Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Peikiu Lucas_Patriot (GSPD Direktorius)

White_Boss

Rekomenduojamas pranešimas

DIREKTORIŲ IR JŲ PAVADUOTOJŲ PEIKIMO ŠABLONAS,

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : White_Boss

• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Lucas_Patriot

• Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: GSPD

• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Na netempsiu gumos ir pradėsiu.

Pirmoji priežastis kodėl peikiu direktoriu yra: Neatsakingas požiūris į savo pareigas. Įrodymai  Pamačius nuotraukas, matome, kad direktorius visiškai nekontroliuoja savo veiksmų. Pasiskaičius Direktorių kodeksą pačioje pradžioje matome punktą kuriame teigiama. Cituoju ,,1.0.1 Kiekvienas serverio direktorius privalo jausti atsakomybę einant direktoriaus pareigas;"", bei toliau rašoma ,,1.3.0 Direktorius ir pavaduotojas privalo būti pavyzdys visuomenei, todėl turi vengti necenzūrinės leksikos, čytų, bugų naudojimo ir kt.". Manau tai galima skaityti, kaip už neatsakinga elgesį turint tokias rimtas pareigas kaip Direktorius, bei žaidėjų įžeidinėjimą, tuo labiau darbuotojų ar savo pavaduotojo. Na jeigu einame toliau ir nuotraukoje matome, kad  yra žaidėjas Siluminis_Punktas, nors jo vartotojo vardas pilnai nėra parašytas. Na jis prie šio papeikimo ir bus prisidėjęs.

Antroji priežastis kodėl peikiu direktoriu yra: Žaidėjų priėmimas be atrankos. Įrodymai (P.S. Pasididinkit iškart nuotraukas, kad vėliau nebūtų free postų, įrodymų nesimato). Nuotraukose yra beveik viskas parodytą, bet kas labai tingi tiems aš viską parašysiu raštiškai. Pirmoje nuotraukoje matome, kad atrankos tokia data nebuvo Rugpjūčio 13-14 dieną(08.13-08.14). Ankščiausia atranka vyko Rugpjūčio 8 dieną (08.08), o vėliausia buvo Rugpjūčio 16 dieną (08.16). Taip direktorius elgdamasis pažeidė 1.2.0 punktą, kuriame rašoma ,,1.2.0 Direktorius ir pavaduotojas privalo gerbti visus serverio žaidėjus ir visiem suteikti lygias teises įsidarbinti į savo firmą."". 

Prirašiau tikrai nemažai ir nemanykit, kad specialiai jį nuverst, bet aš taip pasielgiau dėl to, kad suprastu, kokio svarbumo pareigas turi serveryje, ir būtų sąžiningas direktorius, o ne ,,varkes" sukantis ir nesilaikantis DP (Direktorių prižiūrėtojo) nustatytų postų. Dabar manau tavo IQ kris žemai. Sekmės

• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: 1.Direktoriaus Kodekso I. Elgesio principai 1.0.1,1.2.0,1.3.0 punktus.

• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas : http://imgur.com/a/rxsrV

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu jybnu*e tau piz*y mažą? Pats šūdų malūnus pajungei ir dar čia lauro lapus ant kitu rebiatu verti. Sutikčiau realybėj kelėnus sutrupint mažą būtu, be tėvu augai o vaiknamio auklėtoją maža su keptuve daužė tai protiškai atsilikes mažiausia komplikacija čia pas tave. Sakai kad pasielgiai del to " kad suprastu, kokio svarbumo pareigas turi serveryje, ir būtų sąžiningas direktorius, o ne ,,varkes" sukantis ir nesilaikantis DP (Direktorių prižiūrėtojo) nustatytų postų" Tave išmetė nes paliubomu to nusipelniai ir dabar bandai visus priožint ką tik begali, sekmės seni tau ateityje šito nesitikėjau beto zonoj tave ten greit pimp*lais nušers.

 

 

Narys įspėtas žodiniu forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeigu keliausim į stulpą, keliausim abudu, mažuti :* (direktorių vertimas) + ir naparniką Tadą_Nba į stulpą už kooperuotą vertimą.

Išmestas buvai už tokį prikolą: http://www.part.lt/img/55b873e49190cd09f69c837be498f0ca373.png

Dėl viso kito prisiimu atsakomybę ir suprantu kas gręsia. Galiu patarti tik tiek - negerkit prie pc.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeigu keliausim į stulpą, keliausim abudu, mažuti :* (direktorių vertimas) + ir naparniką Tadą_Nba į stulpą už kooperuotą vertimą.

Išmestas buvai už tokį prikolą: http://www.part.lt/img/55b873e49190cd09f69c837be498f0ca373.png

Dėl viso kito prisiimu atsakomybę ir suprantu kas gręsia. Galiu patarti tik tiek - negerkit prie pc.

