Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[Apklausa]Kaip pasielgtumėte?

Madd_Dogg

  

17 balsai

  1. 1. Kaip pasielgtumėte?

    • Nebūčiau donoru
    • Būčiau donoru ir paaukočiau dalį savo kepenų

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki,

 

Įsivaizduokit, kad esate daktaras. Į jūsų pacientų sąrašą pakliūna tavo draugas(jaunas), kuris paguldomas į palatą. Atliekate visokius daktariškus ritualus ir bla, bla, bla... Tačiau, nustatote, kad jūsų pacientui(draugui) mirtinai reikia persodinti kepenis. Donorų registre laisvų kepenų nėra. Draugas tą sužino ir pradeda maldauti jūsų paaukoti dalį savo kepenų. Kaip jūs pasielgtumėte? Ar paaukotumėte kepenis savo pacientui, ar leistumėte numirti?

 

Norėčiau komentarų, tebūnie diskusija!

 

 

P.S. Suprantu, kad pažeidžiau temos taisykles, tačiau nėra skilties, kur būtų galima kelti diskusijas ne vien apie žaidimą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visų pirmą priklausytų nuo mano draugo,jeigu jis man būdavo ankščiau geras,ištikimas ir neieškodavo tik naudos iš manęs ,manau pasitarus su savo šeima/mergina/tėvais nuspręsčiau , bet jei draugas tikrai buvo ištikimas ir geras , savo dalį paaukočiau, Geras klausimas,labai patinka tokios diskusijos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nebūčiau, nes jis nėra tikras draugas, o klausimas kodėl? Todėl, kad tikras draugas niekada nemaldaus, nes jis žino, kad jeigu jis man yra iš tiesų svarbus, tai atsakymą jau žino, kaip aš pasielgsiu, o visi tie, kurie maldauja, tai tik ir yra tokie "draugai", kuriems tik naudos reikia ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bet čia susiduriama su šiokia tokia dilema. Juk daktarai mato šimtus mirštančių žmonių, kuomet negali jiems padėti. Nejaugi daktaras mirštantiems turi aukoti savo kūno dalis? Juk visiems nepriaukosi. Na taip, šiuo atveju buvo draugas, bet visgi, po vieno atvejo gali sekti kitas, galbūt paguldys jau ne tavo draugą, o motiną, kuriai bus panaši situacija. Aš manau, kad daktaras turi išlikti daktaru, o ne donoru. Visiems nepriaukosi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Blemba čia jau sunkus klausimas, jeigu čia butum ištikimas draugas, arba brolis, tai gal gal.. o jeigu tik paprastas draugas kuri viena karta mačiau tai ne :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.