Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[0. 1. 6. 4] Įdėja : Pabėgimas iš kalėjimo

Sieg_Heil.

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Pure_Future


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Taigi, visiems galbūt yra kilusi tokia mintis, pabėgti iš kalėjimo. Tikriausiai dauguma esame tą bandę, ir supratome jog nepavyks to padaryti, kai mus nuteleportuoja atgal į mūsų kamerą.


Taigi, mintis būtų tokia : Žaidėjas patenka į kalėjimą, sugalvojęs pabėgimo planą jis parašo /pabegimas (Ši komanda veiktų tiems, kurie sėdi 20 min ir daugiau), tuo met visiems kalintiems išmeta tekstą pvz. "Žaidėjas Pure_Future organizuoja pabėgimą iš kalėjimo, ar norite prisijungti ?" Visiems kalėjime esantiems žaidėjams išmetama lentelė su likusiais dviejais tuščiais slotais (Nes vienas jau organizuoja, tai lieka dar du) ir gali prisijungti arba atšaukti. Prisijungus visiems trim bėgikams atsiranda checkpointas pro kurį galima būtų pabėgti iš kalėjimo (arba žaidėjas pats galėtų susigalvot kaip pabėgt, aš vieną vietą radau šiandien jau). Jau pradėjus pabėgimą teisėsaugai tūrėtų būti pranešama apie organizuojamą pabėgimą  (Manyčiau tūrėtų rašyti netgi nick'us žaidėjų, kurie bando pabėgti). Žaidėjams palikus kelėjimo teritoriją teisėsaugai duodamos 5 min pabėgeliams sugauti. Jei teisėsauga to nepadaro, pabėgėliai tampa laisvi, jiems anuliuojasi likęs laikas, o jeigu pabėgėliai pagaunami, organizatoriui turėtų prisidėti 10 minučių, o kitiems dviems penkios (arba visiems lygiai, čia spręskite jūs)


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Tai būtų unikalu, nes kituose serveriuose to nėra, taip pat tai pagyvintų teisėsaugos veiklą serveryje, ir būtų tiesiog įdomiau būti kalėjime. Gal pabėgėliams pasiseks?


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): (Manau pabėgimas tūrėtų būti vykdomas pėsčiomis, nes su automobiliu būtų visiškai nesąžininga. Kalėjimas yra visiškai netoli miestelių)


(Pabėgimas galėtų būti organizuojamas tik kas valandą)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ar neatsirastu jok visi bandytu bėgti iš jail ir speceliai bandys gauti daugiau star pvz: jai neturi teisiu, bandys bėgti jok daugiau gautu ir tada gi išeis iš kaleimo. AŠ.PRIEŠ

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Buciau uz tik tuo metu, jei pabegima leistu daryti kas 1-2 Valandas, kitaip visi issibegiotu is kalejimo :)

Taip, žinoma. Nes tada kiekvienas sėdintis mažiau negu parašyta bandytų bėgioti, ir niekas nesugaudytų, Darašiau ir tai. Ačiū už papildimą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ar neatsirastu jok visi bandytu bėgti iš jail ir speceliai bandys gauti daugiau star pvz: jai neturi teisiu, bandys bėgti jok daugiau gautu ir tada gi išeis iš kaleimo. AŠ.PRIEŠ

Taigi sakom, kas dvi valandas jeigu galima tą pabėgimą organizuot, tada tokių nebus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Manau, kad ta pabegimą planuotu ne patys kaliniai, o gaujos nariai, taip prisidėtu daugiau gaujiniams veiksmo ir tuo pačių, nebūtų tų dažnų pabegimų, kad tik atsisėdi į kaleimą ir jau bėgi. Gaujiniai galėtu tarkim išsprogdinti vartus ar sienas ir taip visi galėtu pabėgti, bet aišku policijai pagavus ir nuvežus atgal jiems dar prisidėtu laiko. Aš UŽ :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ši idėja puiki! Manau sulauktume dar daugiau žaidėjų Greenside serveryje. Tikiuosi šis pasiūlymas sudomins ir dabar žaidžiančius žaidėjus serveryje ir jie palaikys šį pasiūlymą 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sita ideja jau yra padaryta kitame projekte :D o cia nesu nei uz nei pries nes pvz kiti nsmn daro kad ir naujokus pjausto pabega ir vel ta pati š daro..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na šeip už jeigu nuo 16-20h galima būtu pabėgt tada galėtu ir prie kaleimo keli policininkai saugot, kad niekas nepabėgtu, o šeip būtu nesąmonė jei, bet kada galima pabėgt taigi eazy būtu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dar būtų gėriau, kad gaujiniai galėtų grobti kaleimą, tas pats ,akip banką, bet būtų daugiau veiksmo, laikytų 10 min, jailo viduje tą bombą užminuota, pd gautų ten kad tipo jail užminuotas, na, jeigu bobma sprogta  visi kaliniai būna laisvi, o jei ne GAujinimas būtų pridedama +5 star.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dar būtų gėriau, kad gaujiniai galėtų grobti kaleimą, tas pats ,akip banką, bet būtų daugiau veiksmo, laikytų 10 min, jailo viduje tą bombą užminuota, pd gautų ten kad tipo jail užminuotas, na, jeigu bobma sprogta  visi kaliniai būna laisvi, o jei ne GAujinimas būtų pridedama +5 star.

Labai puiki idėja !

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Puiki idėja, aš už. 

 

Narys gauna įspėjimą už:

[!] DRAUDŽIAMA RAŠYTI „Aš už, serveryje reikia įvairumo“, „Aš už, tikrai būtų gerai“, „Idėja tikrai gera, man patiko, aš už“, AR KAIP NORS PANAŠIAI KOMENTUOTI, BE RIMTŲ ARGUMENTŲ, PAMĄSTYMŲ, PASIŪLYMŲ. KOMENTUOJANT TURIT TVIRTAI PAGRĮSTI SAVO NUOMONĘ APMĄSTYMAIS IR RIMTAIS ARGUMENTAIS!!! [!]  / / 2015.07.01
Redaguota Mister_Crime

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.