Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Nelegalus verslas namie

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Rafael_Nadal


• Kokia jūsų idėja ?: nelegalus verslas namie su naminuke.


• Išsamiai papasakokite apie idėją ?: visų pirmą siūlau paskaityti šį pasiūlymą  http://greenside.lt/index.php?/topic/791-%C5%ABkininkai-naujas-darbas-nauja-%C4%AFvairov%C4%97-nauja-veikla-darbams/


O dabar einam po jo pasiūlymo prie mano. Visų pirma policijos direktorius galėtu duoti policininkams arešto orderį, bet per dieną tik kokius 5. Gavus arešto orderį policija galėtu įeiti į tam tinkamą namą ir jį apieškoti. O kam to reikia? Tiesiog iš ūkininko eitu nusipirkti rūgių ir savo name galėtum gaminti samagoną.  Samagona eitu parduoti kitam zmogui, ar į supirktuvę. Namie per 24valandas galetum pasigaminti 10-50litrų. 1 litras supirktuvei kainuotu 100lt, o žmogui jau tu pats sprendi kainą. Taip pat pardavus į supirktuve policija gautu pranešimą, kad atneštas parduoti nelegalus gėrimas, bet nerašytu kas jį atnešė. Tiesiog kuo skubiau tektu važiuot ir ieškot kas pardavė. Taip pat policija įėjus į namą ir rastų tą vadinamą viryklę samagono galėtu ją sunaikinti ir žmogu prisijungus pagauti. Taip pat samagono vitykle reiktu kažkaip nusipirkti ( šito nesugalvoju, nes taip pat būtu nelegalu)


• Kuo tai būtų naudinga serveriui ?: Tiesiog žmonės galės dar vienu būdu prasiversti pinigus žaidimo gyvenimui. Policija gaus dar daugiau darbo.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pridavus į supirktuvę turėtų rodyt manau nicką, (ir nicką galėtų rodyt random, tarkim šansai, kad parodys 1/3) nes su savim jau vistiek nieko neturės, tada turėtų gaut orderį kratai jo namuose ir apieškot.

O tas žaidėjas ar jo vardą parodė ar ne neturi žinoti, toks ir tikslas, jog gyventų ant įtampos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Įdėja gal ir visai nieko tiesiog kyla vienas klausimas koks pagrindas nuo apsvaigimo? Su tokia įdėja policijos pareigūnai per dieną bombarduos visus namus, sunaikins virykles, samagoną ir pnš tai čia net būtų neverta to daryti, kadangi nuo to kiekvienas galėtų smarkiai bristi į minusą, mano logika realiai taip ir būtų kadangi tai puiki proga policijos pareigūnams. Na o visa kita skamba tikrai gundančiai, nieko prieš neturiu, visomis keturiomis aš esu - UŽ.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, visi tik ir megins tau sunaikinti tas virykles.. Tai nelabai matau ir naudą. Tai kas, kad aš nusipirksiu tos naminukes, nieko man ji nepadarys tik apsaiksiu, o alkoholio galiu nusipirkti bare ar dar kitur. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Idėjos pateikimas išties geras ir su ja aš tikrai sutinku, tačiau gal kiek per griežtai būtų vykdoma operacija, jog teisėsauga radus įtariamojo asmens namuose prietaisai, kuriais būtų galima vykdyti nelegalią veiklą(šiuo metu kalbama apie alkoholio virimą), būtų sunaikinti visi reikmenys, t.y: viryklė ir kt. Taip sakau, kadangi teisėsauga tai darytu išties dažnai, norėdami sustabdyti vykdomą nelegalią veiklą, o nuteistasis (šiuo metu kalbama apie nelegalaus alkoholio darymo bendrininką/įkūrėją) prarastų didelę pinigų sumą už pirktą viryklę, o jei tai pasikartotų ne kartą, būtų didelis nuostolis. Nors kita vertus žaidėjas pats turi galimybe rinktis: rizikuoti ar ne.
*Idėjos papildymas: pasidarius alkoholio ir norint jį priduoti į supirktuvę, reiktu atitinkamo transporto, norint jį ten pristatyti.

Redaguota Avada_Kedavra

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man idėja patiko ir su ja sutinku, tik reiktu papildyti, kad kratą daryt namuose galėtu tik tada, jai žaidėjas prisijungęs ir turi daugiau, nei 3-5 įtarimo lygius, tokiu atveju būtu galima daryti kratą, žaidėjui praneštu, kad jo namuose daroma krata, viryklę nebegaminant būtu galima surinkti ir idėti į spintą, o taip tuomet paslėpti. Kaip konfiskuoti viryklę? Pareigūnas turi surasti ją (ji gali aiškus būti ir objekta pvz sofoje), priėjus prie jos paspaudus „Y“ jis ją surinktu, konfiskuotu samagoną (konfiskuotą samagoną vežtu į komisariatą, kuriame gautu 10l/300LT) ir namo savininkas būtu baudžiama (15 star už kondrobandą), virtu geriau 8 valandas ir uždirbtu 10l/500LT (max.), viryklės kainuotu nuo 2`000LT, bet įdomiausia būtu jai būtu talpos ir nuo talpos priklauso kaina. Ir verčiau, kad į supirktuvę kažkas pardavė samagoną rodytu tik per 500m-1km esantiems pareigūnams ir to žaidėjo buvimo vietą rodytu apie 15-20sek. (žaidėjo vardo ir pavardės nerodytu).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš tikrai už. kodėl? todėl nes visai idomiai atrodo, ūkinko darbas butu idomesnis ten augint rugius ar kažka kito ir taip idomu butu uzsiemi nusikalstama veikla verdi ten spirita ar ka ten :D ir taip gerai prasimusi. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Idėja tikrai yra gera, manau, kad galėtų padaryti naminukę, kad galėtu virti ne tik namuosia, bet ir kokiuosia miškeliuosia, aišku miškeliuosia būtų lengviau surasti, nes rašytų ant to aparato, kas yra šio daikto savininkas :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Uz jeigu tik tas samagonas atstatytu kieknors hp arba armour, tada manau daug ka ji pirktu, ir pavyzdiui kad ji galetum laikyti masinos bagazineje o su savim nedideli kieki daugiausia 2 litrus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nesutikčiau , serveris dar nėra visapusiškai išsivystęs , tuo labiau teisėsaugos darbas čia ne lengvas , tai per daug darbo būtų . Dar daug kas namų net neturi .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.