Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

NAUJA VERSIJA!Filmų tinklapio dizainas!

Eligijus_Rose

Rekomenduojamas pranešimas

Padaryta gražiai, atrodo lyg tai padarė profesionalas kažkoks:D paspaudžiau <patinka! ;)

Dėkui labai. Neesu aš profas :D . Mokausi tik . Dizainas nėra dar pabaigtas, tačiau negalėjau nepasidalinti :D 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man asmeniškai kaip filmų svetainei nesižiūri šitas dizainas.

Sveikas, okey, kodėl?

 

Man patiko, gražus dizainas, aišku yra tuščių vietų nemažai, bet matosi ,kad tobulėji. Sėkmės darbuose ;)

Ačiū, tos baltos vietos bus sutvarkytos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai profas esi :o Labai grazus darbas sekmes tau tobulejant :OO spaudziu zalia

Ačiū tau!

 

Labai gražus dizainas. Tobulėk ir toliau, turi talentą (kurti dizainus) +R3P

Dėkui!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Darbas labai gražus, kokybiškas, viena bėdelė,tai kad man per tamsus, galėtum kožkokią jaunatvišką, ryškią spalvą parinkti, dabar tokia niūri. (jei ne like limitas dėčiau +rep)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

kažkaip primena kurta KarolisZip dizainą edvinas.eu ar kažkas panašaus.. Atrodo gana neblogai, bet atrodo tuščias ir padarytas ant greičio.. truksta labai daug dar jam, tas "vip"... nuuuu ne reikia savo kažką daryti, nedėk kas nedera :(

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

kažkaip primena kurta KarolisZip dizainą edvinas.eu ar kažkas panašaus.. Atrodo gana neblogai, bet atrodo tuščias ir padarytas ant greičio.. truksta labai daug dar jam, tas "vip"... nuuuu ne reikia savo kažką daryti, nedėk kas nedera :(

:DDDDDDDD Tu juokdarį , juokdarį . 

 

 

Darbas visai nieko atrodo, matosi, jog nemiegi ir judi pirmyn, sėkmės tolimesniuose darbuose :)

Ačiū tau labai!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kai dar biški patobulėsi siūlau tau eit kurti filmai.in svetainės dizaina nes keičia ir keičia.. ir man tie nauji dizainai nepatinka, labai užgožia paveiksliukus filmų. Tas pirmas buvo geriausias jų dizainas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.