Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Mersas, by wolfas

Modestas_Wolf

Rekomenduojamas pranešimas

Graži modifikacija, tik nuotraukos galėtų būti ryškesnės, ir reikėjo daugiau foto įkelti 10/10 Modi, mldc, taip ir toliau, sukurk - bmw mašiniukių, audi ir tpt :) Laukiame kitų darbų :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Graži modifikacija, tik nuotraukos galėtų būti ryškesnės, ir reikėjo daugiau foto įkelti 10/10 Modi, mldc, taip ir toliau, sukurk - bmw mašiniukių, audi ir tpt :) Laukiame kitų darbų :)

nuotraukos del render modo turbut tokios :) kursim kursim, planuose dabar BMW e36 :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Fotkės - tragiškos,

ratai - tikrai ne 190'tam mersui,

langai - kaip su flakonke užpeizioti.

Žodžiu viskas, ką padarei tu yra baisu, nebemodink.

atsigauk žmogau, tik pradėjas modint aš turiu belekaip modint ? 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai labai gražiai modas padarytas, o Aiva man idomu koki tu sukurtum? 

Tikrai geresnio nepadarytum :)

Ir jei manai padarytum imesk koki savo moda kurta :D

Jis nekuria, jis tik užmeta ratus, užtamsina langus ir viskas.

Jei įdomus mano workshop'as spausk ČIA

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jis nekuria, jis tik užmeta ratus, užtamsina langus ir viskas.

Jei įdomus mano workshop'as spausk ČIA

o kaip sportines sedynes, vairas, medzio apdailos, kaip ijungi sviesas uzsidega magelio sviesos, kaip variklis ? čia tik langai ir ratai? :D nejuokink :D ir prisimink, pradėju modinti maždaug prieš davaitę :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

o kaip sportines sedynes, vairas, medzio apdailos, kaip ijungi sviesas uzsidega magelio sviesos, kaip variklis ? čia tik langai ir ratai? :D nejuokink :D ir prisimink, pradėju modinti maždaug prieš davaitę :)

Nu aš ne ekstrasensas kad per nudažytus langus matyčiau tavo medžio apdailas, vairus, sportines sedynes, bei magelį, galvok logiškai. Variklis šitas buvo jau stocke ;)

O jei prikišinėji tą savo savaitę, tai kaip matau ir pats supranti, jog modint irgi kol kas nelabai sekas, tai ir daryk kaip visi normalus žmonės daro, daro ir laikos sau, o ne viešumai drakoniūkščius rodo. Per dieną 2 temas sukuri...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu aš ne ekstrasensas kad per nudažytus langus matyčiau tavo medžio apdailas, vairus, sportines sedynes, bei magelį, galvok logiškai. Variklis šitas buvo jau stocke ;)

O jei prikišinėji tą savo savaitę, tai kaip matau ir pats supranti, jog modint irgi kol kas nelabai sekas, tai ir daryk kaip visi normalus žmonės daro, daro ir laikos sau, o ne viešumai drakoniūkščius rodo. Per dieną 2 temas sukuri...

kaip noriu taip darau, po kiekvienos temos patobulėjimą turi pamatyt pats kaip modini :) jei nematai, nemano bėdos :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

kaip noriu taip darau, po kiekvienos temos patobulėjimą turi pamatyt pats kaip modini :) jei nematai, nemano bėdos :)

Tai aš tau ir siūlau susikurt temą ir kelt visus darbus, nes pirma tema 02.23, t.y. 11 temų per 4 dienas, laužai standartus, seniuk.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai aš tau ir siūlau susikurt temą ir kelt visus darbus, nes pirma tema 02.23, t.y. 11 temų per 4 dienas, laužai standartus, seniuk.

omfg... kaip noriu taip darau :) uzdrausi kurti atskiras temas ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.