Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Apie serverį.

MisterJames

Rekomenduojamas pranešimas

Amm kaip ir pastebėjote serveryje trūksta veiksmo,o gaujiniai nieko neveikia ir aplamai serveryje nesiekia 30 žmonių. Serveryje nuo  Vasario, mėnesio. Tada buvo jai tiksliai pamenu virš 100 žmonių gal net 120. Pamaniau,kad serveris tikrai laikys didelį žmonių skaičių,bet ne. Manau ne man vienam jau po truputį neįdomu kaip serveryje trūksta unikalumo , reališkumo ir t.t. . Tiesiog gal pabandome mes visi serverio žaidėjai serverį paplatnti ar pan. Bandome rašyti savo pasiūlymus ar dar ką kas tikrai pritrauktų žaidėjus ir išlaikytų didelį kiekį žaidėjų. Aš asmeniškai paplatinu kai nėra ką veikti,bet tai nepasireiškia. Visiems pabandyt vertėtų jai norit ,kad serveris būtų geresnis . :/

 

                     

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Reikia jog adminai butu aktyvus, darytu eventus ir kita,  nes čia kolkas kai buni naujokas ir nieko nepažysti sunku prasiklati ant pinigu..

 

Aplamai čia šūdmalis yra tie eventai kas ką nori tas tą daro. Adminai yra paskutiniai šhūdai. Adminus reikia rinkti webuose su kitų žmonių balsavimais,o ne pirkimais. Kaip Rokas sakė jam pinigai nesvarbu. Taigi siūlau rinkti adminus,

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš žaidžiu čia, pasikviečiau draugą sako ar daro atnaujinius, sakau neperdažniausiai tai sako neapsimoka žaisti, pamatė, kad težaidžia tik 30 tai ir net nenori čia žaisti. Čia viskas priklauso nuo savininkų, o ne nuo mūsų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš žaidžiu čia, pasikviečiau draugą sako ar daro atnaujinius, sakau neperdažniausiai tai sako neapsimoka žaisti, pamatė, kad težaidžia tik 30 tai ir net nenori čia žaisti. Čia viskas priklauso nuo savininkų, o ne nuo mūsų.

 

Pusiau nuo mūsų. Turim būti ištikimi ir tikėtis žmonių šoktelėjimo. Aš asmeniškai laužysiu taisyklę ir nebūsiu iki galo. Gaila.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pavyzdžiui, aš ir visai nenoriu, kad žaistų serveryje po 300 žaidėjų. Užtektų ir 100, tiesiog kaip ir Pofka sakė trūksta administratorių aktyvumo, kadangi naujokams sunku užsidirbti pinigų, iš kitų serverių atėję, ir ten dažnai mato atnaujinimus, o čia ne , arba išvis nemato, ir čia tas pats.. Taip ir kyla mintys blogos apie šį serverį.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pavyzdžiui, aš ir visai nenoriu, kad žaistų serveryje po 300 žaidėjų. Užtektų ir 100, tiesiog kaip ir Pofka sakė trūksta administratorių aktyvumo, kadangi naujokams sunku užsidirbti pinigų, iš kitų serverių atėję, ir ten dažnai mato atnaujinimus, o čia ne , arba išvis nemato, ir čia tas pats.. Taip ir kyla mintys blogos apie šį serverį.

 

Žiūrint kaip kam. Jai 300 tai gaujiniams ir PD būtų veiksmo per akis,kad net prakaitas bėgtų :D Na bet aišku tiek nebus. Man asmeniškai būtų osum 150 žmonių. Bet NEĮMANOMA. Adminai dūra klijuoja,gaujos nosi krapšto kaip veiksmas 0,o PD ką pd nieko nepadaro. Nes jai Banką atrobt atlekia 2 tai ką žn..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žiūrint kaip kam. Jai 300 tai gaujiniams ir PD būtų veiksmo per akis,kad net prakaitas bėgtų :D Na bet aišku tiek nebus. Man asmeniškai būtų osum 150 žmonių. Bet NEĮMANOMA. Adminai dūra klijuoja,gaujos nosi krapšto kaip veiksmas 0,o PD ką pd nieko nepadaro. Nes jai Banką atrobt atlekia 2 tai ką žn..

