Jump to content
Išsirink tr. priemonės tune pats/-i! ×

Justas_Paklausk

Neaktyvus

 • 166

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Nario efektyvumas

Apie Justas_Paklausk

 • Gimtadienis 2006.02.14

Paskutiniai profilio lankytojai

1.665 profilio peržiūros
 1. Trys gražiausios spalvos yra! 🔴

  Juoda Balta Raudona! :D

  1. Rodyti senesnius komentarus  13 komentarai
  2. Justas_Paklausk

   Justas_Paklausk

   Žinojau, kad visi fanai bambukais būt negali. 

  3. Kevin_Yang

   Kevin_Yang

   @Rokas ispejima sitas paklauskui paderink, paziurek kokiais issireiskimais metosi

 2. Tikriausiai susibugines. Bet taip būna beveik visada (Neatsibugina)
 3. Būsi nedirbęs mechanikuose jei manai, kad jie turi mažai darbo... Daug žaidėjų kurie turi retas tr. priemones turi ir pinigų. O daužtumo nuėmimo kaina 100-200k jiems nebus problema, o nuimdami daužtumą ant labai retos tr. priemonės gali parduot žymiai daugiau nei tie 100-200k. Visą savo žaidimą filmuoja ko ne 80% serverio žaidėjų ir niekam problemų nebūna, jei nori apsisaugot turi filmuot. Persistengiau? Tiesiog išsakiau savo nuomonę, kad esu prieš šį pasiūlymą, nes mašinos su daužtumais turi žymiai mažesnę vertę nei be daužtumo.
 4. Persistengei jau su savo pasiūlymais... Prieš. Mechanikai ir taip turi nemažai darbo, o jei daužtumą bus galima nuiminėti, žaidėjai nebebus atsargūs su savo retom tr priemonėm ir t.t. Jei cheateris sunaikino mašiną ir turi įrodymus, 99% , kad daužtumą nuims savininkai.
 5. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Justas_Paklausk Parduodamos produkcijos rūšis: Technologijų Parduodamos produkcijos kiekis: 200 tūkstančių Parduodamos produkcijos kaina už vienetą: 12e/vnt Susisiekite žaidime, būnu dažnai on.
 6. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Justas_Paklausk Suteikite daugiau informacijos apie perkamus aksesuarus (pavadinimas, ID, retumas): Policininko kepurė 1 Raganos skrybėlė Mago skrybėlė 1 Auksinis laikrodis Siūloma kaina: Susitarsim serveryje
 7. Už. Dabar nustatytas mažas dienos minimumas, nes serveryje žaidėjų mažai, atitinkamai taip pat mažai veiklos. Bet jei rudenį serveris atsigaus, padidės žaidėjai ir privalomi minimumai. Bet dėl minučių "Buginimo" tikrai sutinku.
 8. Vilniaus „Rytas” 🏆

   

  1. Rodyti senesnius komentarus  6 komentarai
  2. Justas_Paklausk

   Justas_Paklausk

   Žinai tu... Matysim ar nematysim. Prisipirksit vėl strelniekų ir galėsit mėtyt į lentą.

 9. Sveikas, nežinau ką turi omenyje ''vartoti necenzūrinę leksiką arba įžeidimus'' nuo kada i raidė yra kažkoks įžeidimas ar nepadorus gestas? Kaip ir kiti likę premium nariai, atsakėm į tavo klausimą ir viskas. Sėkmės. P.S Su tokiais /pagalba ''prašymais'' nežinau ką tu nori pasiekti.
 10. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Justas_Paklausk Vieta pasisakymui (galite rašyti bet ką):
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Justas_Paklausk 2. Automobilio pavadinimas (surasiu pats kokybiškiausia modelį) arba jūsų nuoroda į norimą automobilį: Viską parašiau až. 3. Pageidaujamos paslaugos: Lipdukų uždėjimas, Angel Eyes, Žibintų Tamsinimas, Langų Tamsinimas, Ratų Keitimas. 4. Ar perskaitėte taisykles ir pasižadate sumokėti už atliktas paslaugas?: Perskaičiau, pasižadu.
 12. Jūsų V_P žaidime: Justas_Paklausk Ko sieksite GS serveryje 2022 metais? Linksmai praleist laiką. Skaičius (nuo 1 iki 100): 26

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2023 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.