Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Bmw E39 edit by B'White

Bondas_White

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Bondas_White


2. Kokio tipo yra ši modifikacija? [ENB, ginklai, automobiliai, skin, HUD, kita]:  Automobilis  >> Keičia: Premier <<


3. Ar modifikacija kurta jūsų ar rasta internete?: Surasta internete ir editinta mano.


4. Komentaras apie modifikaciją [nebūtina]: 


5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas)80c6716a826b243ff783d6f1d74a711c941.png


897792a1dd69dcc247f66aa9b059dbc9840.png


14f5d012cfc866b31b0f5673003a8ec4379.png


6. Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda: http://www106.zippyshare.com/v/6e6uKSkZ/file.html


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Modifikacija tikrai graži ir ar ne paslaptis ką keičia?

 

Modifikacija ant kokios nori transporto priemonės ant tos ir dedi, o mod tikrai gražus, bet reikėtų dėti ant paprastos mašinos nes tune bugintūsi,

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Editinai ir nedaeditinai... Numerius galėjai uždėt ir būtų ledas nors tie BMW atsibodę senai... Nu keep it up, lauksim kažko dar.

 

Jei tu aklas aš nekaltas... Numeriai yra.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jei tu aklas aš nekaltas... Numeriai yra.

ENB normalų įsirašyk, kad žmonės galėtų aiškiai matyt, nes dabar tas tavo galas nichuja nieko nesimato, juoda ten kur tie numeriai, o prieky tai *cenzūra**t net su padidinamu stiklu turbūt nerasčiau aš jų ten.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

ENB normalų įsirašyk, kad žmonės galėtų aiškiai matyt, nes dabar tas tavo galas nichuja nieko nesimato, juoda ten kur tie numeriai, o prieky tai *cenzūra**t net su padidinamu stiklu turbūt nerasčiau aš jų ten.

Enb normalus + enb neturi buti kaip veidrodis, jei nepatinka nežiurek. Nueik pas akiu daktara kad akys sutvarkytu, nes čj nieko tu nedamatai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Enb normalus + enb neturi buti kaip veidrodis, jei nepatinka nežiurek. Nueik pas akiu daktara kad akys sutvarkytu, nes čj nieko tu nedamatai.

Neikiek neįžeidinėjau tavęs, nepuoliau kaip beprotis, tiesiog pasakiau, kad numerių nesimato, o tu su pykčiu atsakei.. Jeigu aš toks aklas, apibrauk kur šitoj ft matosi numeriai mašinos.. :| http://www.part.lt/img/14f5d012cfc866b31b0f5673003a8ec4379.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žiurek i mašinos gala ir pamatysi numerius...

O aš klausiau jau paskui apie priekį todėl nepisk man proto su savo žiūrėjimu į galą, nes pats ir pradėjai man p*st protą su savo kaprizais kai pateikiau kritiką.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O aš klausiau jau paskui apie priekį todėl nepisk man proto su savo žiūrėjimu į galą, nes pats ir pradėjai man p*st protą su savo kaprizais kai pateikiau kritiką.

Aš pradejau :DDDDD pats pradejai čia man *cenzūra*i del enb ir langu :Dcenzūra*jei nepatinka modas tau niekas nesako siustis modo ar žiureti... jei nepatinka gali juk nežiureti net ir ne*cenzūra*i čia proto.

 

Narys baudžiamas žodiniu įspėjimu už:

• Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką;

Redaguota Rage Assassin

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    4 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.