Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Gvidas Ham užtildė Logi_Call

Gvidas_Ham

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Gvidas Ham


2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Logi_Call


3. Priežastis,kodėl žaidėjas buvo užtildytas: įžeidinėjimai


4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą: cff11fafdc245799861c8e886661911c149.png


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Gvidas Ham

2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Logi_Call

3. Priežastis,kodėl žaidėjas buvo užtildytas: įžeidinėjimai

4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą: cff11fafdc245799861c8e886661911c149.png

 

Ties kuria vietą čia ižeidimas?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visi skirti man. "Apsi*cenzūra*s drugelis" , "Always paketas" 

-"ar prieš draugus kitas"
-"always paketas"

Matomai lievi žiūronai tavo. patys kimbat, pasakyk žodį, iškart jau sparnus skleidžiat, kaip gaidžiai, ir mėginat skraidyt, bet dėja.. Gaidžiai neskraido.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visi skirti man. "Apsi*cenzūra*s drugelis" , "Always paketas" 

-"ar prieš draugus kitas"

-"always paketas"

Matomai lievi žiūronai tavo. patys kimbat, pasakyk žodį, iškart jau sparnus skleidžiat, kaip gaidžiai, ir mėginat skraidyt, bet dėja.. Gaidžiai neskraido.

 Nera čia niekur neivieno ižeidimo . Jei tavo žiuronai užprakaitavo tj nuvaryk i fiellman ir nusipirk naujus girdejau ten akcijos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš tau paaiškinsiu. Baudimas už įžeidinėjimus, yra tuomet, kai asmuo kuris baudžia, yra įžeistas. Aš buvau įžeistas, todėl naudojau /bausti komandą. Jūs prisiplakėt patys, ten rodėt savo šaunų žodynėlį man, įžeidėt mane. Todėl panaudojau /bausti komandą. Kažkas neaišku? 
Įžeidei.

Nubaudžiau.
Kokios problemos? 
Patys lendant, man visi sakot, jog verkiu forume, nieko žaidime nedarau. Seni, atsipeikėk tu, ir visa tavo kompanija. Patys pradedat forumuose rašyt ką nors apie mane, o man vos pakomentavus ką nors, po mano komentaru iškart atsiranda žodis "Verkt", žaidime, nepradedu jokių pokalbių, patys juos užmezgat, pasakius ką nors, iškart " baik verkt" , kodėl pvz jūs man zyziat, jog aš tik naktymis veiksmą darau?  Aš dieną nebūnu prisijungęs, nuo 18h jungiuosi, ir iškart vyksta veiksmas, iki 24 valandos. Per tą laiką, jūs man į pm , chatus, forumus vis verkiat, tyčiojatės, o man ką nors atsakius, iškart bunu užtildytas. Nuo 18 iki 20 valandos, mano visi vip/admin chatai išjungti buna, ramiau kai nematau jūsų dėjavimų. Tada tiesiog neatsakinėju į jūsų visokius išsireiškimus. 
Kad ir dabar, važiavau, užtaranavot, surakinot. Nu ok, laukiu.. laukiu.. jūs pradėjot "išsipisinėt", ir tai darėt ilgai, sekiojot mane, nes neturėjot kaip nubaust. Tiesiog čiuvakai.. susiraskit veiklos be manęs. Jūs per daug save išaukštine esat, jūs ne pd, jūs gauja konkreti. Civilius, gaujinius, tiesiog no reason šaudot, kaip gauja vs gauja. Kur mano nusikalstamumas, vaikščiojant miesteliu kokiu? aš tiesiog vaikštau, jūs patys apšaudot mane. Veiksmo maža? Kelkit Danieliu, kodėl visas spaudimas man? Viskas verčiama man? Juk yra serveryje dvi gaujos, o ne tik Nortenos.  Visi visko tik iš manęs tikisi, visi kimba tik prie manęs, aš neverkiu, jog jūs savo išmatnias kalbas rodot, tiesiog šį syk truputį pasikarščiavau, nes jau rimtai užnervavot. 


Galėčiau sakyti tai mano vienintelė klaida, tačiau taip nėra. Nesuklydau, užtildžiau teisingai. Sėkmės bandant toliau man kenkt.  :) kažkaip nusibodo kalėjime sedėt, tas pats per tapatį, nieko naujo. Free star, ar kt nebestebina manęs. Davai gi chebra, pasistenkit, įrodykit jog esat unikalūs, bei gabūs. Be jau nieko naujo nebeparodot. Tazeris, vieša ginklų demonstracija, šaudymas į pareigūną. Pasodina 40min jail, tada rašinėja visokie Vainiai, ir kiti sėbrai, jog veiksmo neduodu. Kaip man duot veiksmo, kai man pušką išsitraukus prie jūsų, iškart visi momentaliai krečiat su tazeriu. Nebeprašykit iš manęs veiksmo, aš jo stengiuos jums duot, bet vis kalėjimas, ir kalėjimas, mute ir mute. Puse net mute anketų nėra, bet aš nerašau papeikimų, nerašau papeikimų, kad free star dedat, neverkiu, nes žinau kas bus, užteko man jau ką nors apie beneti pasakyt, antra diena vis dar tapatį matau žaidime, chatuose.. Kaip iš manęs tyčiojatės, bet aš nekreipiu į tai dėmesio. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.