Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Blogas apie skundikų (kt. ožių) problemą

Bill_Hope

Rekomenduojamas pranešimas

Prieš publikuodamas savo mintis viešai forume noriu pasakyti, jog tai tik mano mintys ir mano pamąstymai, visos šios išvados yra padarytos remiantis dabartine situaciją SAMP serveriuose. Labai tikiuosi, jog atrasiu bendraminčių ir rasim bendrą kalbą padiskutuoti apie šią problemą.
 
Turbūt niekas nemėgsta skundikų, aš asmeniškai taip pat jų negaliu pakęsti realiame gyvenime, bet ar žaidime jie daro daugiau žalos, nei atneša naudos? Tokiu klausimu noriu pradėti savo pirmąjį ir tikiuosi ne paskutinį blogą šio projekto forume. Pastebėjau, jog dauguma šio serverio žaidėjų vengia rašyti papeikimus administratoriams, direktoriams, pavaduotojams, darbuotojams ar tiems patiems VIP nariams dėl to, jog bijo. Bijo, jog juos internautai pavadins skundiku. Bet ar nuo to serveriui tik geriau? Mačiau ne kartą, jog žaidėjai nėra patenkinti serverio žaidėjų skaičiumi, bet ar dėl to yra kalti serverio savininkai? Ne! Dėl to esame kalti mes patys. Pabrėžiu - MES PATYS. Vengdami ir bijodami, jog mus kažkas pavadins skundiku nerašome papeikimų administratoriui, kuris žudo naujokus ir taip atbaido jų dėmesį. Nerašome papeikimų direktoriams, kurie nežinodami gerbiamo Marko_Escobar (atsiprašau jeigu suklydau) kodekso ir daro klaidas, kurios jums atrodo neryškios, nes jūs patys nuo to nenukenčiate, bet nukenčia kiti žaidėjai! Nerašome papeikimų PD darbuotojams, kurie mus nušauna taupydami savo brangų laiką, nei veždami mus į kalėjimą (suprantu, laiko sutaupote, bet serveryje nėra tiek žaidėjų, jog jį reikėtų taupyti...) ir taip siekdami sudaryti bent šiokį tokį kitokį įvaizdį nei kituose projektuose. Nerašome papeikimų gaujos nariams, kurie pavieniai žudo nekaltus ir beginklius žaidėjus vien dėl pramogos ... Kodėl? Kodėl mes norime, jog serveris klestėtų nors patys jį griauname? Kodėl mus skundiko įvaizdis taip stipriai neigiamai veikia žaidime? Šiais klausimais baigiu dėstyti savo padrikas mintis ir viliuosi, jog surasiu bendraminčių, kurie norės aptarti šią problemą kartu su manimi prie puodelio gardžios arbatos.
 
Hope, tikiuosi, jog kažkam atversiu akis!
Cheers :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Truputi netiesos yra, todėl jog šiame pranešime pasakyta tavo, kad niekas nerašo papeikimų direktoriams, pavaduotojams, administratoriams ir kitiems. Jei nerašytu temos skyreliai būtų žinoma tušti. Rašomi tie papeikimai, tik daugiausiai ką pastebėjau tie kurie jau ilgesnį laiką būna administratoriais taip tokie kaip marko_E, ir kiti pagalbininkai jiems nevalia papeikimų rašyti nes vistiek jie nebus kalti bet kokiu atveju, savininkas Mafijos_Tėvas juos atmes ir nerašys jiems įspėjimo. Nežinau kodėl taip, bet manau čia yra neteisinga iš mano pusės. Gal dauguma pagalvos, kad klystu ar nusišneku. Argumentuos, įrodys savo tiesą. Kad taip nėra, kitaip "atmazinsis".  Tai tiek...

Redaguota Rycle_Reeves

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vaaaa... Pagaliau kažkas prabilo, tiesą sakant šitą pastebėjau nuo pat pirmos dienos atėjas į greenside, sistemos achujenos, viskas tiesiog nuostabu, įdomu žaisti. Po kiek laiko "prasimušiau" pamačiau, kas čia ką "prilaiko" visi žaidėjai bijo kažkokių suskių, kurie daro serveryje ką nori... Jiems bijo rašyti papeikimus, nes mat visi "viercho" draugai pradės stumt :D gaila, kad tas stumimas baigiasi kol ateini į ts ir sužinai kur gyvena... Tarp kitko, esu bandęs suburti savus žmones, kurie yra nepriklausomi nuo šio serverio "valdžios" (nekalbu apie savininkus) tikrai, galiu pasakyti dominavome, visi tie capelio (a.k.a. serverio vierchai) pradėjo verkti dėl įvairių priežasčių, bet jų ašaros visiem mum buvo Pochui... Tada įsikišo prižiūrėtojai (senbuvių draugai) ir pradėjo mums kliūdyti, tad neturėjom pasirinkimo tik dingti iš serverio... Iš mūsų gal atėjusių 20 žmonių liko vos 2 dabar čia žaidžiantys. Vien dėl tų "serverio vierchų"...

