Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Ethan_Taylor (Apgavo su tdėže.)

Ernestto_Rosetto

Rekomenduojamas pranešimas

  • Jūsų Vardas_Pavardė : Ernestto_Rosetto

  • Žaidėjo Vardas_Pavardė, kuris jus apgavo : Ethan_Taylor

Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais (nuotraukos, video medžiaga) : Viskas buvo taip. Aš norėjau tdėžės ant savo NRG-500 ir daviau jam, jis sako viskas čiki piki nesu kidas kad apgaudinėt ir pnš. Na tiek to pasitikėjau. Po to laukiu laukiu žiūriu negražina ir atsijungė, dar prieš tai pasimazino, kad nedaviau jam jokios NRG, jei šitos nuotraukos nepadės, žiūrėkit logus.1e573233485b60686b77563b6eddb184870.png  1969e38610801550428a636ffc57a416775.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

*cenzūra* urodas staigei laikini Tedy_Wudson ant visokių temų laikus mėtai arba rcon pareis

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Rytis'Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mielas žaidėjau, aš nekaltas už tavo veiksmus.


Prieš duodant transporto priemonės reikia turėti žaidejo pasižadejima, kad jis gražins.


Ir reik turėti savo NRG nuotrauka kaip tu ja parduodi kitam žaidejui kaip žaidejas tau /tdeže padaro.


Reik visalaik tureti įrodymus kaip aš darau :)


Tada nebusi apgautas ir viskas bus gerai   :wub: 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ethan_Taylor nebandyk čia teisintis. Apgavikas esi. Palei logus patikrinins ir viską pamatys

 

Labas ir tau kaip matau esi free posteris ir tu esi nepriciom tad sakyčiau pasisalink kol glai kodel negavai ispejimu :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Patikrins logus, ištrins acc, sukurs per naują ir uždės kitokį pass.Ir tau Rokas šaibas atgražins ir vsio.Ir tas Ethan vaix linksmai sėdės rcon.Kai ir man buvo paskui nuėmė po laiko. o tau tikrai nenuims.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Patikrins logus, ištrins acc, sukurs per naują ir uždės kitokį pass.Ir tau Rokas šaibas atgražins ir vsio.Ir tas Ethan vaix linksmai sėdės rcon.Kai ir man buvo paskui nuėmė po laiko. o tau tikrai nenuims.

 

Agirdi tu toks laimingasis berniuk, kas tau mane teise dave vadint vaiku? Pats uz ekrano sedi su savo jibalka ismusta ir man dar cia pi*i prota.

Pirma isiaiskink ar aš vaikas. Tada rašyk obuoly

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas rytas del tokiu priežasčiu, kad ne aš buvau prie kompo ir čia viska padare kitas asmuo, bet aš prisiemu kaltė ir atiduodu nukentejusiam pinigus už NRG.


61b58d07d8b9ee92ec914225c5d48ce7619.png


GL HF Igni


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, dabar nrg kainuoja 220k uz tiek ir pirkau + tdeze. Noriu visos sumos 220k uz nrg + 5k uz tdeze kaip buvom sutare. Labiau aš noriu savo nrg nei tu tavo pinigu. Bet jei negrazini tada tu man skoloi dar 129k

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vakar ir užvakar ji jau kainavo 220k. Tai čia nebesimazink + vakar su Ignu kalbėjau sakė tu viską padarei. Nereikia čia meluot. Pinigus pervesk, atsibodo laukt.

 

Kokiu Ignu? ;dddddddddd atsigauk tu bsk varliau, nevesiu aš tau nieko 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kokiu Ignu? ;dddddddddd atsigauk tu bsk varliau, nevesiu aš tau nieko 

 

Su manimi, kalbėjome skype programoje, tu pats sakei.

 

- Ernestas: Pasirašom sutartį.

- Ethan: Neturiu laiko čia tom nesąmonėm, jei nori NRG-500 ir uždedu.

- Ernestas: Gerai.

 

Taip pat tu NRG-500 pardavei serveriui, todėl tu grąžinti negali jokiu būdu. Patarčiau šiam asmeniui dėti RCON baną šiame serveryje arba tiesiog numinusuoti turimus pinigus. Kadangi šis asmuo apgaudinėja ne tik serveryje, taip pat elgiasi nesanturiai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gal ir senos laidos, bet pats pirkau iš kito žmogaus už 220k, duokš pinigus nes su savo tai mediniais bairiais nužengei per toli. Nusileisk truputį nes pakilęs aukštai esi kiek matau. Dar drįsai meluot, kad ne tu ten apgavai mane ir panašiai. Fsio savininkas nuspręs ką čia daryt.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Mielas žaidėjau, aš nekaltas už tavo veiksmus.

Prieš duodant transporto priemonės reikia turėti žaidejo pasižadejima, kad jis gražins.

Ir reik turėti savo NRG nuotrauka kaip tu ja parduodi kitam žaidejui kaip žaidejas tau /tdeže padaro.

Reik visalaik tureti įrodymus kaip aš darau :)

Tada nebusi apgautas ir viskas bus gerai   :wub: 

 

Daune tu *cenzūra* katik pats prisipažinai *cenzūra* kai aš nekenčiu aferiugu *cenzūra* sukos kaip vagys.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gal ir senos laidos, bet pats pirkau iš kito žmogaus už 220k, duokš pinigus nes su savo tai mediniais bairiais nužengei per toli. Nusileisk truputį nes pakilęs aukštai esi kiek matau. Dar drįsai meluot, kad ne tu ten apgavai mane ir panašiai. Fsio savininkas nuspręs ką čia daryt.

 

Tai va senos laidos tai va laisvas bye bye bye

kk tegu savininkas nusprendz :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ernestto_Rosetto, Seniuk nebesigruzink, per savo durną galvą pats ir praknisai NRG, pats kaltas, kad nesirašėt jokio pasižadėjimo ir t.t. Dar kartą sakau, pats kaltas ir gan verkšlent čia, yra kaip yra. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gal ir senos laidos, bet pats pirkau iš kito žmogaus už 220k, duokš pinigus nes su savo tai mediniais bairiais nužengei per toli. Nusileisk truputį nes pakilęs aukštai esi kiek matau. Dar drįsai meluot, kad ne tu ten apgavai mane ir panašiai. Fsio savininkas nuspręs ką čia daryt.

 

Savininkas sprendimas reikalingas, tačiau turėtu būti aiškus, rcon banas arba pinigų minusavimas. Kadangi ne kiekvienas yra toks protingas jog pasiskūstų forume, o kadangi jis apgavo vieną, todėl sustot nemanau ar gali, todėl apgaudinės ir kitus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.