Pilnai sutinku su tavimi :) Tačiau gi, nei viename serveryje nebuvo taip, kad per 2-3 mėnesius susirinktų apie 200-300 žaidėjus.. Jugi, žaidėjams kurie turi geras reputacijas, draugus, postus ir visą kitą, sunku palikti serverius. Mums belieka tik laukti..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pilnai sutinku su tavimi :) Tačiau gi, nei viename serveryje nebuvo taip, kad per 2-3 mėnesius susirinktų apie 200-300 žaidėjus.. Jugi, žaidėjams kurie turi geras reputacijas, draugus, postus ir visą kitą, sunku palikti serverius. Mums belieka tik laukti..

 

 

Didelė pusė priklauso nuo savininkų. Jai pas  juos atnaujinimų būna 20-25 tai 15 yra beverčiai. T.Y kioskai pristatyti,matuokliai, ir kiti durni atnaujinimai. Adminus rinkti reikia,nes nesamones daro. Nu krč

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

*cenzūra* cia yra ... laukiam atnaujinimo žiuresim gal pakels skaičiu žmoniu.

 

 

IR kas gi bus? Nieko. Po atnaujinimu ateis gall daug žmonių porai minučiu ir vėl nebeloš. Atsakau, #Peace

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš asmeniškai turiu tokią nuomonę kad šitam servery yra išvis viskas netaip. Aš atėjęs iš kitokio stiliaus serverių, kur administratoriai neperkami o uždirbami ir tt. O čia veiklos mažai, vienintelė veikla kuria užsiima gaujiniai ir žinomi žmonės tai kitų gaujų ir administratorių vertimai, pinigais jau visi aptekę tai medžioja kol kas nors nusižengs o po to puola kaip žvėrys prie mėsos, supuola, suryja... Ką daugiau čia ir teveiksi, yra serverių kur bent žmonės stengiasi palaikyti patys tvarką o čia visi stengiasi eiti už save, kuo daugiau iš kito kraujo iščiulpti, tai jūs kvieskit tuos žmones, bet jeigu net prieš keletą dienų ar tai savaičių atėjas naujokas jau rašo kad jam čia neįdomu tai man atorodo reikia daryt išvadas, kviesti žmones čia nepadės nes ir pakviesti išeis. Mano manymu pgr turėtų dirbti daugiau su pačiu gamemodu, daryti anti-cheatus, ir sukurti griežtesnes taisykles serveriui, visokie aferizmai draudžiami būtų, bet ir tai nepadėtų, nes žaidėjai jau tokie. Su kuom sutapsi tuo ir pats tapsi, tuo labiau kad visi žinom iš kokio serverio čia dauguma atėjo...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pvz žėkit. Kas per serveris yra *cenzūra* ne rimtas. :  http://greenside.lt/index.php?/topic/4168-jeremy-warning-laikinai-užblokavo-hot-anonymous-3/Kas rašo tokias nesamonęs kaip   Šalyje, kur su sniegu ištirpta ir asfaltas aš rašau . Ar rimtas serveris rašytų?  http://greenside.lt/index.php?/topic/4145-zilvis-chuwak-banned-john-extazy-32/  Kaip ir kadaise kai vištikė pasakė gaideliui kad  Nu net juokas ima blia.. Čia vpš užsidarys tas servas Ir dar kartą pasikratosiu. Adminus rinkti ne pirkti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano manymų su serveriu yra viskas gerai, kalta sakyčiau administracija, kadangi kaip aš esu naujokas serveryje tik kokius 3 kartus mačiau kad kas darytu kokį nors event'ą... Su serveriu yra kaip ir sakiau viskas gerai, bet kaip sakant tobulėti visada nėra per vėlu. Administratorius manau galėtu rinkti ir paskirstyti pagal paskirtis - vieni gaudytu čyterius, kiti vestu eventus, o dar kiti padėtu naujokams, ar kaip nors įdomiau sugalvotumėte.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Teks palūkėti didesnių skaičių žmonių serveryje, nes šiuo metu norime viską sutvarkyti ir padaryti daugiau veiksmo, o tada mes patys pakviesime daugiau žaidėjų, nes šiuo metu, bent jau kol kas, žaidėjai serveryje tikrai neliktų, nes trūksta nemažai paprastų, bet reikalingų dalykų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano manymų su serveriu yra viskas gerai, kalta sakyčiau administracija, kadangi kaip aš esu naujokas serveryje tik kokius 3 kartus mačiau kad kas darytu kokį nors event'ą... Su serveriu yra kaip ir sakiau viskas gerai, bet kaip sakant tobulėti visada nėra per vėlu. Administratorius manau galėtu rinkti ir paskirstyti pagal paskirtis - vieni gaudytu čyterius, kiti vestu eventus, o dar kiti padėtu naujokams, ar kaip nors įdomiau sugalvotumėte.

