Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

(3) Matt_Inside banned Matas_Carrianas

Matt_Inside

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Matt_Inside


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :  Matas_Carrianas


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: AFK botas, kenkimas serverui.


• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo :


http://www.part.lt/img/c3290beacff2d1fba601289a352bf5e9268.png


Video -


2)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsiprašau, bet kokio velnio aš tau turiu atrašinėti į tavo žinutes? Šitoje vaizdo medžiagoje matau tik, kaip tu rašinėji žinutes ir aš tau nieko neatrašau, aš tuo momentu valgiau savo skaniuosius sumuštinius, man visiškai pofik, ką tu ten rašiai.. O gal jau yra taisyklė, kad žaidėjas turi paklusti kėkvienam administratoriaus žodžiui? Žodžiu, čia tavę patį reikėtų nubausti įspėjimu už žaidėjų pašalinimą iš žaidimo be tvarkingų įrodymų kur jie kažką bent parodytu, o ne, kaip žmogus tave ignoruoja.

 

http://greenside.lt/index.php?/topic/2239-unban-matas-carrianas/#entry31568

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsiprasau uz komentavima bet bridursiu kelis zodzius. Visi jus algu bugeriai taip snekat vienam koloneles susvilo :D kitas sumustinius valgo uzlinde uz pastatu namu arba toli nuo miestu arba tuneliuose urvuose jus taip ten kimarinat laika nereike meluoti nes tai tikrai netiesa jus buginat o jei buginat ismokit priimti nubaudima teisingai o ne gincitis.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atsiprasau uz komentavima bet bridursiu kelis zodzius. Visi jus algu bugeriai taip snekat vienam koloneles susvilo :D kitas sumustinius valgo uzlinde uz pastatu namu arba toli nuo miestu arba tuneliuose urvuose jus taip ten kimarinat laika nereike meluoti nes tai tikrai netiesa jus buginat o jei buginat ismokit priimti nubaudima teisingai o ne gincitis.

Visų pirma,tai nėra bugas,o antra aš to nedariau specialiai,bet galvoju nu nieko,papildomas euras nepamaišys kol sutvarkysiu tas kolonėles,sutvarkiau,ir norėjau eit toliau lošt,žiūriu-ban,užsigruzinau ir nuėjau miegot...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Svečias  Rokas_Xeon 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.