Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Bankrotas versle?

Jack_Western

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki bendraminciai krc cia man vienam atrodo kad is verslo nebeuzdirbi o tik saibas atiduodi i versla o net neatgauni tiek mano manymu cia tus verslus riebiai tarent *keiksmai* buvo nrml viskas sakot eko daro geresne bet taip nera jai jau lusnos prades daugiau kainuoti negu verslai tai ka cia gali pasakyti (tevai jai skaitai grazink po 20 i srw parduoti produkcijos nes juokas ima kaip po 5 turi atiduoti i versla arba po10-15 nu daug saibu bahurai praranda kiti atnaujinimai zjbs bet verslus pyk nepyk *keiksmai*

 

 

Narys gauna įspėjimą už šios taisyklės nesilaikymą:

• Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką;
Redaguota Mister_Crime

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Buvo geriau, nes verslas atsipirkdavo per mėnesį? Šiuo metu verslai nėra tokie geri kaip anksčiau, tačiau protingesni žaidėjai visdar užsidirba kaip užsidirbę. Pardavinėjant po 20e į serverį ekonomika smuko labai greitai, tokie kaip aš sugebėdavo užsidirbti po 2-3m į mėnesį, o ką jau kalbėt apie tuos kurie turi geresnius nei 3 lygio verslus, jie išviso užsidirbdavo belekiek pinigų. Šiuo metu pinigai cirkuliuoja serveryje ir tai yra labai šaunu. Pardavinėk perpus pigiau, atsipirks vistiek tau tas verslas ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Sveiki bendraminciai krc cia man vienam atrodo kad is verslo nebeuzdirbi o tik saibas atiduodi i versla o net neatgauni tiek mano manymu cia tus verslus riebiai tarent *keiksmai* buvo nrml viskas sakot eko daro geresne bet taip nera jai jau lusnos prades daugiau kainuoti negu verslai tai ka cia gali pasakyti (tevai jai skaitai grazink po 20 i srw parduoti produkcijos nes juokas ima kaip po 5 turi atiduoti i versla arba po10-15 nu daug saibu bahurai praranda kiti atnaujinimai zjbs bet verslus pyk nepyk *keiksmai*

 

 

Narys gauna įspėjimą už šios taisyklės nesilaikymą:

• Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką;

 

Tam ir yra pasirinkimas pardavinėti serverio žaidėjams - tik šįkart tai gali ilgiau užtrukti, bet gali parduodi už tiek pat, kiek pardavinėdamas serveriui - 20 eurų arba daugiau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pažeistos taisyklės tema rakinama.


Tam ir yra skirti verslai ,kad tu uždirbtum pinigus ne iš karto ,o kažką investavęs ar padaręs.Niekas taip greitai pinigų nedalina,o ir patys kalti mažinot kainas tai ir prisimažinot.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.