Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Peikiu Jack_Treapce

Rekomenduojamas pranešimas

Sitas cielas siandien su Karolis_Bmw reketuoja. As pirma tiesiog kalbejau su jais per ts. Paskui Jackas pradejo man siulit uz kreditus pildyt  anketas. Tipo as jam su karoliu duodu keditu 4k o jie man uzpildo anketa. Veliau nesutikau tai grasino TS banu sako, kad kazka irase, Paskui dar kartu samp banu ir itraukimu i gedos stulpa, 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:DWTF, aš atėjau į TS3. Jūs su Jack_Treapce kalbėjot tu jo prašiai kad užpildytu tau į furistus anketą kad tu jam prasiūsi 1k krd ar kiek tu jam ten siūliai. per tą laiką kiek aš ten buvau tu jo išvien prašiai kad užpildytu tipo į darbą su pakvietimu jam duosi 1k krd... ir sakai jei pateksiu prasiūsi tu jam dar 3k krd. po to kad jis nesutiko prašiai manes aš taip pat nesutikau pabėgai iš kanalo, subūminai jo sultan nes jam tuo metu kėliai ridą, tave kvietė jisai į ts ir norėjo kad gražintum 5k už sutvarkymą sultano. tu istatiai jam ignora ir viskas tuom baigės... o pričiom tas reketavimas, jeigu tu mums pats apie 30min 40 min. siūlai krd už užpildymą anketos į koki darbą su pakvietimu. KRC JUOKINGAS ČIŪVAS ESI :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.