Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.6.4] Pasiulymas del C-BUG

Bp_Firma

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Raima_Bandit


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siulau uzdrausti naudotis c-bug.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:  Realybeje nera tokiu kaip c-bug. Ir del cbug nebutu free banu , bei saudymai vyktu sunkiau...


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): -


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Xz, mano akim tai cbugas zaidimo klaida ir tiek, o kad ja leidziama naudotis tai nieko gero, bet is kitos puses - retas, kuris gerai pacbugina, tad cia jau kaip ir skilo reikalas, kas skatina jo mokintis ir bla bla bla... Pries

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bet tai krč žmonės tingi mokytis cbug tai isirašinėja auto ane? o tai kam išimti ji del keliu žmoniu kurie nemoka ir naudoja čytus? gal kiti gaujinai kur mokinosi ilga laika gal jie nori jo, laikas eiti i dm arena ir mokintis cbug, o prieš šita idėja esu PRIEŠ

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

na aš visiškai nemoku c-bug ir niekas nemokina :D bet neverkiu ir net nebandau tada auto c-bogo, gal būt ateis laikas kada išmoksiu, tai jai nemoki nereikia baust tų kurie tą moka ir tai jų žaidimo dalis. PRIEŠ!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pries nes tai yra lyg skilas nes jeigu nepastebejote isijunkite gta san andreas bandykite pacbuginti tikrai tai greitas cbug nebus bet jeigu uzsikelsite skil per gta sa tikrai pasikeis cbug greitis tai lyg skilas :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai pvz cbugint serve moka nevisi tikrai tai kam ji uždraust jeigu cbugs moka vos trupinėlis žmonių. Kitą kart siūlyk rimtesnes įdėjas nes įdėja tai...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.