Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Nemokami įspėjimai.

Bruno_Damian

Rekomenduojamas pranešimas

Laba vakara, šiandien prasileidau įspėjima už nieka, tai šita tema skiriu pgr.administracijai ir g.moderatoriui už neatidumą.  :angry: 

Gavau už: Negalima rašyti pranešimų nenaudojant anketos forumos. foto:
ČIA. 

Temos turinys buvo toks, apie palikusius ir esamus žaidėjus projekte, aš savo nuomone pagrįsau kaip nesamoniga temos turinį, jeigu Rokas buvo parašes jog tokios temos yra neleistinos, tai kokio atsiprašant b**** aš turiu pildyti kažkokias anketas? Nes jeigu temos neleistinos, tai gaunasi off topicas.

Temos turinio foto: ČIA. 

Rokas parašė jog tokios temos neleistinos, foto: ČIA. 

 
Išvada: Tokios temos negalimos, todėl ir aš komentuodamas toje temoje neprivalau pildyt kažkokių anketų, o ypač dar ir įspėjimu gauti. Ir šeip siūlau tam naujajam G.Moderatoriui biški nuleist gazą su savo įspėjimais, nes jie ne laiku ir ne vietoj.

P.S Administracija nuimkit man ta įspėjima.  :D 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, malonu kad bandai situaciją aiškintis civilizuotai. Bet aš savo ruožtu noriu priminti jog taisyklės teigia: 

  • Draudžiama atsakyti į žinutę, kuri jūsų nuomonę pažeidžia taisykles. Tam yra skirtas apačioje mygtukas "Pranešti";
  • Apie taisyklių pažeidimus būtina pranešti forumo moderatoriams arba administratoriams.

Todėl norėdamas padaryti tvarką tu turėjai pranešti moderatoriams. Vienu ar kitu atvėju aš įžvelgiu tavo nusižengimą šioje nuobaudoje.

 

 

 

REDAGUOTA: Matau nesupratai ką norėjau pasakyti. Jei matai kad tema yra neleistina, tu turi ne pats daryti tvarką savo žinutėmis, o pranešti moderatoriui.

Redaguota Edis_Kingston

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, malonu kad bandai situaciją aiškintis civilizuotai. Bet aš savo ruožtu noriu priminti jog taisyklės teigia: 

  • Draudžiama atsakyti į žinutę, kuri jūsų nuomonę pažeidžia taisykles. Tam yra skirtas apačioje mygtukas "Pranešti";
  • Apie taisyklių pažeidimus būtina pranešti forumo moderatoriams arba administratoriams.

Todėl norėdamas padaryti tvarką tu turėjai pranešti moderatoriams. Vienu ar kitu atvėju aš įžvelgiu tavo nusižengimą šioje nuobaudoje.

wat? Jeigu pačio temos autoriaus tema yra neteisinga, tai kodėl aš turiu pildyti anketas kurios sukūrė tos temos autorius?  :huh: 

 

Draudžiama atsakyti į žinutę, kuri jūsų nuomonę pažeidžia taisykles. Tam yra skirtas apačioje mygtukas "Pranešti";

Tai tada turi būti nubausti visi forumo nariai kurie rašė ir pildė tas anketas, nes tema juk neteisinga, pats taip daviai suprast. 

Redaguota Bruno_Damian

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Tu taip pat nesupranti ką aš noriu pasakyt, gerai tau kaip protingajam moderatoriui padėsiu išsiaiškinti.
 
Temos autorius sukūrė tema kuri yra draudžiama.
 
Tavo žodžiai: Draudžiama atsakyti į žinutę, kuri jūsų nuomonę pažeidžia taisykles. Tam yra skirtas apačioje mygtukas "Pranešti";

Tai reiškia, jog šiuo atvžilgiu pagal tavo pateikta taisykle, turėjo būti įspėjami VISI nariai, kurie komentavo į ta tema, o ta "temos autoriaus" anketa, neturi jokios reikšmės, kadangi pati tema yra netaisiklinga.

Išvada tokia, jog buvau nubaustas už nieka, arba turėjo būti nubausti visi, arba nebaustas nei vienas. Nes aš neprivalau laikytis taisyklių, kurias sukūrė paprastas forumo narys, juolabiau NETAISYKLINGOJE TEMOJE.

Ar aiškiau? 


 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gavote tik žodinį įspėjimą, kuris po 24 valandų nusiims automatiškai. Taip pat, moderatorius jus nubaudė teisingai, kam komentuoti tai, kas pažeidžia forumo taisykles? Turite tai pranešti mūsų moderatoriams paspaudę mygtuką "Pranešti", kuris yra po pranešimu ar tema.

 

Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.