Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

siulau nauja darba

More_More

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: More_More
• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Sveiki as jums siulau padaryti nauja pakviecema darba nuo 20k xp darbas butu toks jog kekvienas darbuotojas buna isidarbines ten gauna limuzina ir vezioja turtynkuosiu,direktorius,moderatorius ten kur jie pasako uz tam tikra kaiaina pvz 10k 2km 15k 3km ir taip toliau ir butu atrankos jog bet koks panorejas darbuotojas taip negaletu , mano mano tikslas butu padaryti limuzinu versla kur darbuotojas tiesiog veziotu ten tuos aukto rang zmones ar mln .
• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: butu daugiau visiems veiklos serverija ir darbu idomesniu 
• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

Patinka like  :P

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: More_More

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Sveiki as jums siulau padaryti nauja pakviecema darba nuo 20k xp darbas butu toks jog kekvienas darbuotojas buna isidarbines ten gauna limuzina ir vezioja turtynkuosiu,direktorius,moderatorius ten kur jie pasako uz tam tikra kaiaina pvz 10k 2km 15k 3km ir taip toliau ir butu atrankos jog bet koks panorejas darbuotojas taip negaletu , mano mano tikslas butu padaryti limuzinu versla kur darbuotojas tiesiog veziotu ten tuos aukto rang zmones ar mln .

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: butu daugiau visiems veiklos serverija ir darbu idomesniu 

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

Patinka like  :P

 

Prieš.. nemanau, kad būtų labai jau daug norinčių dirbti patį darbą ir + abejoju ar būtų daug tokia paslauga besinaudojančių! ;O

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš.. nemanau, kad būtų labai jau daug norinčių dirbti patį darbą ir + abejoju ar būtų daug tokia paslauga besinaudojančių! ;O

kodel tu toks ziaurus:D zmogus visgi stengiasi, kuria idejas :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aik gal tu miegot vis dėl to jau 23:14.. :D

Nenusišnekėk prieš

klausyk tu miegas gal tu nebenusisnekek gerai jauciu tau pacem tevai sako jog jau eitum mieguciu apie 21:30 arne ir tu ale nueini pamiegoti palauki kol tevai uzmiks ir eini prie pc ale velnes man tevai leidze eiti velai liule ane x-(

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

prieš, šiai idėjai. Manau tikrai nereikalingas dalykas. Jei limuzinus pridės tai toks prasidės mieste sąmyšis, nebus nei kaip pravažiuot ar apsisukt. Jei visi pradės dirbti,

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na idėja tikrai nebloga, bet ar ji patinka kitiems nemanau, nes labai daug pinigų reikėtu o ir, taip dar šitame serveryje milijonai nesibarsto kiekvienam pakampį, tad esu prieš.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, nusišnekėjai išvis tokio darbo nereike 

gal tu shh gerai pasakiai pries ir gerai 

 

Žaidėjas yra baudžiamas už

Draudžiama rašyti pranešimą tik cituojant kito nario pranešimą (tokiu atveju pranešimas skaitysis bereikšmis);

Redaguota Rytis'Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žodžiu, komentarų kitų neskaičiau, nes tingiu, na, bet pirmiausiai asmeniškai Tau siūlyčiau išmokti rašyti..

Ir apibendrinant, Tu siūlai limuzinų darbą. Tad na net nežinau.. Jis turėtų būti itin patraukliai sukurtas, kad 20k xp turintis žaidėjas vietoj gaujų, GSPD, fūristų, mechanikų, taksistų, kurjerių ir medikų norėtų eiti į šį darbą. Na, patį limuziną galima kokį 1 įdėti į taksistų darbą, kuriuo jau čia na nežinau, įpatingu atveju būtų galima užsisakyti kam nors už didelę kainą ir vežiotų, o atskiro darbo nekurti. Tai būtų manau puiki alternatyva Tavo pasiūlymui. Tad, prieš šio darbo sukūrimą Aš esu prieš.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.