Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

(Stumikla atidaryta) Ryan_Collins vs Belgas mūsu buvo daug :D

Silver_Deagle

Rekomenduojamas pranešimas

      Bahuriuko užvartimas kuriam yra 16 metu ir jis naudoją clownfish programą ir pradedą bazarint su manim paskui isikiša ir kiti ir tuom viskas prasidėjo pamatysit video ir pažvengsit biški :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S dar tuo pačiu biški ryanas parepavo :D , tokie žmonės tikrai beviltiški kurie bando sustumt ir užsimutina..

 

 

Pagarbiai : Original_Deivis... 

Kam negaila +Rep Ačiū kad žiurėjot..

 

Gaunate žodinį įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama kurti naują temą nesilaikant forumo numatytų taisyklių (anketos šablonas ir pan.);

Šį tema skirta filmams ir man čia tikrai nepanašu į tokį

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

su clownfishu ? :DDDDDDDD Ką "KEIKSMAŽODIS", jei pvž su vienu kalbi ir kiti prisikišą vien dėl to kad jūsų ten draugeliai yra? Kažka bandot irodyt bet "KEIKSMAŽODIS" jau gaunasi jums :) Tai ždž "KEIKSMAŽODIS" laido draugu apsigindami :)

 

 

Gaunate žodinį įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką;

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

+ "KEIKSMAŽODIS" esu.. Nu tai čia žiauru, jei su vienu normaliai kalbu kiti jo pakalikai iš paskos pradedą bazarinti tai visi 3 ar keli ant vieno stumia nu tai jei neturit patis žodžiu ir galvojat kad užvartet mane tai linkių sėkmės išsidrožkit po medali :)

 

 

Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką;

Žodinis įspėjimas.

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

+ Pa*cenzūra*intas esu.. Nu tai čia žiauru, jei su vienu normaliai kalbu kiti jo pakalikai iš paskos pradedą bazarinti tai visi 3 ar keli ant vieno stumia nu tai jei neturit patis žodžiu ir galvojat kad užvartet mane tai linkių sėkmės išsidrožkit po medali :)

Bent prisipažinai, kad padūhintas esi. :/

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

su clownfishu ? :DDDDDDDD Ką pasiduxinau, jei pvž su vienu kalbi ir kiti prisikišą vien dėl to kad jūsų ten draugeliai yra? Kažka bandot irodyt bet hujne jau gaunasi jums :) Tai ždž pasitrioxalinot laido draugu apsigindami :)

Šaunu tėsiog nekomentuok jai nepatinka nu , taip ir buvo nenoriu ižeidinėt.. bet..

 

Kam tu dar čia keli tas nesamones, jeigu prašai dar reputacijos? Nu negėda? :D

Nesirink tu free postu aš tau sakau jau atsibodai... išvis nesirink tu postu nepadės jie tau..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ne tesiog aš sakau kad tipo pagal juos esu Paduxintas nu tai galvok logiškai 3 ar kiek ant vieno bazarina nu tai pizdi, jei vienas ant vieno nemoka bazarint tai vsio patis pasiduxino :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

pamoką bus,žmogui. 

 

 

 

Gaunate žodinį įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu čia tai juokdariai atėjo į projektą :D :D :D :D

Tu čia didžiausias juokdarys, nesuprantu, varyk tik iš šitos skilties, nereikia čia tavo tos nuomonės. Ne juokdarys atsirado "|"

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

jei pvž su vienu kalbi ir kiti prisikišą vien dėl to kad jūsų ten draugeliai yra?

Draugas kaip Brolis - O su Broliu iki galo ! Problem? Susirask draugų ir jie tave gins irgi, bet jei nerandi draugų tai ir šoki vienas prieš visą chiebrą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nežinau , bent jau man atrodo kvailai kai žmonės pykstasi dėl žaidimo , kviečia vienas kitą į ts ir stumia , mano manymu rimti čiuvai tie , su kuriais teamspeak'e gali paprikolinti , pasijuokti ar šiaip ramiai pakalbėti , o ne šokti į bazaro liūna. ( Bent jau mano nuomone ) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

susivarte nesusivarte "KEIKSMAŽODIS", bet wolf vistiek "KEIKSMAŽODIS", atejo kaip "KEIKSMAŽODIS" pakalbeti.

