kas yra tavo gta sa papkėj smoke pikte. 4. Ar reikės pagalbos įsirašant modifikaciją?: ne. nuotrauka:
 3. Jason Smith

  Modifikacijų krautuvėlė

  A N K E T A 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: jack_carter 2. Jūsų norima modifikacija: visos modifikacijos, kurios yra fotkej. (jeigu ką galit atsiųst ir į až.) 3. Modifikacijos apibūdinimas: visos modifikacijos, kurios bus nuotraukoj. (colormod, hud, ped) ždž viską kas yra tavo gta sa papkėj smoke pikte. 4. Ar reikės pagalbos įsirašant modifikaciją?: ne. nuotrauka:
 4. Jason Smith

  Modifikacijų krautuvėlė

  Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: jason carter 2. Jūsų norima modifikacija: modpack 3. Modifikacijos apibūdinimas: kokį gerą modpacką (low/medium) pc. 4. Ar reikės pagalbos įsirašant modifikaciją?: ne
 5. Jason Smith

  GreenSide.LT parašas CC

  Sv deni blašk, pats avatarus tai kuri gražius, bet apie parašus nieko nematęs iš tavo pusės, nu nežinau ar pats padarytum tokį : Kritikuoti galima tada kaip pats darbą sugebi padaryti tokį ir dar gražesnį.
 6. Jason Smith

  Avatarai James_Gold

  Hujnę čia, esmė tame jog čia ne avatarai čia "delionė" krč dydžiai visur skirtingi juokdarys :DDDDDD
 7. Jason Smith

  [V.5] 弐 LUCCHESE AVATARAI!

  Afigiegi avatarai ignai, žiauriai gražūs, toliau dalinkis!
 8. Jason Smith

  Emigruoju Howard_Jonhson

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Howard_Jonhson Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Nuo šiandienos, vakaro. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : SAMP žaidžiu jau apie 2-3metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : ​Šiap draugai pasakė lauke, apie greenside serverį. ​Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Žinot, visiems atsibosta seni serveriai, norisi kažko naujo, na o čia viskas kitaip, jeigu emigruoji gauni vipą 7dienom, xp ir pinigų, tikrai labai skiriasi nuo kitų serverių. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Kolkas įvykdžiau tik pora apmokymų, kolkas yra lengva. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Dirbęs tik vieną darbą - medkirtys, visai normalus, kerti medžius ir tiek. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Visiškai ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Žinoma. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Kolkas dar neteko. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Taip pakanka, nebuvo sunku rasti. ​Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudojau ir man padėjo vienas adminas - Nicko negaliu paminėti, nepamenu pats, tačiau šiandien padėjo. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Kolkas dar neteko. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Žinoma jog aiškus, visa informacija apie serverį, parašyta, dar neteko susidurti su neaiškumu, tikiuosiu jog ir neteks. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Aš asmeniškai manau jog, kolkas bent jau pakol esu naujokas, tai man serverį viskas gerai, tačiau kaip jau daugiau patirsiu, galbūt minusų ir išvelgsiu.