Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Gameplay | Greenside.LT | 1# Serveriu palyginimai

Dwayne_Fernandez.

Rekomenduojamas pranešimas

lzjBjo1.jpg

 

 

Iškart prieš žiurėjima pranešu kad bus daug naudojamas serverio žodis "l*g" atsiprašau bet šį video kūriau +/- palygint su serveriais. Jai nepatinka galite mane bausti vistiek youtubei šis video liks, tik pranešu žmonėms kad čia galite pamatyti jūsų vadinamą "reklama".

 

Video

https://www.youtube.com/watch?v=3ne2vOl7gRc

 

Taip pat nežinau ką reikia redaguoti ant sampo gameplay video gal galite numesti patarimu va pvž ant gaujų video tai moku kažką susukti bet va paprasto gameplay redagavimo nemoku.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šaunuolis,kad pradėjai pasakot ir kurti video apie GS,bet pačiame video reikėjo pasistengti,pačiuose kaimeliuose važinėt ir aprodyti, o ne SF ar LS :D, na o šiaip patiko visai,sėkmės kitame video  :P

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

SU ENB. O realiai nematau tikslo filmuoti kitam serverį, nes ten nieko gero neparodysi, tas serveris po mažu žlunga ir kaip gali pamatyti visi iš rimtesnių ateina čia. Sėkmės kitame video, padaryk daugiau veiksmo, aprodyk labiau serverį. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šiaip /vginklai išvis negalima šaudyti su jais. Jie skirti eventams (pinjata ir pnš) ir panašiai, tai nesugalvok šaudyti su jais. Kalbant apie admin, tai adminas padeda labiau su xp, teleportais, o VIP su pinigais, alga.  Ereboser dar nėra pd direktorius :D.  Į gaują tai manau tikrai pateksi :D Labai, malonu, kad reklamuoji serverį.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gerai mąstai seni, kad ateini čia, aš asmeniškai SA-MP'o šiuo metu nežaidžiu, nes neturiu laiko, bet teko žaist ir galiu drąsiai teigt, jog čia 110 procentų geriau. Video neblogas, bet kaip minėjo kiti asmenys - labiau reikėjo miestelius rodyt, bet šiaip neblogas video, lauksim toliau :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šaunuolis,kad pradėjai pasakot ir kurti video apie GS,bet pačiame video reikėjo pasistengti,pačiuose kaimeliuose važinėt ir aprodyti, o ne SF ar LS :D, na o šiaip patiko visai,sėkmės kitame video  :P

Dėkui už pasiūlyma, pasistengsiu tą ir padaryti, gal pradėsiu dirbti medkirčiu :)

 

SU ENB. O realiai nematau tikslo filmuoti kitam serverį, nes ten nieko gero neparodysi, tas serveris po mažu žlunga ir kaip gali pamatyti visi iš rimtesnių ateina čia. Sėkmės kitame video, padaryk daugiau veiksmo, aprodyk labiau serverį. 

Na jai jau miesteliuose ir dar su ENB manau kad bus biški fps dropai. Bet pasistengsiu jai nepaeis tai nepaeis.

 

Tesk toliau. Spaudžiu žalia (y)

<3

 

Šiaip /vginklai išvis negalima šaudyti su jais. Jie skirti eventams (pinjata ir pnš) ir panašiai, tai nesugalvok šaudyti su jais. Kalbant apie admin, tai adminas padeda labiau su xp, teleportais, o VIP su pinigais, alga.  Ereboser dar nėra pd direktorius :D.  Į gaują tai manau tikrai pateksi :D Labai, malonu, kad reklamuoji serverį.

Nu gaila kad negali šaudyti :/

 

Gerai mąstai seni, kad ateini čia, aš asmeniškai SA-MP'o šiuo metu nežaidžiu, nes neturiu laiko, bet teko žaist ir galiu drąsiai teigt, jog čia 110 procentų geriau. Video neblogas, bet kaip minėjo kiti asmenys - labiau reikėjo miestelius rodyt, bet šiaip neblogas video, lauksim toliau :)

Na pasistengsiu su tais miesteliais :)

 

man gažu + reps

:)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Geras balsas, tik va klaida, kad nežinai ką šneki. Patarčiau pasidomėt kaip kurti gameplay video, tokio tipo žaidimuose, kadangi čia nėra story-line. Kitą kart kurnors ant lapo susirašyk tokį kaip mini kalbėjimo planą, ir kalbėk būtent apie tai ką esi užsirašęs, nes dabar mintys šokinėja viena nuo kitos. Kitaip sakant, nekokybiškas turinys. Sekmės siekiant aukštumų lietuvių youtube scenoj :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

erai mąstai seni, kad ateini čia, aš asmeniškai SA-MP'o šiuo metu nežaidžiu, nes neturiu laiko, bet teko žaist ir galiu drąsiai teigt, jog čia 110 procentų geriau. Video neblogas, bet kaip minėjo kiti asmenys - labiau reikėjo miestelius rodyt, bet šiaip neblogas video, lauksim toliau  :)


 


Narys gauna žodinį įspėjimą už;


• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;


Redaguota Ganja_Good

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pamačiau klipą youtubei. Iškart leavinau visą gyvenimą, ir atėjau čia geimint. Dabar čia loušiu. Turiu namą ir būtą. Ir mašina, net gi dvi, tris, keturias ir daugiau. Man patiko klipas, informuojantis, net tiek daug nežinojau apie kitą srw, kiek čia pasakyta. Puikūs palyginimai.

Kurk su enb, geresnis grajus, bet pvz jei gameplay eina vien veiksmas, gali visą video daryt be enb, bet nemaišyk jų vis. arba su, arba be. respect užmečiau senai jau. maladiec pacančyk. laukiu naujo tavo gameplay gyvenimo GS.lt.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveiki, pranešu jai laukiat mano 2 gameplay, prašome užprenumeruoti mano kanalą ir kai suringsim 1,000 prenumeratų susuksiu dar vieną gerą gameplay ant kurio tikrai stengsiuos.

Kanalas - ČIA 

Liko mažiau nei 20 prernumeratorių.

 

Bet vistiek jums susuksiu ateinančiu laiku gameplay tai jūs nesate verčiami paspausti mygtuką "prenumeruoti"

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

"Temos rakinamos paprašius temų autoriams, autoriui ilgai neatnaujinant temos, esant ištrintam video ar diskusijai temose nevykstant ilgiau nei mėnesį. Norint papildyti ar pakoreguoti užrakintos temos turinį dėl temos atrakinimo kreipkitės į PM"

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.