Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Enrikas_Karys prašo paramos

Enrikas_Karys

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Enrikas_Karys
Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas?: 2021/1114
Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose?: Apie 2 metus.
Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį?:Iš draugo.
Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį?: Nes ten nebuvo įdomus serveris ir buvo mažai žaidėjų čia man pasirodė įdomiau ir dabar žaidžiu čia.
Ar atidžiai skaitėte pateiktą informaciją apmokymu metu? Jei taip, tai ar buvo sunku ją suprasti?: Perskaičiau atydžiai ir nebuvo labai sunku suprasti.
Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi?: Dar nėrą teke dirbti darbo su pakvietimu nes neturiu daug XP, bet kai turėsiu būtinai bandysiu. O mano darbas kolkas įdomiausias be pakvietimo tai turbūt yra ūkininkai.
Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę?: Ne nes padėjo draugas.
Ar dažnai naudojate /gps komandą?: Nelabai
Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties?: Yra buve.
Ar pakanka serveryje vietų, kur galite išsinuomoti dviratį? Ir ar sunku buvo jį rasti?: Vietų pakanka sunku rasti nebuvo nes padėjo rasti draugas.
Ar naudojote /pagalba komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo?: Nenaudojau /pagalba komandos.
Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą?: Taip ir buvo greitai sureguotą.
Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti: Serveri man gaunamos informacijos yra pakankamą.
Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje?Manau nieko nes viskas yra padarytą gerai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.