Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Eurovizija 2024! ×

GTA SA - [GUN SOND]

Ernis_Kėšas

Rekomenduojamas pranešimas

Aš tau visu pirma siūlyčiau mažiau keltis tuos postus, šiandien tai jau ne pirma modifikacija, tai ar nebūtų lengviau visko sukelti į vieną temą? - Nebejuokink tautos, susiimk į rankas ir nedaryk fuflo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš tau visu pirma siūlyčiau mažiau keltis tuos postus, šiandien tai jau ne pirma modifikacija, tai ar nebūtų lengviau visko sukelti į vieną temą? - Nebejuokink tautos, susiimk į rankas ir nedaryk fuflo.

Kur rašoma jog  negalima dalynti mėgstama modifikacija?Šdip nėra ko man veikt ir keliu,į viena nenoriu kelti,nes kaip tu sakai postus renkuosi.

Aš tesiog dalijuosi tuo kas man patinka ir daugiau nieko. :) Ir aš keliu ne tokius pačius modus,tai kad jei kelčiau tik mašinas būtų kaip sake viskas vienoje tėmoje.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kur rašoma jog  negalima dalynti mėgstama modifikacija?Šdip nėra ko man veikt ir keliu,į viena nenoriu kelti,nes kaip tu sakai postus renkuosi.

Aš tesiog dalijuosi tuo kas man patinka ir daugiau nieko. :)

Savo teisybes įrodynėti galėsi kitaip. Ne mano reikalas kam ir kaip tu čia keli, bet visiem manau į galvą turi dašusti jog modifikacijas reikia kelti į vieną temą kaip ir avatarus su updeitais, man atrodo antras Meškis čia būsi kuriam nei per vieną galą tiesiog galvon neįmerksi. Fuj, šlykštuolis.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Draudžiama kurti atskiras temas, kai gali sukurti vieną su visų modifikacijų rinkiniu. Kadangi pats supratai šią savo klaidą ir sukūrei vieną temą, kurioje yra dauguma tavo modifikacijų, tai šį kartą gauni žodinį įspėjimą, o kitą kartą pasitaikius tokiam atvejui bus anuliuojami visi tavo pranešimai. 

 

Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.