Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Apgavo "Ryan_Black"

Dioba_Launch

Rekomenduojamas pranešimas

Apgavystės atveju:


1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dioba_Launch


2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė:  "Ryan_Black"


3. Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais (kuo detaliau - tuo mums bus lengviau jums padėti):  Žodžiu mes susitarėm su juo kad jis man pakels ridą ant nrg jis sutiko viskas ok {Įrodymai http://imgur.com/a/Vdu5R} ir dabar žiūriu nrg jau pas visai kitą asmenį kažkokį Martin_Busato {Įrodymai  http://www.part.lt/perziura/ca12082221275bbe7bc8bc8b492b129d361.png }


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

taip *cenzūra*e tau ir reikia, dink *cenzūra* iš gs vashe, gi į kita projekta pizdinai tai ir pizdint geriau visam laikui. Tavęs čia niekas nelaukė scamerį tu jibanutas. Pats scamina žmonės o poto verkia čiurka. Ot gaidžiu gi yra gyvenime kaip tu. Eik nusižudyk *cenzūra* daune geriau. Tada būs ir tau ir mum geriau. Arba tu mėgsti kada tave per gala daro urode tu jibanas. *cenzūra* eik nusižudyk dar karta tada. EL TORO NEPASUDUODA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dar *cenzūra* laikina pranesima mano scameris jibanas.

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Eilinis tavo bandymas scammint. Taip, šis nrg buvo laimėtas per kauliuką, bet kauliukas turi limitų, o jeigu kažko nenori pralošt - nelošk. 

 

 

Narys įspėtas žodiniu forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus; 

Redaguota Donny_Bravo

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labai "ačiū" savininkam už pagalbą puikiai dirbam rokai  net nebesinori tavo vardo rašyt iš didžiosios raidės..

Net nebesitikiu kad nubausi kaltininką nes sėdi "lašinį išmetęs" pelnas eina ir gerai.

Jaigu ne puikusi Prižiūrėtojas Rage bučiau gavęs už nrg su  beveik 13k rida  100k.

visdėlto  naujasis nrg savininkas buvo "sukalbamas" ir PARDAVE MAN MANO NRG UŽ 700K

 

Rakink temą.

 

b12d175f1bc93b1550f07187b602610d242.png

 

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Martynas_Boyka  Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.