Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Cleo taikinukas centre (nesitaikant)

Fedia_Damnas

Rekomenduojamas pranešimas

NESISIŪSKIT !!!!!!!!!!!!!!!!!! Čia virusas, man aptiko virusą. NESISIŪSKIT GERIAU.

Gera čia suskėlei :D,manau vietoj to cleo,galima paprastai ant pc ekrano nupaišyti taikinuka ir bus tau realus cleo :D (Original),o šeip mldc jog pasidalinai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gera čia suskėlei :D,manau vietoj to cleo,galima paprastai ant pc ekrano nupaišyti taikinuka ir bus tau realus cleo :D (Original),o šeip mldc jog pasidalinai.

Aš ne suskėliau, man iš tikrųjų rado virusą, na bet jeigu nori siūskis :) SRY UŽ POST

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš ne suskėliau, man iš tikrųjų rado virusą, na bet jeigu nori siūskis :) SRY UŽ POST

Keista, siunčiau, tikrinau nebuvo (legali antivirusinė), kaip tau čia staiga parodė?  :blink:

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dalykas, kaip dalykas tikrai neblogas bet jeigu žaidi tai žaisk originaliai, bet nedėdamas jokių priedų čia mano nuomonė nematau įdomumo, ar esmės žaisti su cleo modifikacijomis aišku yra gerų dalykų, bet geriau jų vengti. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu kažinau, gal ir nieko tas cleo.. bet manau kad neverta jo siųstis, vien dėl to kad tas tainikinukas 6valandas per dieną užknistų bežėt... ir taip, koks skirtumas iš jo, lygtais ką nors jis padeda :D Ačiū kad dalinesi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.