Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Ethan_Taylor (Apgavo su tdėže.)

Ernestto_Rosetto

Rekomenduojamas pranešimas

Savininkas sprendimas reikalingas, tačiau turėtu būti aiškus, rcon banas arba pinigų minusavimas. Kadangi ne kiekvienas yra toks protingas jog pasiskūstų forume, o kadangi jis apgavo vieną, todėl sustot nemanau ar gali, todėl apgaudinės ir kitus.

 

Taip savininko sprendimas reikalingas jeigu sakys atiduoti likusius pinigus atiduosiu :)

Beje atsimeni savo moderatoriu? spek per ka prasovei ne per Breda p.s. ne aš" gl seniuk

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vakar ir užvakar ji jau kainavo 220k. Tai čia nebesimazink + vakar su Ignu kalbėjau sakė tu viską padarei. Nereikia čia meluot. Pinigus pervesk, atsibodo laukt.

Ernsetto_Rosetto, Kiek čia verkt gali, + kur įrodymai, kad dar su kažkokiu Ignu šnekėjo, atsigauk vaikas ir nenervuok geriau...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Labas rytas del tokiu priežasčiu, kad ne aš buvau prie kompo ir čia viska padare kitas asmuo, bet aš prisiemu kaltė ir atiduodu nukentejusiam pinigus už NRG.

61b58d07d8b9ee92ec914225c5d48ce7619.png

GL HF Igni

 

*cenzūra* pardaviai vakar už 200k kokiu db čia gražina gerutis puse sumos gera varkė tipo praėjo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

*cenzūra* pardaviai vakar už 200k kokiu db čia gražina gerutis puse sumos gera varkė tipo praėjo.

 

Sorry seniuk suklydai uz 600k :( nepyk ka jau padarysi nesisuksi negyvensi

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žaidėjas Ernestto_Rosetto turi grąžinti 96.000€ Ethan_Taylor ir laukti, kol minėtas Ethan_Taylor grąžins NRG-500. Jei per 48 valandas Ethan_Taylor negrąžins NRG-500 žaidėjui Ernestto_Rosetto, tai praras visus registruotus vartotojus mūsų serveryje.​

Laukiame įrodymų, kuriuose žaidėjas Ethan_Tailor atiduoda NRG-500 nukentėjusiam žaidėjui Ernestto_Rosetto.​

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.