Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Forumo rangai #vertinimui

Micro_Mohito

Rekomenduojamas pranešimas

1:

 

6cc7851ed76fb726028c6d53a65e3927551.png

 

2:

 

H6DIBlP.png

 

3:

 

f5f00702136d25777509ec5bd5977c69994.png

 

 

Labai norėčiu jog surašytumėt įvertinimus taip:

 

  • 1: Vertinimas
  • 2: Vertinimas
  • 3: Vertinimas

Taipat norėčiau pasakyti:

 

  • Prie kiekvienos kritikos norėčiau patarimų, ir paaiškinimu(gfxeriam)
  • Bei būtų neblogai numesti pamokas kaip gražiau, orginaliau.
  • Labai būčiau dėkingas, ir galbūt ateityje padėsiu įvairiais klausimais Jums !

Taipat turiu .psd failus jei sakysit jog ne aš dariau  -_-

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1. Pirmuose ranguose nematau nieko įspūdingo, tik tekstą.

2. Antri rangai jau žymiai geresni nei pirmieji, bet visiem jau yra pabodę tokio tipo rangai.

3. Treti rangai yra palyginus geriausi, bet dydis kažkoks nelabai, ir tas tipas :/

 

Šiaip viskas yra gerai, tik norisi to originalumo :/

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1. Pirmuose ranguose nematau nieko įspūdingo, tik tekstą.

2. Antri rangai jau žymiai geresni nei pirmieji, bet visiem jau yra pabodę tokio tipo rangai.

3. Treti rangai yra palyginus geriausi, bet dydis kažkoks nelabai, ir tas tipas :/

 

Kažkam nepatiko tie tipo todėl ir padariau(niekur nėra naudojami šie rangai) nors labai norėjau.

 

Tačiau labai dėkoju Žinau jog pabodę, bet kitokių idėjų aš nesugalvoju(kitus dariau bet tai atrodė (nevykiliškai))

 

 

2. Belenkokie grazumo viskas tvarkingai manau turetu buti naudojami! Mldc kad kuri taip ir toliau ! :)

 

Dėkoju ;)

 

Antri labai patiko, galėtu pakeisti vietoj dabartinių.

 

Abėjotinai jog taip padarys, yra geresnių gfxerių už mane kuriuos padarys geresnius ir gražesnius.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

3 man taip nelabai patiko.

 

 

Gaunate žodinį įspėjimą už šios taisyklės pažeidimą:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

 

-Edis_Kingston

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1. Na nelabai tokie neryškus, nežinau kaip jums bet man nelabai patiko.
2. Na neblogi tokie tik galėjai gal tuos kampus užapvalint kaip ir pirmame darbe.
3. Irgi labai gražus darbas, net neturiu prie ko prisikipti. Šaunuolis.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas,duosiu kritikos kurią manau priimsi kaip motyvaciją ateinantiems Gfx darbams.

  • Rangų dydis - Šiuos rangų dydžius naudoja milijonais svetainių, forumų. Jau visiems yra pabode ir nebeįdomu. Reikia kai ko unikalaus.
  • Spalvos - Šiuo atveju labiausiai atkreipiau dėmesį į spalvas, jos labai niūrios, nublukusios. Paskutiniuose ranguose spalvos labai ryškios.
  • Iconos; logotipai - Šiuolaikinės svetainės nebenaudoją logotipų ant rangų.
  • Tekstas ir jo dydis - Mano manymu tavo tekstas nėra apdirbtas, o tesiog "Tahoma" šriftas 11 - 12 dydis. Reiktu labiau atkreipti dėmesį ir į tekstą.

Pasakiau savo nuomone, manau atkreipsi dėmesį ir kituose darbuose pamatysime tikrai geresnį varijantą.

 

Linkai į pamokas,

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
  • Na man tiesą sakant labai jei nepatiko, ypač ta apačia kur dėjai "Inner Shadow", tekstas išvis nekoks, tas stroke ar ką tu ten dėjai nesiderina prie tokio tipo rangu, jis turėjo būti labiau į jį įlindęs (foną)
  • Šiti gražūs, bet aš šitų esu .psd matęs. 
  • Tekstas lyg išblurintas visiškai netinka mano atžvilgiu, apačia ir viršus gražiai atrodo, bet to aplink balto visiškai nereikėjo ! 

Patariu daryti savo icon, sulauksi daugiau dėmesio ir jie bus daug geresni,  nes būsi daręs visiškai savo. :) Arba pabandyti be icon kurti kažką.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

  • Na man tiesą sakant labai jei nepatiko, ypač ta apačia kur dėjai "Inner Shadow", tekstas išvis nekoks, tas stroke ar ką tu ten dėjai nesiderina prie tokio tipo rangu, jis turėjo būti labiau į jį įlindęs (foną)
  • Šiti gražūs, bet aš šitų esu .psd matęs. 
  • Tekstas lyg išblurintas visiškai netinka mano atžvilgiu, apačia ir viršus gražiai atrodo, bet to aplink balto visiškai nereikėjo ! 

Patariu daryti savo icon, sulauksi daugiau dėmesio ir jie bus daug geresni,  nes būsi daręs visiškai savo. :) Arba pabandyti be icon kurti kažką.

 

 

tu visad toks nupuses? as sakau visi yra mano daryti dar per skype vaizda dariau ir sako nemano nu krm tu man duok ta psd as ideju turesiu geriau padaryt

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

tu visad toks nupuses? as sakau visi yra mano daryti dar per skype vaizda dariau ir sako nemano nu krm tu man duok ta psd as ideju turesiu geriau padaryt

Ryt rasiu, galbūt suklydau, na ryt įsitikinsim :))

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

1.Dideli rangai ir už metiai patamsinima ir žiauriai blogai atrodo.

2.Antri rangai patys gražiausi iš trijų.

3.Man šie rangai galbūt negražus dėl taškiukų ir manau,kad šie rangai per mažo dydžio.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Antireji rangai atrodo gražiausiai, todėl būtų šaunu, kad juos naudotų šis forumas.

Tu klysti, forumo rangai nėra tobuli, jie mano manymu tokie šiaip sau, o dabartiniai rangai yra priderinti prie forumo ir tikrai tinka. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Five minutes Job. Kaip matau darbeliams truko kuopštumo, labai lengvi kitaip sakant. Jei reikt įvertinti skaičias tai mano balas butu 4 iš 10.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu klysti, forumo rangai nėra tobuli, jie mano manymu tokie šiaip sau, o dabartiniai rangai yra priderinti prie forumo ir tikrai tinka. :)

 

Aš neklystu, tiesiog išreiškiu savo nuomonę kurios nepakeisi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.