 

 

Gaunate žodinį įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką;

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

manau negerai poastinti tokį "mėšlą " tas pats kas rašyti keiksmažodžius , žiūrėk nebūk nubaustas už tai . Nenamanu kad belgas si Voicechanger .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Buvau tuo metu, juokingai jūs ten.

 

manau negerai poastinti tokį "mėšlą " tas pats kas rašyti keiksmažodžius , žiūrėk nebūk nubaustas už tai . Nenamanu kad belgas si Voicechanger .

 

Prašai REP už stumykla kažkokia :D

 

susivarte nesusivarte *cenzūra*, bet wolf vistiek *cenzūra*, atejo kaip *cenzūra* pakalbeti.

 

Draugas kaip Brolis - O su Broliu iki galo ! Problem? Susirask draugų ir jie tave gins irgi, bet jei nerandi draugų tai ir šoki vienas prieš visą chiebrą.

Lukas_White - Tikrai buvo juokinga :D aš ir žvengiau , Sabas_Brown - nemanau kad tau reikia čia komentuot jaigu nori pasirinkt postu , bet gal tu ir teisus.. bet vistiek nepatiko tai ir neklausyk nesmerkiu kad čia pakomentavai bet... Mantis_Fix manau būtu gerai :P , Vendelis_Savas - nepatinka.. tai nieko ir nerašyk wolfas yra mldc , gal tu pats ir esi tas (Atsiprašant *cenzūra* gal ir pideras bet turiu savu žmoniu kurie eina už mane kurie man padeda... Jack_Montecarlo - teisybę sakai tikrai savi eina už savus iki galo , kurie padės visada , ir jam tikrai reikėtu pas daktarus žmogui nes nemoka nei rašyt nei kažka daryt...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Absurdas... Ir dar prašo +rep už šitą mėšlą... Išeikit į lauką ir įkvėpkit gryno oro.  ;)  

 

Manau, kad tu nežinai, kas yra clowfish čia normalus yra čiuvo balsas.

Abiem nepatinka nekomentuokit nesirinkit tu savo su*cenzūra*tu freepostu ir viskas... nenervuokit. nenori nespausk aš tik paprašiau kam negaila..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nežinau , bent jau man atrodo kvailai kai žmonės pykstasi dėl žaidimo , kviečia vienas kitą į ts ir stumia , mano manymu rimti čiuvai tie , su kuriais teamspeak'e gali paprikolinti , pasijuokti ar šiaip ramiai pakalbėti , o ne šokti į bazaro liūna. ( Bent jau mano nuomone ) 

Supranti nebūtu taip buve jaigu jis pirmas nebūtu pradėjas tu savo mandravojimu... Jisai pradėjo mane ryžu vadint paskui taip gavos kad man jau atsibodo jis tiesiog pokina dar nusišneka tai va tai padarėm kad žmogus turėtu pamoką ant vieno užsišokęs.. ir ją gavo tad manau buvo verta ir jau paskui užsimutines komentavo mane pideru vadino ir taip toliau nu čia būtum ts buvęs būtum pamates..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ha "KEIKSMAŽODIS"

 

Gaunate žodinį įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką;

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kuo mažiau tokių išsišokėlių TS'e tuo mažiau dūhų bus... Ateina laido riteriai ir pradeda varyt šešiese ant vieno, nu tai... Dar čia grybą pjauną Jack, "brolis už brolį" mažiau reikškis ant laido, ir tikrame gyvenime būk už brolį... Graudūs esat jeigu tik šitose dėžėse per kurias gyvenimus prarandat tik ir bazarinat...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.