Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Peikiu Egidijus_Keza PD

Edgaras_Mix.

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Edgaras_Mix

• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Egidijus_Keza

Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?: PD

• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?: Free užrakinimas (/ant) ir AFK nuėjo, todėl priverstas buvau relog daryti surakintas.. ir atsiduriau jaile 30`00 min.

• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?: free jailinimas.

• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas :

39d789b0072bb39d2589d27aa1da449e96.png

( neturiu foto kaip jis po to atsijunge, nes nespejau, bandziau taisyti padeti per teamspeak programa, bet joje jis irgi AFK)

e6a61fc015920ce07dbdb7eb5fcc97e3121.png

P.s kad ir pritruks čia įrodymų, bet tegu pamato visi, kad jis free star pats deda ir savo darbuotojams tokį pat pavyzdį rodo, aš bereikalo papeikimų nerašau, bet jei jis mane skundžia ir daro va tokias nesąmonės, tada kyla klausimas KODĖL aš to negaliu?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas matosi ,koks yra mūsų serverio pavaduotojas netgi papeikime drįsta meluoti štai viskas nuo ko prasidėjo tu pradėjai šaudyti į pareigūno mašina ir bėgiojai į pastatus ir galvoji ,kad mes neturėsim įrodymu.

Štai pradžioje matosi ,kad kažkoks  medikas šaudo į pareigūno mašina

dar nebuvo tikrai įsitikinęs ,kad ten šaudai tu ,bet po antro video aiškiai matosi ,kad tu šaudai 
taipogi tavo nuotraukose matosi ,kad aš ką tik prisijunges į serveri nes prieš kiek laiko išmetė iš serverio už Crash ir toliau einat tave surakinau ir iškart man vėl išmetė Crash įrodymu neturiu ,bet pagrindinė administracija gali patikrinti ,kad buvo man išmestas Crash toliau einat kaip prisijungiau aš pamačiau ,kad tu esi palindęs po žeme kaip taip galėjo būti kartais nebuvo panaudota smooth camera ,bet deja įrodymu nespėjom padaryti nes iškart tu atsijungei todėl ir atsiradai jaile.

 

 

P.s kad ir pritruks čia įrodymų, bet tegu pamato visi, kad jis free star pats deda ir savo darbuotojams tokį pat pavyzdį rodo, aš bereikalo papeikimų nerašau, bet jei jis mane skundžia ir daro va tokias nesąmonės, tada kyla klausimas KODĖL aš to negaliu?

Deja niekas free star nededa kiekvienas mano darbuotojas yra pavyzdingas ir tvarkingai dirba tau pačiam reiktu pasimokinti koki reikia rodyti pavyzdį serverio žaidėjams.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas matosi ,koks yra mūsų serverio pavaduotojas netgi papeikime drįsta meluoti štai viskas nuo ko prasidėjo tu pradėjai šaudyti į pareigūno mašina ir bėgiojai į pastatus ir galvoji ,kad mes neturėsim įrodymu.

Štai pradžioje matosi ,kad kažkoks  medikas šaudo į pareigūno mašina

dar nebuvo tikrai įsitikinęs ,kad ten šaudai tu ,bet po antro video aiškiai matosi ,kad tu šaudai https://www.youtube.com/watch?v=9ONAj4d7LUo&feature=youtu.betaipogi tavo nuotraukose matosi ,kad aš ką tik prisijunges į serveri nes prieš kiek laiko išmetė iš serverio už Crash ir toliau einat tave surakinau ir iškart man vėl išmetė Crash įrodymu neturiu ,bet pagrindinė administracija gali patikrinti ,kad buvo man išmestas Crash toliau einat kaip prisijungiau aš pamačiau ,kad tu esi palindęs po žeme kaip taip galėjo būti kartais nebuvo panaudota smooth camera ,bet deja įrodymu nespėjom padaryti nes iškart tu atsijungei todėl ir atsiradai jaile.

Deja niekas free star nededa kiekvienas mano darbuotojas yra pavyzdingas ir tvarkingai dirba tau pačiam reiktu pasimokinti koki reikia rodyti pavyzdį serverio žaidėjams.

Zmogau ten galejau nebutinai as buti nes tuo metu dm arenoj buvau ... o kaip po zeme atsiduriau nezinai noreciau to taves paklausti nes stebuklingai po tavo /ant panaudojimo pragriuvau

1. Video nematau nieko apie mane kas butu tai nieko nezinau kas ten tave liete ar saude matau kad tik bauda duodi Valis_Kent gali trint ta video.

2. Antrame video rodo, kad ibegu i DM arena WOW, kur cia mano saudymas parodyk prasau apibrauk raudonai ar kaip pala akinius gal uzsidesiu pamatysiu geriau, nes neiziuriu buvo ir mechanikas sone galejo laisvai apsaudyti tu nematei kas saude gal ibego kartu su manimi i DM arena tu jos nepatikrinai nenufilmavai seni nereik man melagingu savo parodymu teikti ir free star deti kaip daro FInler ar kiti tavo darbuotojai.

 

P.S pastoviai nufilmuoja kai koks zmogus bega ar ka va saude viskas t.t. parodyk kur stovejau ir saudziau video i tave.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Įrodymai neparodo to apie ką tiek kalbat kaltindami vieni kitus. Iš turimų įrodymų matau jog Keza surakinęs Edgarą - šis nuėjo afk, kuomet tai galėjo būti ir crash atvejis (juk pats minėjai jog nefotografavai kaip atsijungė). Už tokius burbulų pūtimus kartais ir temų autoriai ant stulpų atsisėda, plonu ledu vaikštai Edgarai. Netoleruoju aš agresyvumo priepolių tarp vadovų, prašau baigti glostyti savo ego ir valyti savo kiemą pirmiau nei svetimus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.