Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[Modifikacija] First person mod.

Modis_Mtz

Rekomenduojamas pranešimas

  • Sveiki GreenSaideriai! Su jumis noriu pasidalinti modifikacija su kūria būs kaip tikrame pasaulyje!
  • Sėdi mašinoje ? Atsibodo tas pats vaizdas ? Įsirašyk FirstPerson mod. Paspaudus kelis kartus "Home" mygtuką jums modifikacija pradės veikti vairuosite mašinoje priartintame vaizde , kabinoje mašinos!
  • Jeigu atsibodo tas pats žmogus su kūriuo vaikštai neatsisėdęs į mašiną gali paspausti "Home" ir galime sakyti žaisite kaip "Cs" :D
  • Tas pats galioja ir ant dviračių/motociklų.

 

Modifikacija - http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-mods/46459-first-person-mod-v2.html

Cleo [būtinas kitaip modifikacija neveiks] - http://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cleo/35266-cleo-4310.html

 

Nuotraukos:

1406735746_gta_sa2014-07-3018-32-17-07.j

 

Daugiau nuotraukų nuorodoję! @@@@@@

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aj šitą turiu moda su draugu ankščiau kitame serveryje su juo žaisdavom, bet kai nusivartelioji nelabai koks vaizdas kartais per tą moda man akis pradėdavo skaudėti, bet įdomu ypač su kokiu NRG-500 pralėkti per miestą įdomu o su mašina man tai nelabai. :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pats turiu šį modą . Norint kad viskas gražiai veiktų , reikia ir susimodinti mašiną kad gražesnis vidus . MODas įsiungia paspaudinėjus V raidę. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš naudoju šitą modifikaciją ir ji yra labai kokįbiška , man ji labai patinka visą samp/gta surealiną kaip tikrame pasaulyje! Bet kaip apvirsti būna nekažką :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.