Sutinku su tavimi. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jo, juk aš sakiau administratorius nusiperka tam kad gauti naudos sau, apie kokius eventus dar čia galvot... Logiškiausia būtų kaip jūs sakot, administraotoriai renkami, jie privalėtų daryti eventus, prižiūrėti žaidėjus, nebūtų free banų ir tt. Bet vistiek tai nepakeis serverio žaidėjų, net graudu darosi prieš keletą savaičių po 60 žaidėjų lošė dabar 26 kiek mačiau max. Vienintelis dalykas kas man labai patinka šiame serveryje tai namų sistema :) Ten buvo padirbėta.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Teks palūkėti didesnių skaičių žmonių serveryje, nes šiuo metu norime viską sutvarkyti ir padaryti daugiau veiksmo, o tada mes patys pakviesime daugiau žaidėjų, nes šiuo metu, bent jau kol kas, žaidėjai serveryje tikrai neliktų, nes trūksta nemažai paprastų, bet reikalingų dalykų.

 

Nepavyks čia pakviesti ir privilioti žmonių dėl adminų liurbiškumo. Nepadeda nieko. Jie turi BŪTI RENKAMI

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano manymų su serveriu yra viskas gerai, kalta sakyčiau administracija, kadangi kaip aš esu naujokas serveryje tik kokius 3 kartus mačiau kad kas darytu kokį nors event'ą... Su serveriu yra kaip ir sakiau viskas gerai, bet kaip sakant tobulėti visada nėra per vėlu. Administratorius manau galėtu rinkti ir paskirstyti pagal paskirtis - vieni gaudytu čyterius, kiti vestu eventus, o dar kiti padėtu naujokams, ar kaip nors įdomiau sugalvotumėte.

Atrankas į administratorius turbūt greitu metu darysime.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Atrankas į administratorius turbūt greitu metu darysime.

 

Atrankas jo,bet pirkti kad būtų neįmanoma nes kas perka tai perka savo naudai,o ne kitų žaidėjų padėjimui

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
 

Man asmeniškai tam serve labiausia nepatinka cheatu sistema. Biški su tais uziais pašaudai gauni už rapidfire kick arba biški palagina ir gauni už gun čheat kick'a.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

aš tiesiog manau kad butu galima pirkt tik 1 lvl admina o 2 ar 3 galima būtų užsidirbti pildant anketą forume arba gerai atlikinet savo darbą kai būni 1 lvl adminas stengtusi gerai dirbti ir kilki karjeros laiptais.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gerai. Kam tau 1 lvl adminas? Tam,kad pasiimtum gunu ir pasihealintum?? NUSIPELNYTI IR 1 LV admina. , o dėl kick jo. Mėto.. Įsikelių modą bet kokį jungiuos kick už gun chetą xD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.