Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

TROLLED! | [SAMP] Greenside #1

Golden

Rekomenduojamas pranešimas

Mldc, paklausiai mano patarimo ant tavo vieno video, kad iškirptum nuobodžius momentus. O šeip dar galėtum ištempti video jei nežaidi fullscreen nes tie juodi šonai biški baisus  :wacko:. Galėtum dar kokius modus isirašyt, kad gražiau atrodytu ir manau, kad čia kurti gameplay'us tau tikrai pasiseks  :rolleyes:.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Saunus video sekmes toliau ;) tikrai patiko :D

 

Dėkui! Nepamiršk paspausti mygtuką prenumeruoti :lol:

 

Mldc, paklausiai mano patarimo ant tavo vieno video, kad iškirptum nuobodžius momentus. O šeip dar galėtum ištempti video jei nežaidi fullscreen nes tie juodi šonai biški baisus  :wacko:. Galėtum dar kokius modus isirašyt, kad gražiau atrodytu ir manau, kad čia kurti gameplay'us tau tikrai pasiseks  :rolleyes:.

 

Dėkui! Nenoriu tampyti juodų kraštų, nes tada automatiškai kokybė susigadina. :lol:

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na žinok Clemes mindes videkai geri o tavo nepyk bet kažkokios nesamonės trūgdai žaidėjams dirbt ant mano takso užšoktum gautum kulku serija i ramus būtum man tai tas video vpš.. Imk pavizdi iš Clemes ir pradėk flmuot normalius video na o jeigu nori tu baisei ten paprikolint prikolink normalei o ne trugdyk žaist kitiems žaidėjams...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na žinok Clemes mindes videkai geri o tavo nepyk bet kažkokios nesamonės trūgdai žaidėjams dirbt ant mano takso užšoktum gautum kulku serija i ramus būtum man tai tas video vpš.. Imk pavizdi iš Clemes ir pradėk flmuot normalius video na o jeigu nori tu baisei ten paprikolint prikolink normalei o ne trugdyk žaist kitiems žaidėjams...

O tu dar seriją moki padaryt? Iš ak turbūt ane?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O tu dar seriją moki padaryt? Iš ak turbūt ane?

What? aš Ak nenaudoju neesu toks kaip tu kuris nemoka elgtis su eagle nors c-bug nemoku....

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu ką žinau video gal toksai ir juokingesnis būtų bet va redagavimo nematau tik biški visokiu funny face, background muzikytes ir pnš. O va nu ką galiu pasakyt tai gan daug nesamoniu darei šiame video gal kaikuriems ir juokinga pvž tau nu bet kiti nukenčia kurie pvž kelia rida ir pnš. Nu nžn jai tau linksma nesakau sustot bet va gali žinai kad gali kažkas rimtai supykt. O šiaip tai kurk kurk tu tuos video visdėlto matau pačiam linksma yra ir šiaip bandai mums nuotaika pakelti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

"Temos rakinamos paprašius temų autoriams, autoriui ilgai neatnaujinant temos, esant ištrintam video ar diskusijai temose nevykstant ilgiau nei mėnesį. Norint papildyti ar pakoreguoti užrakintos temos turinį dėl temos atrakinimo kreipkitės į PM"

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.