Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu Vycka_Flex [T.prižiūrėtoją]

citeris

Rekomenduojamas pranešimas

PRIŽIŪRĖTOJŲ PEIKIMO ŠABLONAS,

 

•••

 

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Nerijus_Trige

Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : Vycka_Flex

• Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: Užblokavo mane už ''ČYTINIMĄ'', kur nebuvo  ''ČYTŲ'' (Apskritai, tai pasikortoja ne kartą, bet su kitais prižiūrėtojais.

• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :   Mane pakvietė į DM zoną, Matt_Escobar, nes pradėjo DM'int miesteliuose, galvojo paims, bet aš jį ''sulesiau'', o kas būna, kai tave paima kitas žmogus? Tai aišku, kad  '' /sms vycka_F /pzu Nerijus_Trige'' ar '' /padmins /pzu Nerijus_Trige'' nu esmę supratote.. Gerai pašaudžiau aš jį, jis pradėjo nusišnekėti, kad aš ''aimas'', nes turi kažką, kur rodo...Aš jam pasiūliau pranešti administracijai, kad stebėtu ir t.t..( Jei čytinčiau, ar taip daryčiau 2x per dieną?Čia Vycka pamąstymui galėjai ) Pabėgo jis iš DM, aš  toliau  mėtau kauliukus, ir tikriausiai ''spėju'' jis paklausė Mr.Kežos ar čyteris, o kaip gi keža nepatvirtins? Na ir  gavau BAN'ą. 1. Tame video kur Vycka įkėlė nieko nėra( ir prižadu, kad nieko nenaudojau) kiek kartų gavęs tų ''ban'ų'' visada pripažįstu ir susitaikau su tuo, bet dabar..2x mokėti į dieną 1.45e :D Ne,ne ,ne... Kai pats Jack sakė, kad neįžvelgia čia jokių čyt'ų...Bet kežai ir Vyckai čia yra mano magijos. Kaip supratau čia buvo ''auto''? Štai Vycka, turiu tau nufilmavęs video, su trigubai mažiau FPS ( Kai filmuoja nukrenta labai) : https://youtu.be/3Mivq-9u2pE  ..  Kur čia ''auto'' ? Jei dėl ''aimo'', parašykit į a.ž įkelsiu video, kai su kitu šaudysiuos.   Rokui, dėl to rašiau, bet čia gal labiau atkreips dėmesį. (Su malonomu leisiu patikrinti savo ''magijas'' )

Dar toks ateičiai pasiūlymas, keisk BAN/UNBAN prižiūrėtoją į Edwa ar pnš..  Galvojau, dar Vycka kažką supranta, bet...

 

 

Vyckos užblokavimo anketa: http://greenside.lt/index.php?/topic/40957-vycka-flex-u%C5%BEblokavo-nerijus-trige-505/#entry234020

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

moli tu jibanas ne pirma karta gauni ir ne pirma karta verki, motinai tavo matyt atsibodo unban pirkt :D tavo tas papeikimas nieko vertas :DDD ir vps prap isai savo 7 ar kiek ten acc ir nebezaisk matai kad taves nekencia daug kas, geriau pinigus uz unban http://issipildymoakcija.tv3.lt/cia paukok :DDDD ne pirma kart bana gauni ir ne paskutini ir ne paskutini acc prap isi

 

 

 

ps fearai prasiusk

gside25 Brone_Zaraza dq

nr: 1398

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

moli tu jibanas ne pirma karta gauni ir ne pirma karta verki, motinai tavo matyt atsibodo unban pirkt :D tavo tas papeikimas nieko vertas :DDD ir vps prap isai savo 7 ar kiek ten acc ir nebezaisk matai kad taves nekencia daug kas, geriau pinigus uz unban http://issipildymoakcija.tv3.lt/cia paukok :DDDD ne pirma kart bana gauni ir ne paskutini ir ne paskutini acc prap isi

 

 

 

ps fearai prasiusk

gside25 Brone_Zaraza dq

nr: 1398

Eilinis įsp rinkėjas...Eh... Kai sukrenti gatvei ar DM zonoje, tai nervuotas....Prarasiu ir dar 7, ir ką tu man? :D Freaknezz'ai, bet kam ten aukoti, jei tu dalį jų gausi ;/ C'mon ką čia bandai įrodyti, čytindamas per kitus ACC, kietas jauties? Ar per būsenas ir post'us čia keli save, bet, kad niekam neįdomus esi, neesmė...

