Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Policijos Dapartamento Pristatymas

Tomas_Wilson

Rekomenduojamas pranešimas

Galima buvo ir labiau pasistengt, reiketu paslept visus alkius, gs logo ir panasius dalykus, taippat nickus galetum paslept( serveryje /slepti ). Kadre matomos smulkios klaidos kaip vienas pd vos nepervaziuoja kito, tas ramiai beeidamas pasoka ir pns. Scenarijus labai jau nuvalkiotas, visur galima toki pat pamatyt. Geri tokio tipo video nera greit sukuriami, tad skirk daugiau pastangu kita kart, sekmes.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šaunu, kad stengiesi, bet yra nemažai klaidų. Visų pirma, kaip jau Nico sakė, naudok /slepti komandą kitą kartą. Antra - video šiek tiek stringa, nekaip žiūrisi. Kažkaip muzika nelabai atitaikyta, pradžioje iš vis jokios. Ir kitą kartą įdėk kokį CC, ar kokių efektų, nes prastokai žiūrisi. Asmeniškai video nelabai patiko, bet jei ištaisytum klaidas - gautusi neblogas rezultatas. Svarbu, kad nenuleistum rankų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man tai visai patiko. Gerai nufilmuota, tik tas trugdė, kad buvo tas logotipas ir alkis, kas pristatomajame video neturėtų, mano nuomone, būti. Ir dar kitą kartą kokį vieną kitą efektą įdėk, kad gražiau žiūrėtųsi. Jei stringa pravalyk lagus su alt+b funkcija prieš renderinimą. 

 

shift+b*

Redaguota Mantas_Jameson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man tai visai patiko. Gerai nufilmuota, tik tas trugdė, kad buvo tas logotipas ir alkis, kas pristatomajame video neturėtų, mano nuomone, būti. Ir dar kitą kartą kokį vieną kitą efektą įdėk, kad gražiau žiūrėtųsi. Jei stringa pravalyk lagus su alt+b funkcija prieš renderinimą. 

Dėkui už tokia nebloga nuomonę :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pristatymas tikrai neblogai sukurtas jokiu minusu nesakysiu,bei respect boykai uz bendradarbiavima su furistais. Bet matyt tam kas filmavo nepasiseke lygiai ant 1.00 min kai uzkrovė visas musu furas nes net jautiesi kad nukrito FPS :DDDD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.