Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Greenside.LT | Gameplay #2 | Naujas transportas !

Dwayne_Fernandez.

Rekomenduojamas pranešimas

AltswE4.jpg

 

 

Taigi sveiki vėl greenside.lt lankytojai ir žaidėjai, šiandien jums noriu pristatyti kitokį greenside gameplay, antrą dali. Šioje dalyje paskaičiau ką visi rašėt ir nusprendžiau, dariau daugiau gameplay nei informacijos davimo, aprodžiau daugiau miestelius ir bandžiau mažiau "čepsėti" bet mano burna tiesiog kažkaip iždžiūna greitai nes dar įlgų gameplay nesu daręs, tai visdėlto nepaėjo "nečepsėti" nors kaikurie net nepastebėjo. Sekmės žiūrint.

 

https://www.youtube.com/watch?v=gjajMDbmaVg&feature=youtu.be

 

 

 

 

Mano facebook puslapis, gausite greičiausiai žinias - ČIA

Mano skype - modas7

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pyk nepyk ,bet tokius šūdus šneki krč kažkiek tuo momentu galvojau kažka gersnio pasakysi apie ta strele serijala kai kalbėjai ,bet nieko doro ir nepasakiai. Kas paliko įspudį  tai daug išmodintas gta ir kaip tau nechrashina aš nesuprantu :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nebūtum parašes, kad čepsi net nebučiau suprates  :D Btw geras video, taip ir toliau, kurk daugiau.

Na kaikurie pastebi kaikurie ne, bet va pranešiau kad čia įprotis, pasistengsiu jo atsikratyti.

 

 

Sveikas bent karta pakliuvau i tavo video kur nutrenkiau su gaisrine sr bet gaisrinikų toks darbas trankytis :D

 

Kitą kartą aš tave nutrenksiu :)

 

Šaunuolis, daugiau tokių :DDD

Ok.

 

Pyk nepyk ,bet tokius šūdus šneki krč kažkiek tuo momentu galvojau kažka gersnio pasakysi apie ta strele serijala kai kalbėjai ,bet nieko doro ir nepasakiai. Kas paliko įspudį  tai daug išmodintas gta ir kaip tau nechrashina aš nesuprantu :D

Tai čia *cenzūra* kad nepasakiau nieko geresnio apie serialą "strelė" atsiprašau bet jai pageidausi galiu serialų apžvalgas daryti jai tau tuom įdomiau bus. Ir crashina kai mirštu čj dėl gta v hud. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Video buvo šaunus, patiko tavo žaidimo grafika (nesuprantu kaip tau necrashina), esi gan iškalbus žmogus, bet šį kartą kalbėjai ne pagal temą. Kitam kartui siulyčiau susigalvoti ką veiksi tuo metu serveryje kai filmuosi. Pavyzdžiui užsibrėši tikslą aplankyti kokią vietą ar daugiau papasakoti apie serverį. Sėkmės, lauksiu naujų gameplay.!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šiaip visai neblogai, tikrai gražiai užmodintas GTA, tik trūksta daugiau kažkokio veiksmo, nes dabar praktiškai vien tik važinėji, bet žiūrėt tikrai galima. Lauksime kitų epizodų. Sėkmės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

"Temos rakinamos paprašius temų autoriams, autoriui ilgai neatnaujinant temos, esant ištrintam video ar diskusijai temose nevykstant ilgiau nei mėnesį. Norint papildyti ar pakoreguoti užrakintos temos turinį dėl temos atrakinimo kreipkitės į PM"

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.