 

 

Narys įspėtas žodiniu forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Eilinis įsp rinkėjas...Eh... Kai sukrenti gatvei ar DM zonoje, tai nervuotas....Prarasiu ir dar 7, ir ką tu man? :D Freaknezz'ai, bet kam ten aukoti, jei tu dalį jų gausi ;/ C'mon ką čia bandai įrodyti, čytindamas per kitus ACC, kietas jauties? Ar per būsenas ir post'us čia keli save, bet, kad niekam neįdomus esi, neesmė...

p a c i u l p k kabanti fearai

ps ir pats gausi ispejimu moli

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

p a c i u l p k kabanti fearai

ps ir pats gausi ispejimu moli

Turiu daugiau ACC,jei tu dantų...Įspėjimai - ne problema ...

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Turiu daugiau ACC,jei tu dantų...Įspėjimai - ne problema ...

pasigyrei :DDD meduolis k r w

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

čia ir mane liečia tai parašysiu ir aš tu galvoji niekas nėra tų aim ir auto ir aš esu turėjas ne paslaptis aš žinau kaip gi tu šaudai 5 kartus už čytus baustas į diena po 2x už čytus tau rcon reikia dėti priienam prie tavo ban anketos kadangi auto nėra visai tobulas tai kaip spaudi kartais neišauna kartais išauna kaip tau dabar buvo o kaip su ak pasakiau pašaudyti pamačiau su (bullet-strike) kur kulkos rodo kad šaudai šonu ir aš šokinėjau pamačiau kad pataikai tai pasakyk čia ne aim? o auto ir taip matosi kad cbuginti nemoki o dabar *cenzūra* atėjom į DM pradėjai cbuginti per ta laika kol iš mamos tlf prasiuntiai unban išmokai cbuginti čia tiesiog nemalk šūdo kad esi nekaltas aišku KIEŽA nihuja nesupras to aim ir auto...

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

čia ir mane liečia tai parašysiu ir aš tu galvoji niekas nėra tų aim ir auto ir aš esu turėjas ne paslaptis aš žinau kaip gi tu šaudai 5 kartus už čytus baustas į diena po 2x už čytus tau rcon reikia dėti priienam prie tavo ban anketos kadangi auto nėra visai tobulas tai kaip spaudi kartais neišauna kartais išauna kaip tau dabar buvo o kaip su ak pasakiau pašaudyti pamačiau su (bullet-strike) kur kulkos rodo kad šaudai šonu ir aš šokinėjau pamačiau kad pataikai tai pasakyk čia ne aim? o auto ir taip matosi kad cbuginti nemoki o dabar *cenzūra* atėjom į DM pradėjai cbuginti per ta laika kol iš mamos tlf prasiuntiai unban išmokai cbuginti čia tiesiog nemalk šūdo kad esi nekaltas aišku KIEŽA nihuja nesupras to aim ir auto...

O shet, dar vienas.... Okey 2. Čytų gaudytojau..... Žiūrėk dabar, baustas? Vienas kartas buvo, kai Jack'as mane užbanino už auto ir Keža per Kūčias... 2kartai (tikrai kur naudojau) ten buvo auto.... Auto yra, kai nenuleidžia ir, kai su emka variau, neitu iššauti kulkos, supranti? Gavau ban'ą iš Smoke free, bet keža patvirtino.... Hm ok . Tada, jei aimas, kodėl nepataikiau, kai bėgai? Reikėjo, tiek serijų įleist...O su ak, kai variau irgi nepataikiau, jei kas kelk video...Bet kaip ir Benetis minėjo ir kiti, čia nėra čytų p.s buginta dm..Jasna? Šaudžiau daug daug daug kartų geriau, o čia kai silveris pavariau, bet banino vstk...

 

 

Narys įspėtas žodiniu forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

man pasistojo klausimas

neigi , kad čytini, o kodėl tavo vartotojas pavadinimu "čyteris"

 

good luck for another time child

 

 

Narys įspėtas žodiniu forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

man pasistojo klausimas

neigi , kad čytini, o kodėl tavo vartotojas pavadinimu "čyteris"

 

good luck for another time child

Oh gash, gal gana prisipisinėt? Sarkazmo nesupranti? Kas per protai jūs.. :D

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Svečias  Vycka_Flex 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.