Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Peikiamas GSPD direktorius - David_Smith

Paulius_Micro

Rekomenduojamas pranešimas

DIREKTORIŲ PEIKIMO ŠABLONAS,


(2015.01.28)


 


• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Paulius_Micro


• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje : David_Smith


• Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?: GSPD


• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?: Free priėmimas. Kaip žinom paskutiniu metu nebuvo atrankos į PD darbą, bet Bitinas kažkaip dirba PD, nors šiandien per pietus dar spėjo pabūt taxioru, sudalyvaut atrankoje į fūristus ir šiuo metu dirba PD.


• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?: Free priemė darbuotoją.  


• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas :  89abcd74e28075ac41812abcce172a0e85.png


50a2e7375160859055e1b170c8ba0948362.png


Rašau čia tik dėl to, kad apsimeta jie geručiais, "nene, bus atranka ateik, free nepriemam, o patys kaip"


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

DIREKTORIŲ PEIKIMO ŠABLONAS,

(2015.01.28)

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Paulius_Micro

• Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje : David_Smith

• Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?: GSPD

• Už ką šis direktorius yra peikiamas ?: Free priėmimas. Kaip žinom paskutiniu metu nebuvo atrankos į PD darbą, bet Bitinas kažkaip dirba PD, nors šiandien per pietus dar spėjo pabūt taxioru, sudalyvaut atrankoje į fūristus ir šiuo metu dirba PD.

• Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?: Free priemė darbuotoją.  

• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas :  89abcd74e28075ac41812abcce172a0e85.png

50a2e7375160859055e1b170c8ba0948362.png

Rašau čia tik dėl to, kad apsimeta jie geručiais, "nene, bus atranka ateik, free nepriemam, o patys kaip"

 

 

sw Tarakonai, Markosui paliepus, Bitei panorėjus, Smithas privalėjo. Supranti? Marko liepė, tai ir priėmiau. Problemų turi?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Čia tipo ateina DP, sako va, šita imi į PD darbą ir viskas? :D wtf tada :D aš ir nuoru

 

Ne, turi įgauti direktorių prižiūrėtojo pasitikėjimą, mano pasitikėjimą, pažinoti mane ilgai, tam, jog sustiprintum firmos "rosterį", o ne jį nuleistum, kadangi pasitikiu Bite, juo pasitiki ir Marko, jam leidus aš gavau leidimą priimti jį į darbą, kadangi žinau jog jis manęs nenuvils, ir š*** neprimals, tik padės firmai gyvuoti, aš jį su mielu noru priėmiau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ne, turi įgauti direktorių prižiūrėtojo pasitikėjimą, mano pasitikėjimą, pažinoti mane ilgai, tam, jog sustiprintum firmos "rosterį", o ne jį nuleistum, kadangi pasitikiu Bite, juo pasitiki ir Marko, jam leidus aš gavau leidimą priimti jį į darbą, kadangi žinau jog jis manęs nenuvils, ir š*** neprimals, tik padės firmai gyvuoti, aš jį su mielu noru priėmiau.

VISTIEK BE ATRANKOS NIEKO NEGALIMA PRIIMTI!!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

VISTIEK BE ATRANKOS NIEKO NEGALIMA PRIIMTI!!

 

 

Štai ponas šešėli, citata jums iš direktoriaus kodekso: 2.8.1 Jeigu į Jūsų firmą nori prisijungti senas draugas, patikimas pažįstamas, galite pateikti DP informaciją, kad nebūtų "free priiminėjimo".

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Išpradžiu pasirodei normalus vaikėzas , bet dabar pasakysiu tik , hell no - visiškai firmos valdyti nemoki daro ką nori kur nori. Nėra tvarkos , free star deda ir deda.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Išpradžiu pasirodei normalus vaikėzas , bet dabar pasakysiu tik , hell no - visiškai firmos valdyti nemoki daro ką nori kur nori. Nėra tvarkos , free star deda ir deda.

 

Darbuotojų papeikimai, gražūs žodžiai ar ne? Nepateikia įrodymų = išmestas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

2.8.1 Jeigu į Jūsų firmą nori prisijungti senas draugas, patikimas pažįstamas, galite pateikti DP informaciją, kad nebūtų "free priiminėjimo".

Freeposteriams - linkiu daugiau apie kodeksą nusimanyti.

Visi visados savo draugus priiminėdavo kaip kas kada nori ir būdavo daug konfliktų.

Dabar kad taip nebūtų - sukūriau šią taisyklę, kuomet direktorius gali pateikti prašymą DP.

Tiek David, tiek aš Lukas_Bite pažystam nuo labai senų laikų, pasitikėdamas  Bite suteikiau jam galimybę patekti į firmą be atrankos.

Taip pat į PD firmą be atrankos suteikiau priimti ir Rokas_Kingstonas. Kiti asmenys, kurių aš nepažįstu ir negaliu jais pasitikėti  - prašymas priimti nepatenkinamas.

 

Freeposteriai patenka į gėdos stulpą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    5 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Svečias  Svečias  Giedrius_Hells  Lucas_Patriot  Lemon_Madeit 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.