Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Unban John'Extazy

John_Extazy

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : John'Extazy


• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Arma_Speed


• Už ką buvote užblokuotas ?: Čytus


• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : http://www.part.lt/perziura/9cd42e556901ef509a4bbcd0e78ffc6e595.png


 


Šitiuacija yra tokia, žaidėjas susinervino jog jo gaujos lyderis praslydo ant bazaro tai sumastė jog reik atsikeršint banu ir pradėjo prisipisinėt prie apsoliučiai nieko. Taigi pradėsiu nuo to jog administratorius kuris užpildė anketą visiškai nenusimano apie neleistinas modifikacijas taigi pirmasis video kūrį jis pateikė yra : NUORODA - Šiame vaizdo įraše naudoju tokį dalyką kaip "MegaJump" Bet kuris žmogus tikrai supras jog tai yra tiesiog dvigubas pašokimas.. Toliau; šiame vaizdo įraše esu kaltinamas INV(lagmod.cs) - NUORODA - Pažiurėjus į vaizdo įrašą 4-6 sekūndę matosi kaip vaizdas pasislenka į apačia t.y jūm rodo mane atsistojusį dėl to, kad aš gavau stun iš spaz šaunamojo ginklo o man animacijos nebuvo ir aš atsitūpiau..


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dar vienas banas... Nu gi kaip kitos gaujos yra nevykusios ir nesugeba zaisti normaliais budais, griebesi admin privilegiju galiu, kad isspretu asmeninius interesus. Unban Johna!

P.S. Arma isjungk wallhacka!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Galbut pagalvočiau apie Unbaną, bet nuotrauką po užbaninimo padarei, per vėlai. Beto pats žinau kad čyti, naudoji proaimus, lagg.cs, ne vieną kartą esu pagavęs kaip su tavim saudžiausi. Krč nuspręs Tėvas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Galbut pagalvočiau apie Unbaną, bet nuotrauką po užbaninimo padarei, per vėlai. Beto pats žinau kad čyti, naudoji proaimus, lagg.cs, ne vieną kartą esu pagavęs kaip su tavim saudžiausi. Krč nuspręs Tėvas.

Kada prisiminiau tada ir padariau nemanau, kad tai turi kažką reikšti, prigavai tai įkelk o ne kalbėk nes atsibodo tavo tas verkimas. Beto nuspres ne tėvas o Rokas ;>

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Galbut pagalvočiau apie Unbaną, bet nuotrauką po užbaninimo padarei, per vėlai. Beto pats žinau kad čyti, naudoji proaimus, lagg.cs, ne vieną kartą esu pagavęs kaip su tavim saudžiausi. Krč nuspręs Tėvas.

 

 

Tai tu kelk įrodymus,o ne kalbėk

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kada prisiminiau tada ir padariau nemanau, kad tai turi kažką reikšti, prigavai tai įkelk o ne kalbėk nes atsibodo tavo tas verkimas. Beto nuspres ne tėvas o Rokas ;>

 

Man jis Tėvas tau gali būt Rokas, kaip man patogiau taip tariu. Aš nefilmuoju kiekvieną kartą, kaip su tavim šaudausi, bet nevienas aš gauliu patvirtinti, kad kažką naudoji ir net nebandyk savęs sukti, kad nieko nenaudoji. O dabar tiesiai atsisėsk ir lauk atsakymo, nes atsibosta su tavim čia chatiniti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man jis Tėvas tau gali būt Rokas, kaip man patogiau taip tariu. Aš nefilmuoju kiekvieną kartą, kaip su tavim šaudausi, bet nevienas aš gauliu patvirtinti, kad kažką naudoji ir net nebandyk savęs sukti, kad nieko nenaudoji. O dabar tiesiai atsisėsk ir lauk atsakymo, nes atsibosta su tavim čia chatiniti.

Žmogus nėra kaltas kol jo kaltė nėra įrodyta. Taip, kad nešmeišk. o tavo nuomonė man yra niekas. Ačiū už tavo atsakymą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man jis Tėvas tau gali būt Rokas, kaip man patogiau taip tariu. Aš nefilmuoju kiekvieną kartą, kaip su tavim šaudausi, bet nevienas aš gauliu patvirtinti, kad kažką naudoji ir net nebandyk savęs sukti, kad nieko nenaudoji. O dabar tiesiai atsisėsk ir lauk atsakymo, nes atsibosta su tavim čia chatiniti.

 

 

Tu eilinį kartą kalbi,o nieko neturi l Aš nefilmuoju kiekvieną kartą, kaip su tavim šaudausi, bet nevienas aš gauliu patvirtinti, kad kažką naudoji. Tai net nekomentuok jai neturi tu ir tavo tie našrnikai

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.