Jump to content

Texasranger_Aluizas

Narys

 • 69

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

943 profilio peržiūros
 1. ŠABLONAS: 1. Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas?: Relog 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://streamable.com/1v4o78 https://streamable.com/gpihgq
 2. All women are created equal but only the finest become Police Officer

   

 3. Dalyvio Vardas_Pavardė: Texasranger_Aluizas Vaizdo įrašas:
 4. *- Kai realybėj esi intravertas (uždaras žmogus), o serveryje primeti baxūrą/gangsterį ir pamatai iš galo, iš raudonos į mėlynus ir atvirkščiai, spalvą keičiančius švyturėlius virš kurių kabo "Tvarka Ir Teisingumas" - Gero savaitgalio visiems.

   

 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Mantys_Alone 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Simple_One 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Žaidėjas įžeidinėja. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/QU5lqkl 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/7fVOB47 Papildoma informacija: Kadangi aš esu 1 lėvelio administratorius paprašiau Mantys_Alone panaudoti komandą /bausti, kadangi jis yra 3 lėvelio administratorius ir turi privilegiją naudoti šią komandą, ačiū už jūsų suprantingumą ir sugaištą laiką skaitant papildomą punktą.
 6. Sudėtinga sistema, aš būčiau už, bet nemanau, jog šią sistemą įgyvendins, nes labai daug darbo prireiktų ir serveris labai apsikrautų problemomis.
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Mantys_Alone 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Karolis_Fortune 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Įžeidinėjimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/vKdmo7W 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/x2ZfRco *Papildoma informacija: Anketą pildau už Mantys_Alone, kadangi neturėjau tokios privilegijos nubausti, tai mantys nubaudė.
 8. Manau visi supranti, kad čia yra alkis, nes jis mažėja, visados yra administracija, kuri gali atsakyti į šį klausimą, bet, žinoma, nepamaišytų viduryje tos eilutės įterpti žodį "Alkis". Šioje situacijoje aš esu neutralus.
 9. Lietuviškos patinka? Na išties keista - paklausyk šitų https://www.youtube.com/watch?v=WkRQduFN4qA https://www.youtube.com/watch?v=9_k_goMr5ZI
 10. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Texasranger_Aluizas– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: [Rangas, kuris leidžia dirbti su nuosavą tr.priemonę.] - Manau daugelis sutiktų su ta idėja, jog žaidėjas, dirbantis darbą su pakvietimu, galėtų dirbti su nuosava tr. priemonę kaip su darbine ( žinoma tai reikėtų užsitarnauti ). Principas paprastas, kaip pavyzdį galime imti "Taksi", tarkim, darbuotojas turi tam tikrą rangą, kuris direktoriaus nustatyta tvarka leidžia dirbti su nuosava tr.priemonę, tokiu atvėju darbutojas gali panaudoti komandą (pvz: /taksometras), kuri leidžia naudotis taksometru netik darbinėje, bet nuosavoje tr. priemonėje ir žinoma minutės keliautų į pradirbimo laiką. Paimkime "Policijos darbą", šiuo metu policija turi papildomą teisėsaugos šaką " Kriminalinė policija ", bet koks tikslas joje dirbti, jei iš to nėra naudos, kadangi dirbant su nuosava tr. priemonę negaunamas atligis už minutę ir pradirbtos minutės nesiskaičuoja į pradirbimo laiką, taipogi negali užsidėti papildomo švyturėlio, kuris įspėtų žaidėją, jog jis yra stabdomas, išimtis visados yra, pranešti tekstine žinute, jog žaidėjas yra stabdomas, bet ką daryti tokiu atvėju jeigu policijos darbuotojas yra užtildytas? Šiam darbui pasiūlymas būtų toks, įdėti komandą (pvz: /svyt - komanda, kuri leistų užsidėti ir nuimti švyturėlį nuo stogo. /kp - komanda, kuri konfiguruotų kaip darbinėje tr. priemonėje.). Žinoma, šią idėją įmanoma pritaikyti visiems darbams.– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Žymiai didesnė žaidėjų motyvacija darbintis, aktyviai dalyvauti veikloje, konkuruoti su bendradarbiais dėl aukštesnio rango + Paįvaritinų darbo sąlygas, žaidėjai būtų labiau suinteresuoti.– Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto):
 11. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Texasranger_Aluizas• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Ignas_Sniego• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: [Tyčinį relog'ą]• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/HbDhdGT - papildomos nuotraukos, jog laukiau žaidėjo.
 12. Sveikas Orestai, sėkmės gyvenime bei žaidime.
 13. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Texasranger_Aluizas• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Skull_Crusher• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: [Relog'ą]• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : Na, tiesiog noriu pasakyti, kad daviau žmogui laiko prisijungti, bet visgi jis atsisakė..

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.