Sorry, kad rašau, bet pamačiau save - norėčiau paklausti, kodėl čia mane išvis reikia kišti ? Vakar namo grįžau vakare ir taip žiūrėjau filmą ir kaip aš čia dėtas? Atseit, kad parašiau Teddy_Wudson'ui, jog galbūt ten net ne tos nuorodos ir ką - aš jau bendrininkas ? Įdomus tavo mąstymas, Lukai, nemaniau, jog taip krisi ir klausysi ką tau kiti "pudrina" smegenis. PEACE :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

  Visiškai sutinku su šio papeikimo autoriumi. Na, šį serverį žaidžiu iš viso savaitę ir tikrai teko susidurtu su daugelį pareigūnų, kurie specialiai išprovokuodami baudžia, įžeidinėja, taranuoja. Manau esamas GSPD direktorius nesugeba tinkamai prižiūrėti savo darbuotojus, bei pats tinkamai atlikti savo darbą. Pakalbėkime apie darbo sistemą, GSPD darbuotojai be švyturėlių gali pažeidinėti "Kelių eismo taisyklės"? Kur yra lygybė? Kodėl sukurta tokia kvaila sistema, kuri neįtikėtinai išaukština GSPD darbuotoją, kuris net nesigaudo ką veikia šioje firmoje, svarbu baudžia. Jei nekeisit GSPD vadovo, tai bent įsakykit pakeisti darbo reikalavimus, pakeisti darbo sistemą ir labiau prižiūrėti bei atsižvelgti į atliekamą teisėsaugininkų darbą.

 

Šiame vaizdo įraše, matote, jog pareigūnas specialiai man nori pakenkti, taranuoja, įžeidinėja ir aš dar nustebau, kaip jis man nutaranavęs į žoles nesudėjo įtarimo už KET nesilaikymą [sarkazmas]? Absurdas.

 

P.S. Šiais įrodymais tikiuosi išmesite GSPD firmos darbuotoją - Šiluminis_Punktas, už nepagarbų elgesį bendruomenės gyventojui, taranavimą.

https://youtu.be/fpnfnhOeBFE

 

 

Narys įspėtas žodiniu forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Brad_Mitchell tu atsimerk kai žiūri ir nebemaišyk lango su pc ekranu nes tokie vaikai kurie nebeskiria tikro gyvenimo su samp'ų atsibodo ne man vienam. Tai kokio velnio tada yra žaidmas kad jame negalėtum papjauti grybo? Nori kad kiekvienas žmogus laikytuosi etiketo normu ir būtu mandagus išlysk kažkiek į lauką ir vistiek sugebėsi iš ko nors gauti pi*dy nes niekas tokiu žmonių nemėgsta. Man tiesiog graudu žiūrėti kaip daugelis jūsų taip esate įsijaute į šitą virtuale erdve kad net pamirštate kas esate realeme gyenime, jūs taip pasineriate į savo pareigas ir visas tas išgalvotas taisykles kad net pralenkiate pačius taisyklių kurėjus. Žmonės atsipalaiduokit ir nusiraminkit nes jūsų pasiekimu šiame projekte prie jūsų CV niekas neprirašys.

Laikykitės bratuchos!

Ps. Vidosas biški nukirptas todėl nesimato ką darei ankščiau.

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeigu keliausim į stulpą, keliausim abudu, mažuti :* (direktorių vertimas) + ir naparniką Tadą_Nba į stulpą už kooperuotą vertimą.

Išmestas buvai už tokį prikolą: http://www.part.lt/img/55b873e49190cd09f69c837be498f0ca373.png

Dėl viso kito prisiimu atsakomybę ir suprantu kas gręsia. Galiu patarti tik tiek - negerkit prie pc.

Sorry, kad komentuoju, bet tie visi link buvo tiesiog copy paste, nes juos man jau buvo atsiuntę :) Palyginam fotkes ir pažiūrim ar aš kažką čia prikūriau tiesiog patys ts'e prašėt cleo o aš atsiunčiau :) 

 

5PCu3i3.png

0MURIcK.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Iš atvejo: kai renkiesi daugkartinį patyrusį vadovą, kuris neturėtų susi*cenzūra*ti,

gaunasi: Marko nėra on, niekas nepastebės.

 

Projektui reikia daugiau tokių stebėtojų, tik būtų gerai jog šie praneštų netvarką ne vien tik tais atvejais kuomet pradedama kerštauti, tai taipogi nepadoru.

 

Vadovas gauna pirmąjį direktoriaus įspėjimą. Už pasikartojančius atmestino požiūrio veiksmus - trečiojo įspėjimo nesulauksim.

O dėl direktoriavimo klaidos patekęs į darbą asmuo turi būti pašalintas iš firmos.

 

pEgtSklRlxKTe.gif

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    6 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Svečias  Lucas_Patriot  Max_Toshi  Nojus_Sliuzas  Svečias  Hitautas 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.