Jump to content

Jack_Harrell

Narys

 • 12

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

84 profilio peržiūros
 1. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Jack_Harrell Nuo kada žaidi projekte ?: 2020/12/03 +- Kokį keistai įdomų faktą žinai ?: GreenSide.lt geriausias žaidimas tik čia !
 2. Serverio pasiūlymų skilties anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Jack_Harrell 2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Na noriu pasiūlyti padaryti tokia sistemą, kaip mašinų tempimas su virve. Šią sistema galėtu naudotis betkuris serverio žaidėjas, norėdamas padėti kitiems žaidėjams bėdoje. Ši sistema veiktu taip, kad pavyzdžiui kokiam žmogui ar draugui su kuriuo važinėji sugesta mašina, baigiasi elektra, ar kažkokia nelaimė, jog mašina negali važiuoti, ir neturi pinigų kaip susitvarkyti, tai kitas žaidėjas galėtu padėti, prisirišdmas virves prie abiėjų mašinų ir tempti. 3. Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Manau ši sistemą, serverį padarytu dar labiau realistiškesnį, žaidėjams būtų manau tikrai įdomi tokia sistema. Naudinga būtų tuo, kad žaidėjai galėtu dažniau padėti bėdoje su transportais. 4. Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto):
 3. Palikimo šablonas; - Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jack_Harrell - Kokį laiko tarpą išbuvote firmoje: 12 dienų +- - Palikimo priežastis: nebėra laiko žaisti sampa, aplamai prie pc nebeprisėdu - Ar norėsite atgauti pinigus už darbo sutartį?: ne, pasilik
 4. Neaktyvumo šablonas; - Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jack_Harrell - Tiksli neaktyvumo data (0000.00.00 - 0000.00.00): 2020 / 12 / 22 iki 2020 / 12 / 26 vakaro. 26 diena vakare turėčiau prisėsti - Neaktyvumo priežastis: Šventes, išvažiuoju į Kauna. Linksmų švenčių !!
 5. Darbo sutarties šablonas - Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jack_Harrell - Ar susipažinote su darbo taisyklėmis ir pažadate jų laikytis?: Taip - Įrodymai, jog pervedėte tinkamą sumą: https://imgur.com/a/FxZEcgC
 6. Dalyvio šablonas, Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jack_Harrell Šventinis palinkėjimas serverio žaidėjams iš jūsų pusės : Sveiki sulaukę šventų Kalėdų! Žiemos šventės atneša mūsų širdims daug džiaugsmo. Šiuo laiku kiekvienas stengiasi grįžti namo, mintimis ir širdimi susigrąžinti prie šeimos stalo tuos, kurie yra išvykę toli. Kokia džiugi ši šventė ir meilės bendrystė! Tad savo meilės darbais skleiskime gėrį ir neškime viltį pasauliui. Linkiu, kad kitamet likimas būtų tau dar dosnesnis, kad pildytųsi svajonės, nepristigtų džiaugsmo ir laimės, tačiau labiausiai tau linkiu svarbiausio dalyko – meilės! Jūsų turimas XP kiekis serveryje : 25k
 7. Nesimazink, kad ne tas reasonas, teamspeak'e sakai, kad spiceliai užbaninai, kad tik pailsėčiau. Neimk tu to admino gal, vistiek taisyklių nemoki.
 8. Labas rrrrrrrrrrrrrrytas !

 9. Kodėl pirmam kicke, nebuvo nufotkinta kaip atsiprašiau už ne tą iškikintą žaidėją? Aš pirmą kick'ą ne tą id iškickinti norėjau, turįjau kickinti kitą. Tada jis prisijungė pradėjo stumti ir iškickinau dar 2 kartus ir užblokavai. Pirmas kickas buvo skirtas ne tam žaidėjui, ir kodėl pakėlei chata, kaip matosi, jog atsiprašau? rrrrrrrrrrrr https://imgur.com/a/tuo*cenzūra*K
 10. Šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jack_Harrell 2. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas?: 2020/12/10 3. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose?: 6metus 4. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį?: Visada zinojau, siaip draugai kviete tai atejau 5. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį?: Serveris zlugo, nera geru sistemus ir idomiu kaip cia, beto kolektyvas tenai nedraugiskas. 6. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti?: Taip, sunku nebuvo 7. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi?: Dirbau jau visus be pakvietimo, smagiausias buvo picerijos, nuobodziausias buvo valytoju. 8. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę?: Ne 9. Ar dažnai naudojate /gps komandą?: NE 10. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties?: Taip daug kartu 11. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?: Taip 12. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo?: Ne 13. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą?: Ne 14. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti: Pakankamas 15. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje?: Manau kolkas yra viskas gerai, trukumu nera jokiu.
 11. Šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Minecrafteris_Esu 2. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas?: 2020/11/02 3. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose?: 6 metus 4. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį?: Iš draugų 5. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį?: Nes serveris žlugo. O atėjau į šį serverį, nes realiai labai sudomino visos sistemos, pažiūrėjau visas šventes, ir labai sudomino. 6. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti?: Taip, nebuvo sunku 7. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi?: Dirbau jau visus be pakvietimo darbus. Man labiausiai patiko Picerininku darbas, nuobuodžiausias tai buvo ūkininkų darbas. 8. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę?: Ne 9. Ar dažnai naudojate /gps komandą?: Kartais 10. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties?: Ne, kolkas dar nebuvau ir tuom džiaugiuosi 11. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?: Manau taip, rasti nesunku 12. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo?: Panaudoju kartais, pagalba buva suteikta greičiau, nei per 30sec 13. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą?: Na kolkas dar neteko naudoti šios komandos 14. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti: Manau yra pakankamas ir aiškus. Susidurti su kažkokiais neaiškumais dar neteko. 15. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje?: Ammm, manau kolkas nieko, daugiau pažaides gal ir pastebėčiau ką reikėtu pakeisti.
 12. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Minde_Vlks• Apibūdinkite aiškiai ir plačiai kokia tai klaida ?: Kai gauni RCON ir bandai prisijunkti į serverį rašo ten kiek kainuoja kad užblokavo, data ir pnš. Ten kur parašyta kokia sms siūsti rašo ne susisiekti su administracija, o siūsk ir susisiek rašo :DDD : ,, Norėdamas atsiblokuoti siūsk susisiek su administracija,,• Vaizdinė medžiaga kuri patvirtintu klaidą :
 13. Geras eventas, reikės žaisti visą naktį

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.