Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prabangus Gyvenamasis Namas | Tadas P'

Tadas P'

Rekomenduojamas pranešimas

Ho, laba naktis visi.


Namas darytas mano toks pirmą kartą ir interjėras ir eksterjėras, namelį darydamas užtrukau dvi dienas, turėjau šiokia tokia idėja, bet man šį kart jos įgyvendinti nepasisekė, galbūt dėl to, jog ėmiau didelį plotą ir dariau, o šiaip kaip pirmas kartas tai visai savęs ne nusiliūdinau.


 


http://imgur.com/a/q4Wdu#mSANQ20


 


Rašydami kritiką prašau argomentuokite kas jums nepatinka kliūna, klaidą kažkokia geriau kritiką kartais negu liaupsiai.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Namas padarytas tvarkingai, atrodo jaukus. Tik man per daug rudos spalvos :)

 

Mano mintis buvo vidų padaryta ta tokį plytinį, net nežinau kaip čia pasakius įvardijus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano mintis buvo vidų padaryta ta tokį plytinį, net nežinau kaip čia pasakius įvardijus.

turėtų atrodyt gražiai tik pabandyt surast šviesiais tekstūras t.y baltos spalvos plytas ar kažką panašaus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man palabai patiko intervejas,reiėtu gal kaikuiuose kampuose kitokios spalvos,o galėtm man atsiusti ?

Dėkui, kampuose aš nieko nenorėjau pakeisti, ką tau atsiųsti mapp'ą ar ką ? 

 

 

Toks puse velnio. Bet biški nuo kito maperio nukopijuotas.

 

Toks dėkui, nori pasakyti, kad kopinau nuo Nuko' ? 

 

Gražus tikrai šauniai padarei mldc

Dėkui tikrai.

 

Asmeniškai man iš lauko atrodo kažkaip klaikiai.. Nu spalvos kažkokios ne tokios, net nežinau.. :D O iš vidaus atrodo viskas gražiai, tai darbą galėčiau vertinti taip 50 ant 50.

Rinkausi baltą vien dėl to jog šį spalvą man gražiausiai atrodo ant namų, nei kokia kita, priimu tavo šitą kritiką, ir kitame mapp darbe bandysiu daryti atsižvelgiant į jūsų kritikas darbą.

 

Ką sakiau Tadai, kad iš lauko lievai ta balta spalva ir dar tokioje šviesioje vietoje :) Vidus man patiko.

Jeee, Pofka ką sako jis žino, na kaip ir sakiau, kad man šį spalvą labai patiko, o šiaip dėkui.

 

Na visai gražus darbelis man patiko labai net.

Dėkui.

 

Asmeniškai, nematau nieko prabangaus... namas iš išorės - ne namas, spalvos susiliejusios.

Nu tu nematai, bet gal kiti mato, o tai jeigu iš išorės ne namas tai kas tvartas, spalvos nesusiliejusios, o šiaip dėkui, kad kritikuoji ir argumentuoji, kitą kartą darysiu kaip ir sakiau pagal jūsų kritikas.

 

Man asmeniškai labai gražu. Sėkmės kuriant toliau.

Nu labai dėkui, kursiu matysiu savo darbuose progresą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.