Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pagalbos su pinigais... ;D

Tomas_Gokusan

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Deivis_Nike

• Kokios pagalbos jums reikia ?: Na aš norėjau savo bendragaujiniui duoti 7000€ ant ginklų lincenzijos ir netyčia pridėjau vieną 0 tai gavosi 70000€, jo tikrasis nick'as Alone_Ganja, bet jį užbanino free, todėl jis lošė ant Alone_Gang acc, ir aš jam daviau tuos pinigus ir jis buvo naujokas, negalėjo atiduoti atgal, todėl prašau, paiimkit iš jo 70000€ ir atiduokit man, nes jis sakė, ant šito acc nebeloš, jis loš su savo geruoju acc, o čia jo tipo blogasis. Prašau, paiimkit iš jo pinigus ir atiduokit man.

• Plačiai ir aiškiai apibūdinkite savo problemą, jeigu reikia galima pasitelkti ir vaizdinę medžiagą :

 

1. http://www.part.lt/img/c2c2783b917d3814bd5761e9f28b52f089.png

2. http://www.part.lt/img/634c3a217990cdc390738f598e3d94d1359.png
 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Blondine tu esi, pats kaltas, nemanau ar vertą MTevui gaišti savo laiką...

Aš ne merga, o kita, kad jo toks darbas. :)

 

uz ka turesiu kad man dave 70k?cia jam problemos ne man

Todėl, kad aš suklydau, abeli. Dar jeigu pareikalaus Rokas video, kaip dabar, man neatidavei tų pinigų, tikrai aš jam duosiu tą video. Sėkmės gaunant ban'ą už apgaudinėjimus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš ne merga, o kita, kad jo toks darbas. :)

 

Todėl, kad aš suklydau, abeli. Dar jeigu pareikalaus Rokas video, kaip dabar, man neatidavei tų pinigų, tikrai aš jam duosiu tą video. Sėkmės gaunant ban'ą už apgaudinėjimus.

e bicas ka as apgavau tu pasakyk man?tu man davei eurus o as ju prasiau?turi ss?kad prasau is taves ar reikalauju ju?parodyk man jei turi ir dar cia yra tavo kalte jeigu tu 0 prirasai per daug kita kart zinosi o euru as taves net neprasiau parasiau i chata kad lic reikia o kad duotum neprasiau net :D

pats davei 70000euru  

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu joo,draugai draugai,kol nedavė pinigų,tai,kokie draugai jei neatiduoda to,ka netycia davei?O siaip pats kaltas,net Rokas neturi teises bausti Ganja,jis nekaltas,kad tu zioplys...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.