Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Greenside.lt Nortenos ir Surenos | Pristatymas

Mantvydas Epic

Rekomenduojamas pranešimas

Aš sakiau kad šita daina belekokia<3 vidosas neblogas tikrai bet galejai daugiau veiksmo ideti kai mes jumis kapojam, p.s labiau vieta zjbs ka tu kritai nuo manes gale, sjp daugiau pakurk

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

IŠ gw tai žvengiau už mašinų slepiasi kaip ryžyne ;DDD nu nekalbu apie nortenos nes jie nenorejo čj už mašinu, vistiek nortenos geriausi pagal viska yra bet ir surenos kad gw laimejo tai gal pasiseke bet šaunuoliai abi gaujos. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dar vienas Mst xD kuria video ir pasigauna

Jeigu tu čia dėl nametag, tai gali jau pradėt verkt į valias :D. Nieko nebandžiau slėpt ar naudoju ar ne. gl hf cry me a river

 

Labai ačiū kitiems už įvertinimus

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeigu tu čia dėl nametag, tai gali jau pradėt verkt į valias :D. Nieko nebandžiau slėpt ar naudoju ar ne. gl hf cry me a river

 

Labai ačiū kitiems už įvertinimus

Serveryje draudžiamas nametag, už tai gausi baną.  :unsure:  ne ryžynas čia 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labai prajuokino kur viskas su nametag filmuota :D esu matęs ir geriau. Dėl modų galima spaust rep, bet paspausiu kai baną tikriausiai gausi. Žinai ant kapų žmonės verkia, o čia mirusiems jau net rep nebededa, tad realiai ir to negausi. Be modifikacijų ir cleo nieko ir nepamačiau naudingo. Pagirtina tik tai jog ne vienos dienos veiksmas nufilmuotas lyg ir. P.s. šaudai ne ką geriau už mane :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labai prajuokino kur viskas su nametag filmuota :D esu matęs ir geriau. Dėl modų galima spaust rep, bet paspausiu kai baną tikriausiai gausi. Žinai ant kapų žmonės verkia, o čia mirusiems jau net rep nebededa, tad realiai ir to negausi. Be modifikacijų ir cleo nieko ir nepamačiau naudingo. Pagirtina tik tai jog ne vienos dienos veiksmas nufilmuotas lyg ir. P.s. šaudai ne ką geriau už mane :D

nu sw, šeip prikolas , kad net nežinojau kad name tag neleistinas yra :D. aš ir ryžyno , nesikabinėk dėl šaudymo eik n** ;D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

"Temos rakinamos paprašius temų autoriams, autoriui ilgai neatnaujinant temos, esant ištrintam video ar diskusijai temose nevykstant ilgiau nei mėnesį. Norint papildyti ar pakoreguoti užrakintos temos turinį dėl temos atrakinimo kreipkitės į PM"

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.