 

Tai argi tai netrugdo serveriui plėstis ? Dar tokiem šūdam gaujos bosus duoda, kurie tik bando dominuoti tarp tų kurie jiems ir taip po kojomis... Na tokia jau ta sampo natūra.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu pats supranti ką tu parašei? Mes GRIAUNAME projektą jeigu nerašome papeikimų? Gal atvirkščiai? Ilgai žaidžiau ten kur neįmanoma dienos be papeikimo prabūt, o tu sakai kad mes turime rašyti juos? Apskirtai, kas tau sakė jog jų mes nerašome? Rašo, ir ne vienas. Jeigu galvojate jog tos "gaujos" jus žemina ir jums reikia leavinti serverį tai klystat. Iš to gyvenimas ir susideda, niekada nebus gerai. Nepyk, tačiau manau jog šią temą sukūriai tik dėl r3p'ų. Situacija visiškai neatspindi tikrovės.


Dynomite - Gal nebuvau tuomet kai jūsų buvo 20, tačiau nemanau kad palikot dėl Capelio ar kitų. Ir tik nereikia čia laidyti tokių nesąmonių, nes jeigu projektas tikrai geras ir norisi čia žaisti niekas jums nesutrugdys.


Kas nori padiskutuoti rašykite šitoj temoj, peace.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taip yra tų skundikų visur. Bet visgi kaip su kada nors tu pats ant kito gali užpykti ar jis tau padarys zapadlo ir tu jį pradėsi skūsti. Na o gal, būsi kuris tiesiog bandys serverį padaryti idealesnį be nusiskundimų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Tu pats supranti ką tu parašei? Mes GRIAUNAME projektą jeigu nerašome papeikimų? Gal atvirkščiai? Ilgai žaidžiau ten kur neįmanoma dienos be papeikimo prabūt, o tu sakai kad mes turime rašyti juos? Apskirtai, kas tau sakė jog jų mes nerašome? Rašo, ir ne vienas. Jeigu galvojate jog tos "gaujos" jus žemina ir jums reikia leavinti serverį tai klystat. Iš to gyvenimas ir susideda, niekada nebus gerai. Nepyk, tačiau manau jog šią temą sukūriai tik dėl r3p'ų. Situacija visiškai neatspindi tikrovės.

Dynomite - Gal nebuvau tuomet kai jūsų buvo 20, tačiau nemanau kad palikot dėl Capelio ar kitų. Ir tik nereikia čia laidyti tokių nesąmonių, nes jeigu projektas tikrai geras ir norisi čia žaisti niekas jums nesutrugdys.

Kas nori padiskutuoti rašykite šitoj temoj, peace.

 

 

 

Ką tu šneki vėjus... Neatspindi tikrovės ? :D tai kodėl serveryje nauji žaidėjai nenori likti m ? Papasakok man...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ką tu šneki vėjus... Neatspindi tikrovės ? :D tai kodėl serveryje nauji žaidėjai nenori likti m ? Papasakok man...

Pateik pavyzdžius, o ne šaudyk tuščiais šoviniais.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Pateik pavyzdžius, o ne šaudyk tuščiais šoviniais.

 

 

tai kad tau yra pateikti pavyzdžiai aukščiau, pats į tai atsakiai.. Dabar jau šneki, kad mano savokos tuščios... Eilinis 14 metis kuris net nesupranta apie ką eina kalba, eik tu geriau pailsėk, atsigerk arbatos. Nėra su tavimi net tikslo apie kažką diskutuot, visvien nieko turiningo nepasakysi.. Čiau einu aš miegot, o tu jei turi minčių dėstik, nors nemanau, kad tavo smegenėlėse kažkas gali suktis... Apgailėtinas žmogus esi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

tai kad tau yra pateikti pavyzdžiai aukščiau, pats į tai atsakiai.. Dabar jau šneki, kad mano savokos tuščios... Eilinis 14 metis kuris net nesupranta apie ką eina kalba, eik tu geriau pailsėk, atsigerk arbatos. Nėra su tavimi net tikslo apie kažką diskutuot, visvien nieko turiningo nepasakysi.. Čiau einu aš miegot, o tu jei turi minčių dėstik, nors nemanau, kad tavo smegenėlėse kažkas gali suktis... Apgailėtinas žmogus esi.

 Nebandyk čia primest kažkokio kietuolio. Nei tu manęs pažįsti nei ką, o tavo atsakymas parodo jog tu esi paprastas 14-metis kuris nieko nesugeba tik verkti. Galbūt ateik į serverį ir kažką daryk, o neverk kad dėl Capelio gaujos negali žaisti. Ir kokia tie žmonės? 20 žmonių? Tai gerai, bent porą įvardink, ir tai, galiu garantuoti kad pats nenori čia žaisti ir nežaidi. Pasikartosiu - jei norėtum čia žaisti, žaistum ir viskas. Aš apgailėtinas? Galbūt siūlyčiau neimti visko į širdį, ypač jei rašai kad tik rašyt, net nesupranti ką pats turi galvoje. Ištiesų, gal eik ir pamiegok, nes nemanau kad verta su tavimi diskutuoti. Diskusijos tikslas išreikšti savo nuomonę, o ne pykti už kitų nuomonę. Tačiau nemanau, kad tu tą supranti. Gero tau vakaro.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Yra trijų rūšių skundikai. 

