Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Gruzinas apie praleistą laiką gaujuose.

Gruzinas_Sampo

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki visi iš temos pavadinimo galima suprasti apie ką šį tema palieku lyderi waliooo

Šiaip tikrai nenorėčiau to daryti kadangi noro tikrai dar turiu daug kažką daryti, bet šiuo metu viskas taip susikloste jog neturiu laiko.

 

Kodėl palieku? Yra daug priežasčių pirma šiuo metu nelabai turesiu laiko būtų labai aktyvus galėsiu skirti po 40min į diena kartais daugiau kartais mažiau toks aktyvumas manau tikrai per mažas lyderiui

 

Antra priežastis daug kam kaip lyderis nepatinku taigi visi sako kada palikti kada paliksi visi kiti bus geresni už tave tai va palieku ramiai lyderi ir dabar galėsit patys pildyti į lyderi ir vadovauti gaujai :)

Taigi norėčiau pasakyti ačiū tokiems žmonėms kaip

 

Ką per praleista laiką sužinojau jog gaujos greenside serveryje yra tikrai unikalios tokiu panašiu tikrai niekur nerasi unikalios sistemos, gaujos manyčiau vieną iš įdomiausių veiklų serveryje ir nemanau jog kažkoks darbas galėtu lygintis su gaujomis.

 

Ačiū Jeremy ir Insaideliui už suteiktą šansą tikiuosi jų nenuvyliau 

 

And_Miami,Velnelis_Camel,Danielius_Molokow,Elka_Weed,Fernando_Black,Bmw_Bmw,Larry_Huffen,Hugo_Armani,James,Skrajojantis_Olandas,Mantas_Verone,Laidas_Trap,Kuba,Lemon,Dvl_Gang,Tomas_Bielka,Jeremy_Waning,Collins,Paulius_Prime,Hot,Mister_Crime,Ponas_Gyvate,Han_Wolf,Tony,Lukas_Puftas,Deivis_Deividukas,Dynomite,Lukas_Front,Tunex,Matas_Best,Matas_Bwm,Mister_Winston,Nedas_Awesome,Don,Ken,Erminas,Mantas_Lietuva,Bmw_Black bei kiti

 

Beto dekoju už spaudima Nortenos a.k.a Kileriukai

 

Už veiksmą ačiū Furistams/PD/Surenos

 

Ir trumpas filmukas:

 


 

 

Gero vakaro, bei sėkmės :)

 

Prie gauju dar sugrįšiu!!!
 

 !!!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sekmes

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pagaliau palikai. Nieko prieš tave neturiu, bet tiesiog ne tau gaujos manau, tau geriau koks pd būtų ar rami firma. Tik įdomu man dabar, ar visi tie, kurie tau nardė per visą lyderio laikotarpį nepereis į kitą pusę, nes su tokiais asmenims dažniausiai taip būna. :D

 

Labai gailą jog palieki, bent stengemės laikytis prieš Kapelio pieškas a.k.a Killeriukus. Ką padarysi iš vaikystės ne visi išaugą. Sėkmės tau siekiant kaško kito.

nenardyk

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pagaliau palikai. Nieko prieš tave neturiu, bet tiesiog ne tau gaujos manau, tau geriau koks pd būtų ar rami firma. Tik įdomu man dabar, ar visi tie, kurie tau nardė per visą lyderio laikotarpį nepereis į kitą pusę, nes su tokiais asmenims dažniausiai taip būna. :D

 

nieko prieš jį neturi? tu ir visi ex nortenos turit prieš jį viską. Jūs esate pagrindinė priežastis dėl ko gruzinas paliko tas pareigas, nes civiliai(kileriukai) jam neleido normaliai veiksmuot.

Gaila Gruzino, žmogus su kuriuo eidavo pasitarti dėl visko, dėl taisyklių, laikėsi savo žodžio. Žinoma verkė daug, bet šiaip jeigu jam niekas nebūtų trukdęs tikrai būtų buvęs geresnis vadas. Gaila, lieka tik molokovas, kuris man visiškai  nepatinka, kuris įpatingai daug verkia.. Nežinau kaip čia bus su tuo slaptu kroviniu dabar.. TIkiuos nortenų vadas bus neprastesnis už tave.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai palaikiau Gruziną ir gaila , kad jis paliko šias pareigas. Niekad nemėgau kapelio "kileriuku". Kaip ir Mr.Crime sakė , su juo eidavo pasikalbėt , susitart ir pnš.

Sekmės Gruzinai!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip sakant GG WP Gruzinai Killeriukai laimejo:D, o jei rimtai šeip gerai, kad palikai, nes aš už Kileriukus ejau, todėl nenorejau pyktis su DRG :D

P.S koks dainos pavadinimas vidose?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

nieko prieš jį neturi? tu ir visi ex nortenos turit prieš jį viską. Jūs esate pagrindinė priežastis dėl ko gruzinas paliko tas pareigas, nes civiliai(kileriukai) jam neleido normaliai veiksmuot.

Gaila Gruzino, žmogus su kuriuo eidavo pasitarti dėl visko, dėl taisyklių, laikėsi savo žodžio. Žinoma verkė daug, bet šiaip jeigu jam niekas nebūtų trukdęs tikrai būtų buvęs geresnis vadas. Gaila, lieka tik molokovas, kuris man visiškai  nepatinka, kuris įpatingai daug verkia.. Nežinau kaip čia bus su tuo slaptu kroviniu dabar.. TIkiuos nortenų vadas bus neprastesnis už tave.

Nežinau, ką aš blogo padariau, bet bent jau paskutinę savaitę iš vis nesu nei kulkos iššovęs į gruzino gaujinį, tai nereikia pasakot. O kad aš prie kileriukų esu ts'e ir šiaip, tai kodėl gi turėčiau nebūt? Žmonės, su kuriais sutariu, ir su kuriais linksma, su jais ir būnu. O realiai kileriukai yra paprasti civiliai, gruzinas su savo gauja turėtų lengvai prieš juos laimėt. Jie turi tikrai didelį pranašumą su nemokamais ginklais.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Iš to video, kurį numetei ir kai kurių komentarų susidariau nuomonę, kad buvai geras gaujos vadas. Bet kaip bebūtų pradžia visada turi ir savo pabaigą. Tad tiesiog linkiu sėkmės ir, kad ateity atsirastų daugiau to laiko siekt tai kas tau patinka. 

 

O kas dėl heiterių tai jų visada buvo ir bus. Man asmeniškai net neįdomu vadovaut svarbiai firmai jeigu jų nėra, nes tada žinai, kad yra tokių žmonių, kurie tau pavydi, kad yra tokių už kuriuos kažką darai geriau.  :D

Keep moving forward!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šiaip nustebau, kad palieki, nes tikrai gerai vadovavai buvo smagu dirbti, bet išėjau tik dėl to, nes danielius sakė rinks pavą :D. Buvo geri darbuotojai suringti. Gaila tikrai. Sėkmės kitur,lauksiu sugrįžtant į gaujas :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    6 nariai peržiūrėjo šią temą:
    David_Winship  Tony_Express  Svečias  And_Miami  Svečias  Mat_Rix 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.