 

Pirmoji rūšis tai geradariai. Jie skundžia dėl svarbių taisyklių pažeidimų kurios labai smarkiai kenkia, arba skundžia tuos kurie pastoviai pažeidžia taisykles ir mato, kad jų nieks nebaudžia todėl toliau tai daro. Šitie skundikai visada man bus prie širdies ir aš juos visada palaikysiu, nes jie daro tikrąją tvarką. Serverio oligarchams jie niekada nepatiks. nes jie eina prieš jų sukurtą situaciją. Vargšai geradariai gauna vardą *o,žys* ir nustoja skųstis vardan savo laimingo žaidimo, prisideda prie sistemos.

 

Antroji rūšis yra tvarkdariai. Atėję į serverį su vienu tikslu - komandos narys. Šie nariai daro viską, kad tik įnerti ir skundžia visus iš eilės. Jie mutina tave už tokius įžeidimus kaip "mažius" "liurbis". Realiai tie žodžiai jų visiškai nesužalojo, visiškai neįžeidė,bet jeigu turi adminą, kam juo nesinaudoti? Jie dažniausiai renkasi tokius darbus kaip PD (nieko asmeniško), nes PD darbas iš ties ir yra visus stukalinti, tai jie tiesiog susilieja su minia. Realiai ant jų stumia visas serveris, nes per tokius žmones turi varžyti savo leksiką. Iš dalies šitie skundikai daro gerą darbą, jie dirba gerai tol, kol nesuranda savo draugų hebros, ir nepradeda užsimerkti žiūrėdami į juos. Realiai žodis *o.žys* jų neįžeidžia, bet dažniausiai patiems užknisa ir jie  taipogi susilieja su sistema.

 

Trečioji rūšis yra piktieji žaidėjai. Pati šlykščiausia rūšis. Jiems negaila nei savo laiko nei tavo laiko. Jie tave stebi, laukia kol tu suklupsi, o kaip suklumpi kanda. Klastingos gyvatės. Dažniausiai jie būna ramūs tol kol tu nepasakai prasto žodžio apie juos, Jų tikslas - sunaikinti tave. Tu jų nematai, bet jie tave mato.. Kaip ir minėjau jie ieško prie ko prisi*isti , o kai randa netveria džiaugsmu.  Jų dažniausiai nekenčia žmonės kuriuos bando sunaikinti ir jų draugeliai, neretai tas pyktis paliečia ir kitus, ir štai tu "*o.žys*". Asmeniškai man jie labai nepatinka, kaip ir minėjau pati šlykščiausia rūšis. Aš irgi turiu tokį draugelį, turbūt visi kurie lankosi forume žino, kas jis, Taip tai Arma_Speed, žmogus prakaituoja daugiau nei geria vandens ir jam visiškai nusi*cenzūra*t :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

 Nebandyk čia primest kažkokio kietuolio. Nei tu manęs pažįsti nei ką, o tavo atsakymas parodo jog tu esi paprastas 14-metis kuris nieko nesugeba tik verkti. Galbūt ateik į serverį ir kažką daryk, o neverk kad dėl Capelio gaujos negali žaisti. Ir kokia tie žmonės? 20 žmonių? Tai gerai, bent porą įvardink, ir tai, galiu garantuoti kad pats nenori čia žaisti ir nežaidi. Pasikartosiu - jei norėtum čia žaisti, žaistum ir viskas. Aš apgailėtinas? Galbūt siūlyčiau neimti visko į širdį, ypač jei rašai kad tik rašyt, net nesupranti ką pats turi galvoje. Ištiesų, gal eik ir pamiegok, nes nemanau kad verta su tavimi diskutuoti. Diskusijos tikslas išreikšti savo nuomonę, o ne pykti už kitų nuomonę. Tačiau nemanau, kad tu tą supranti. Gero tau vakaro.

 

 

Kaip ir sakiau, nieko turiningo... :D Šneki tą patį per tą patį.. Niekas neverkė dėl tos gaujos, bet prižiūrėtojai (kadangi jie yra jų draugai) į viską žiūri šališkai ir padeda jiems, tuo pačiu (galbūt to net nesuvokdami) kenkia naujiems žaidėjams. Nesakau, kad taip visada buvo ir bus, bet mano atvėju tai tikrai taip buvo ir kiekvienas iš tų kurie čia buvo atėja žaisti su manim, tau gali tą patį pasakyt kaip ir aš. Pas Danke_Grim, jis čia daugiausiai iš mūsų visų žaidė ir matė koks *cenzūra* čia verda.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Blog'as nebeaktyvus, pats autorius jau nesilanko forume nuo tos dienos, kuria užsiregistravo, diskusijos - bereikšmės dramos, nukrypusios nuo temos( vos keletas postų parašyti į temą ).

Blog'ą rakinu, jei autorius norės jį papildyti - tegu susisiekia su manimi asmenine žinute forume.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.